k

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec eleifend molestie fermentum.

new york

156-677-124-442-2887

iver@select-themes.com

184 Main Street Victoria 8007

  /  מגזין טראסק   /  אולם חתונה מומלץ בתל אביב

Trask | טראסק

אולם חתונה מומלץ בתל אביב

אתה שאלת, היא התרגשה, ההורים והחברות הטובות התעדכנו עם תמונה של הטבעת על היד ועתה כולם (כולל הסבתא) שואלים את אותה שאלה – איפה (ומתי)? ובכן בחירה של אולם חתונה אכן אינה קלה, וזאת כי מדובר באינספור פעמיים שבהן הרצתם את היום המאושר בדמיונכם, באינספור מקומות שגרמו לכם להוסיף אלמנטים למקורות ההשראה, באינספור שיקולים שדורשים התייחסות ורק מקום אחד שיתפוס מקום באלבום החתונה, ועל כן אין זה מפתיע שלא מעט אנשים בוחרים ללכת על כל הקופה ולהצטרף אל שלל הזוגות שבחרו להתחתן ביעד מספר אחד – בעיר ת"א!

עיר לבנה לצד שמלה לבנה

ת"א – העיר הידועה "כעיר הלבנה", הינה מקום אידאלי לצעוד בו לחופה בשמלת כלה לבנה, וזאת כי מדובר במיקום שתמיד מרגש ויש בו מה לעשות, מדובר בעיר בעלת אנרגיה משגעת לצד אווירה ייחודית, עיר שאוצרת זיכרונות מתוקים של לא מעט זוגות, עיר שמעניקה השראה לחיים שלמים, עיר שמבינה שהמעמד מחייב, עיר שכיף לחוות בה את חיי הרווקות אך עוד יותר כיף לסיים בה פרק זה מתחת לחופה – עיר שהיא אגדה בפני עצמה ובאותה נשימה מהווה מקום נפלא להתחיל את הסיפור האישי של שניכם כמשפחה.

זקוקים לעזרה בבחירת האולם?

לאור הדברים, אם גם אתם מחפשים אולם חתונה מומלץ בתל אביב, נראה שגם אתם תשמחו לעבור על רשימת הדגשים הבאה, אם על מנת לדעת מה לחפש, להבין על מה לא להתפשר, לבחון אלו אופציות קיימות ובאופן כללי על מנת לקבל החלטה מבטיחה, לצד רווח נקי מניסיונם של אחרים.

המאפיינים שמאחורי ההגדרה

ראשית נבקש ליישר קו, ועל כן נציין מה עומד מאחורי המונח "אולם חתונה מומלץ". ובכן מאחורי מונח זה ניתן למצוא התייחסות חיובית להיצע אל מול תמורה, כאשר ניתן למצוא זוגות שמוציאים סכום גדול ומקבלים תמורה יוצאת מהכלל, ובאותה נשימה ניתן למצוא זוגות שמוציאים מתחת לממוצע, אך עדיין מסיימים את הערב מאוד מרוצים. מכאן שיש להקדים ולציין שאולם מומלץ אינו צריך להיות יקר או זול, וזאת כי איכות התמורה נבחנת בהתאם לנתונים אחרים – כגון מיקום, רמת האוכל, הסאונד, ייחודיות וטריות המנות, שפע קולינרי, ניקיון, עיצוב, תאורה, ניהול ואדיבות כלל הצוות.

קונטרסטיות מושכת

כל אולם אירועים מציע עיצוב, אוכל, מוזיקה ושירות מקצועי (ברמות שונות כמובן), אך לא כל אולם יכול להבטיח סביבה מנצחת מבחינת מיקום ותפאורה טבעית, ועל כן ניתן למצוא שרק מעט מהאולמות המומלצים בתל אביב מצליחים ליצור קונטרסטיות מושכת אשר משלבת בין האורבניות הדינמית של העיר, לבין טבע, נופים ושלווה. בנוסף, כיוון שאין הרבה מיקומים בת"א אשר יודעים להציע מרחבים ללא בניינים, הרי שמדובר באולמות מאוד מומלצים, ולו כי הם ייחודיים ומעל הכול מרגשים. אי לכך מומלץ לבקר באולמות חתונה בנמל החדש, וזאת כי מדובר במיקום שמביא עמו עוצמה של טבע – ניחוחות של ים, אופק כחול ובריזה נעימה.

