k

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec eleifend molestie fermentum.

new york

156-677-124-442-2887

iver@select-themes.com

184 Main Street Victoria 8007

  /  מגזין טראסק   /  אולם אירועים לחתונה בתל אביב

Trask | טראסק

אולם אירועים לחתונה בתל אביב

אין זה סוד שרבים מהזוגות שואפים להתחיל את החיים המשותפים שלהם בעיר ת"א – בעיר שופעת חיים, בעיר שאינה מפסיקה לרגע לדהור קדימה, בעיר שמשלבת בין עבר לעתיד – ממש כפי שזוג טרי צריך לעשות: להביט אחורה, לחוות ולהוקיר את מה שיש ולשאוף קדימה, לחיות יחד עד האינסוף. מכאן שלצד הביקוש הרב ניתן למצוא מענה נרחב, ועל כן מן הראוי להתחיל לסנן, וזאת עוד לפני שמגיעים לראות את המתחם.

סינון ראשוני

ציינו ששפע האולמות מצריכים לבצע סינון ראשוני, וכאן נפרט במה מדובר. ובכן מוטב לסנן בהתאם למיקום. משמע העובדה שהאולם נמצא בת"א אינה מספקת, וזאת כי יש אזורים בעיר שפחות נחמד להגיע אליהם בשעת ערב חשוכה, או שפשוט האזור אינו מהווה תפאורה רצויה לחתונה. עוד נתון שמאפשר סינון ראשוני הנו גודל המקום. משמע אם לצורך הדוגמה מבקשים להרים אירוע גדול, אך המקום אינו יכול להכיל יותר מ400 איש, הרי שרצוי להמשיך ולחפש, כאשר לבסוף נציין שיש לבחון רזומה, וזאת כי מקום שידוע כבינוני לא יהיה מקום אליו תרצו להזמין את האורחים שלכם (או להגיע אליו בעצמכם).

בחינת דגשים חשובים

לאחר שערכנו סינון ראשוני, ניתן להמשיך ולערוך סינון יותר ממוקד. פה כבר יש צורך להרים טלפון ולברר מגוון דגשים חשובים, להלן העיקריים שבהם:

  • ראשית בדקו האם התאריך הרצוי פנוי.
  • וודאו מראש אלו שירותים האולם כולל והאם הוא מחייב להשתמש בקייטרינג של המקום, כך שאם מפנטזים על קייטרינג מסוים, המשיכו לחפש.
  • תתעניינו כיצד נבחר צוות העובדים. חשוב ביותר לוודא שהן מנהל האירוע, הן מעצבי המקום והן צוות המלצרים נבחרים בקפידה. ככול שתחושו שאכן השקיעו בבניית צוות מנצח, כך תוכלו להיות יותר בטוחים לגבי הצלחת האירוע שלכם.
  • מבחינת אוכל, יש לבחון האם ניתן לשחק בין שירותי הגשה לשולחן לבין שירותי הגשה עצמית.
  • בחנו האם יש מתחם ייעודי עבור טקס החופה, ואם כן בדקו כיצד הוא בנוי.
  • חשוב לבחון האם תזכו לשחק בין אירוע חוץ לבין אירוע פנים, כך שמרוויחים הן בריזה נעימה והן שליטה מלאה על הטמפרטורה הרצויה (באמצעות מיזוג).
  • תשאלו ללא בושה מהי העלות הממוצעת למנה ומה בדיוק המחיר כולל.
  • תדרשו לראות רישיון עסק, כבר היו מקרים לא נעימים.
  • תוודאו עד אלו שעות המקום מארח.

