k

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec eleifend molestie fermentum.

new york

156-677-124-442-2887

iver@select-themes.com

184 Main Street Victoria 8007

  /  מגזין טראסק   /  אולם אירועים מומלץ לאירועים גדולים

Trask | טראסק

אולם אירועים מומלץ לאירועים גדולים

אירועים גדולים הם לא בהכרח אירועים יותר יקרים מבחינת העלויות ואף להיפך. מדובר באירועים שמונעים את הצורך לחסוך, שמאפשרים להעניק אירוח מפנק ויחס אישי לכל אורח ועדיין מאפשרים לסך ההוצאה להיות נוחה, במיוחד אם לוקחים בחשבון שייכנסו יותר צ'קים (יותר אורחים). כיום הפך הדבר למקובל מאוד במקומות רבים בעולם וגם כאן בישראל אנחנו עדים לביקוש ההולך וגדל לאולמות שמיועדים עבור אירועים גדולים.

אירוע גדול עם זיכרונות גדולים

בשנים האחרונות נפוץ מאוד הטרנד של חתונות גדולות עם מספר משמעותי של משתתפים. זה למעשה התחיל באירופה ובארצות הברית שם מאסו האנשים בחתונות הפרטיות. ההפקות המצומצמות גזלו סכומי עתק ובסופו של דבר האירועים הפרטיים (אותם כל העולם סיקר במדורי הרכילות) לא באמת העניקו את התחושה הרצויה – כי חלק מהותי של אירוע הנו לשתף וככול שיש יותר משתתפים, כך האנרגיה יותר מרגשת ותחושת השמחה יותר משמעותית. מכאן שהאירועים הקטנים פינו את הבמה לאירועים יותר גדולים ועם תחושה לא ניתן להתווכח ולנוכח מחמאות שמגיעות מפיהם של כל כך הרבה מוזמנים לא ניתן להישאר אדישים.

אירועים גדולים – מה זה?

כשאנחנו אומרים "אירוע גדול", אנחנו ממש לא מתכוונים לאירוע אליו נזמין כל מי שנוכל להוסיף לרשימה, אלא לאירוע שמכיל בדיוק את כל האנשים שחשובים לנו, ומי שהתברך בהרבה אנשים חשובים, אינו צריך להיות במקום בו הוא מתחיל לברור, ולכאוב כאשר הוא מסיר עוד שם מהרשימה רק כי הוא התחייב למספר מצומצם של מוזמנים. זכרו שאירוע הנו סיבה למסיבה – סיבה להיות במקום אחד עם כל האנשים שגורמים לנו לחוש טוב!

למה זה טוב?

הכנו לכם רשימה ארוכה של סך היתרונות אשר עונים על השאלה "למה כל כך טוב לחגוג את האירועים שלנו בגדול"?

  • כי זה יהיה אירוע הרבה יותר שמח – אירוע שבו משתתפים כל האנשים הקרובים לנו (וגם אם הם רבים) יהיה אירוע הרבה יותר שמח. באירוע כזה אנחנו נהנה מרחבת ריקודים שוקקת חיים, מאווירה תוססת, ממקבצים של אנשים שמוצאים ביחד נושאי שיחה (ולו כי זמן רב לא נפגשו ובאירוע אפשר להשלים פערים) ובאופן כללי מתחושה הרבה יותר שלמה – שכל מי שרצוי מצוי.
  • כי זה יהיה אירוע הרבה יותר מפנק – כאשר מדובר באירוע גדול ועדיין הכול זורם באופן חלק, סך התוצאה הרבה יותר מרשימה, כי בעוד שאירוע קטן ומוצלח משאיר רושם עז, הרי שאירוע גדול עובר חלק, הרושם הרבה יותר מרשים – מעניק את התחושה שללא ספק הושקעה מחשבה ונבחרו מיטב אנשי המקצוע. כך למשל מדהים לראות כיצד למרות הגודל, עדיין מושם דגש על הגשה אישית ברמה גבוהה לצד מענה מהיר לכל אורח.
  • כי זה יהיה יותר זול – כל מי שאי פעם ביקר בסופר, מבין שחבילות גדולות יותר זולות ועל כן ניתן למצוא לא מעט את המונח "חבילה משפחתית" – כי כולנו בסופו של יום מבקשים לחסוך. מכאן שהדבר נכון גם כאשר מרימים אירוע. ההוצאה פר אורח תהיה חד משמעית יותר זולה אם רק נקבל החלטה להזמין יותר מוזמנים. באותה נשימה נציין שאורח אינו עושה חישוב כמה להעניק, בין אם הוא מוזמן לאירוע גדול או קטן, ועל כן מדובר בהוצאה כדאית – בסוף האירוע תגלו שהוצאתם פחות והכנסתם יותר!