רק אתם האורחים והמרחבים

חתונה היא אירוע כה מרגש ועוצמתי, כך שכשמגיע שלב הריקודים מבקשים לחוש מחוברים ובאותה נשימה משוחררים, ועל כן יש להעדיף מתחמי אירועים אשר מציעים נוף טבעי לצד מרחבים, כך שלרגע ניתן לחוש כאילו הרחקתם עד לצפון הרחוק ומצאתם גבעה פרטית עבור האירוע האינטימי והחשוב שלכם. אי לכך, גם אם כל מתחמי האירועים מחזיקים באישורים הנחוצים על מנת להשמיע מוזיקה קולנית, אין להתחרות עם השילוב של באסים ומרחבים.

כולם מדברים על זה!

אחד הכלים החזקים על מנת להבטיח שאכן מדובר באולם חתונה מומלץ, הנו לבחון על מה אנשים מדברים, ותהיו בטוחים שאם אנשים מדברים לטובה על מתחם אירועים, יש לכך מספר סיבות טובות, אך הסיבה הראשית היא שהכול משתלב ביחד נהדר: אוכל מצוין, עיצוב מרגש, מוזיקה עדכנית, חלוקה נכונה של מתחמי ישיבה, דרכי הגעה נוחות, שירות אדיב, שפע וכמובן מיקום מנצח!

מתמקדים

תל אביב לא חוסכת משפע הזוגות המתרגשים מגוון מתחמים מבטיחים, ולו כי הביקוש הגדול להתחתן בעיר ללא הפסקה יוצר עוד ועוד אופציות, ועל כן לא רק שקשה לבחור, אלא גם קשה לסנן. אי לכך במקום ללכת לראות בכל ערב שניים שלושה מקומות, עשו לעצמכם את החיים קלים, ופשוט סננו בהתאם לדגשים אישיים. כך למשל ניתן להחליט שהמקום יוכל להכיל יותר מ200 איש, להיות מרוחק (באופן יחסי) מאזורי מגורים, להציע נוף כחול של ים, שהסביבה המידית תיצור את הרושם הרצוי וכדומה. מכאן שבין רגע ניתן לחתוך שלל אולמות ולהמשיך לאפס את הרשימה, למשל בהתאם לשיקולי עיצוב, מחיר ודרכי הגעה.

קיבלתם המלצה? הגיעו לבדוק!

עשיתם דרך ועתה יש לכם רשימה של ארבעה מקומות מובילים? עברו לשלב הבא ותתחילו לבדוק יותר לעומק, משמע הגיעו לבחון את האולמות השונים בערבים פעילים, וכיוון שמדובר באולמות אירועים בעיר הבירה של הבילויים, מומלץ לנצל את ההזדמנות ובתום הביקור לצאת לבילוי רומנטי, או למסיבה עם חברים. פה נרחיב שבעת בחינה של האולם יש לבחון סאונד, אנרגיות, כיצד כלל האזור נראה בערב לאחר שקיעה וכמובן שגם יש לבחון עיצוב, כאשר יש להבדיל בין נתונים שאינם ניתנים להפרדה מאופי האולם, לבין נתונים משתנים, כגון קייטרינג חיצוני.

לחלום בגדול!

לסיכום נציין שהתמקדות בעיר ת"א מהווה כיוון מבטיח ובחינה של המלצות עשויה לסייע עד מאוד. כמו כן, אם אתם קוראים מאמר זה, נראה שאתם בשלב ההתחלתי, ועל כן יש להתכנס ולהבין מה חשוב לכם, כיצד אתם מדמיינים את החתונה וכיצד אתם מבקשים לזכור אותה – תחלמו בגדול והמון מזל טוב!

שתפו :

You don't have permission to register