אווירה לצד תפאורה

מהי חתונה אם לא בוסט של אנרגיה מרגשת, עליזה ושמחה, ועל כן לצד ההתרגשות הגדולה שהסיטואציה עצמה מייצרת, גם יש לוודא שמתחם האירוע תורם לחגיגה – מייצר אווירה. במה מדובר? ובכן כל עוד המתחם מעוצב באופן מרשים, ואף יותר מכך, באופן שתואם צורך אישי ומציע נגיעות של טבע, הרי שכבר מדובר בנקודת התחלה מבטיחה. מכאן שרצוי לבחון כיצד נראה המתחם במגוון חתונות אחרות, האם הוא משלב טבע (ולו עבור מעמד החופה), האם הוא יודע להציע מרחבים והאם הוא מביע רגישות – שילוב נכון בין טבע, שמחה ותאורה משלימה. זקוקים להדגמה? ובכן תדמיינו אולם רגיל, ועכשיו תמקמו אותו לצד הים האינסופי ותוסיפו בריזה נעימה לצד ריהוט גינה שתואם את האווירה. מושלם נכון? אין תחליף לעיצוב של הטבע – לעיצוב טהור, ראשוני ועוצמתי!

מיקום מנצח

לצד האנרגיה המדהימה של העיר, יש מגוון סיבות נוספות שמניעות להתחתן בעיר ת"א. גם אתם מסכימים אך מתקשים לשים את האצבע? ובכן הרשו לנו לסייע: ראשית מדובר במיקום אידאלי, מיקום שמתחשב עד כמה שניתן בכל האורחים, בין אם הם מהמרכז, מהדרום או מהצפון. בנוסף, כיוון שמדובר בעיר כה מרכזית, אפשרי להגיע לאירוע באמצעות תחבורה נוחה, כך שאין צורך בנהג תורן וכן זוכים לחגוג עד השעות הקטנות של הלילה. בנוסף, הרבה מהאורחים יבחרו לנצל את ההזדמנות שהם מגיעים לאחת הערים היותר מהנות בארץ ועל כן ישלבו בין החתונה לבין חופשה, כך שללא ספק הגיוני לצפות להיענות מלאה ולידיעה שהאורחים שמחים על היעד הנבחר, עובדה שבין היתר עשויה להתבטא בגובה של הצ'ק.

בפנים או בחוץ

הרבה זוגות שמתחתנים בקיץ מתלבטים האם לערוך את האירוע בתוך המתחם או בחוץ – מתחת לכיפת השמיים. ובכן ת"א ידועה כיעד יחסית לח, ועל כן רבים חולמים להתחתן תחת כיפת השמיים, אך גם מבקשים ביטחון, כך שאם יום החתונה יפתיע עם מזג אוויר בעייתי, הם יוכלו להציע לאורחים תנאים מבוקרים לצד המזגן. אי לכך שילוב בין פתוח לסגור מהווה קלף מנצח.

עיצוב אישי

כשאנשים עומדים להתחתן הם מייחלים להתחתן פעם אחת וכמו שצריך, הם שואפים להרים אירוע עליו הם פנטזו לאורך שנים – הם רוצים שהכול יהיה מושלם בהתאם לסטנדרטים שלהם. אי לכך לא מספיק שהאזור מרהיב, שיש פיסת שמיים ואופק מרשים, אלא גם רצוי שמתחם האירועים יהיה מותאם באופן אישי. פה נציין שלא כל אולם אירועים מאפשר חופש ביטוי מלא, ולעיתים גם טוב שכך, וזאת כי אולם אירועים צריך לשמור על שמו הטוב. עם זאת, אם חשוב לכם שישלוט צבע מסוים, שהאולם ישדר טבע, מיינסטרים או כל טרנד אחר, הרי שמומלץ לוודא שמתחם האירועים נותן ביטוי לחלום האישי שלכם – כמובן בגבולות הטעם הטוב.

כשטבע פוגש אורבניות

שנסכם? אולם אירועים לחתונה בתל אביב ללא ספק מהווה הבטחה, אך אם ניתן להשיג בלב העיר האורבנית פיסת שמיים, נגיעות של טבע, שירות מקצועי, יכולת ביטוי אישית, תאורה מתקדמת ובאופן כללי עיצוב ברמה גבוהה לצד מקצועיות ללא פשרות, הרי שמוטב להרוויח מכך, כי אם כבר מתחתנים בת"א אז פעם אחת וכמו שצריך!

שתפו :

You don't have permission to register