איך בוחרים אולם לאירוע גדול?

כאן אנחנו מגיעים לאתגר האמתי. איך בוחרים את האולם שיתאים לאירוע גדול. ובכן רוב האולמות מתאימים לאירועים גדולים, הם בנויים וערוכים לכך. עם זאת, לא כל אולם יציע אותה רמה או אותו סגנון עיצובי, ועל כן יש לבחון האם המתחמים השונים בנויים לקבל כמויות גדולות של קהל, כי יש מי שיעדיף שהמתחם החיצוני יתאים לכמות גדולה של אורחים, יש מי שיבקש משחק בין פנים לחוץ, יש מי שיעדיף שהאולם יתאים לכמות גדולה של אורחים אך עדיין תהיה תחושה של מרחב וכדומה. לאחר שבוחנים את נתוני המבנה מבחינת מתחמים, יש לעבור לבחון שורה ארוכה של נתונים נוספים, כגון רזומה, ניסיון, גמישות, אדיבות, איכות האוכל, מיקום וכדומה.

שימו לב

כשאתם הולכים לראות את האולם, אתם חייבים לוודא כי אכן האולם הינו פרופורציונלי למטרה. זה אומר שיש לוודא שיש בו מספיק מקום בהתאם למספר המוזמנים שאתם מעוניינים להזמין, שיש מקום לא רק ברחבת קבלת הפנים אלא גם מספיק מקום לצד הבר, שרחבת הריקודים מותאמת להיקף המדובר וכדומה. מדוע כל זאת חשוב? כדי שבעת האירוע לא תגלו שהמקום שהיה נראה גדול ומרווח מפתיע לרעה – צר מהרצוי, משמע מנהל המקום מכר לכם "חתול בשק" – אומנם שק מרשים, אך עדיין שק. אי לכך מומלץ להגיע ולבקר במקום כאשר נערך שם אירוע דומה לזה שאתם מתכננים. בדרך כלל אירוע שכזה יוכל לתת את האינדיקציה הטובה ביותר ואתם תוכלו להגיע אל האירוע המיוחד שלכם ללא חשש – רגועים ובטוחים.

אירוע עם הזיכרונות הכי טובים

כל מי שהשתתף באירוע גדול, יספר לכם על זיכרונות מתוקים הממשיכים ללוות אותו ועל טעמים בלתי נשכחים מאירוע מפנק וכיפי באמת – בו אנרגיה מדהימה מניעה את כולם. האולמות לאירועים גדולים קיימים במגוון אזורים בארץ ואף במגוון ורסיות עיצוביות – מצליחים להעניק את המענה הרצוי עבור צורך שרק הולך וגובר. האתגר הוא למצוא את המקום המתאים ביותר ובאזור האידאלי לכם ולמוזמנים שלכם. מה נותר? לזכור שאירועים אכן מהווים סיבה למסיבה – הזדמנות לפגוש אנשים שאוהבים ברגעים הכי חשובים ומרגשים.

שתפו :

You don't have permission to register