k

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec eleifend molestie fermentum.

new york

156-677-124-442-2887

iver@select-themes.com

184 Main Street Victoria 8007

  /  מגזין טראסק   /  אולם לחתונה על הים בתל אביב

Trask | טראסק

אולם לחתונה על הים בתל אביב

זה היום של שניכם, זה היום בו תצהירו על אהבתכם מול כולם – מול הורים, משפחה וחברים. אנשים שאוהבים אותכם יגיעו מקרוב ומרחוק, יפנו זמן, יכניסו למעטפה צ'ק, יפזזו על הרחבה ויתרגשו בעת החופה. לאנשים האלו אתם מבקשים לומר תודה, עבור האנשים האלו אתם שואפים להרים אירוע מושקע ובשביל שניכם אתם חולמים ליצור ערב מיוחד – ערב שילווה לאורך שנים באופן פרטי ומרגש, ועל כן כעת לאחר שנשאלה השאלה, ההתרגשות בשיאה ומתכננים בהכנות הראשונות, יש לעצור ולהתחיל מבחירת המיקום.

מיקום מתחשב

כאשר מזמינים אורחים לחתונה, מראש הגיוני לצפות שהמיקום שתבחרו לא יהיה אידאלי לכולם, ולו מפאת מרחק, ועל כן הבחירה המתבקשת היא ת"א, מיקום שנוח להגיע אליו ושיחסית קרוב לכל מיקום בארץ. מה בכול זאת עם האורחים שבאים מרחוק? היו בטוחים שהם שמחים שהאירוע מתקיים בת"א, וזאת כי מדובר בעיר שתמיד יש בה עוד מה לעשות, עוד מה לראות ועוד מה לחוות – עיר שפשוט כיף לבקר, כך שאל תתפלאו אם חלק מהאורחים יודיעו שהם לא חוזרים ישר הביתה, אלא מנצלים את ההזדמנות עבור נופש.

לצד רחש הגלים

הבחירה להתחתן בעיר ת"א הינה בחירה מבטיחה, אך מנקודה זו רבים עשויים לחוש שהם הולכים לאיבוד, וזאת כי הביקוש הרב הוליד מגוון מתחמי אירועים. כיצד מתחילים לבחור, ואם נדייק כיצד מתחילים לסנן? ובכן ניתן לסנן בהתאם לגודל, עיצוב, קירבה לצירי תחבורה, רזומה וכדומה, אך גם ניתן להגדיל את מאפייני הסינון ולהחליט שכיוון שמתחתנים רק פעם אחת, מוטב לעשות זאת כפי שצריך – מתחת לכיפת השמיים, לאור הכוכבים ובליווי רחש הגלים של הים האינסופי – ממש כמו האהבה: שוטפת, עוצמתית ואינסופית.

כמה שיותר קרוב

אוהבים את הרעיון להתחתן לצד הים, אך חשבתם על כיוון יותר יוקרתי ופחות שאנטי? אוהבים את החול והמים כאשר יורדים לים ביום שישי בצהריים, אך פחות ביום החתונה שלכם? ובכן אין צורך שהחתונה תהיה במפלס של הים, אלא ניתן שהיא תהיה לצדו במרחק נגיעה, נושקת מעט מעליו, כאשר כמה שיותר קרוב כך יותר טוב. מכאן שראוי לדעת שאפשרי למצוא אולם לחתונה על הים בתל אביב, אולם שמציע חופה לאור שקיעה ונוף מרגש, נוף שבכול פעם שתראו, ייקח אחורה בזמן לאותו רגע מאושר, בו טבעות הוחלפו וניתנה נשיקה ראשונה של זוג טרי.

סינון מתקדם

ת"א זוכה לרצועת ים ארוכה ומרשימה, כזו שמלווה מצפון ועד דרום. אי לכך יש מגוון מקומות שמציעים מתחמי אירועים לצד הים, אך כמו בכול תחום, לא כל הנוצץ זהב, לא כל אופציה ראויה. כיצד ממשיכים לסנן? עוברים על המאפיינים הבאים:

  • רושם ראשוני – אם אתם נכנסים למתחם וחשים שהוא מרשים, מוקפד, איכותי, ייחודי ומשאיר תחושה שבזה המקום אתם מבקשים להפוך לזוג נשוי, הרי שהגעתם לאולם שדורש המשך בדיקה, אך הוא ללא ספק מבטיח – הקשיבו לתחושת הבטן.
  • שליטה מלאה – מדובר בעיר בה הקיץ שוקק אך גם לח וחם ועל כן אם מדובר באירוע קיץ, הרי שמוטב שהמקום יידע להציע אופציה מקורה וממוזגת באופן איכותי, כך שאין צורך לדאוג לגבי חום קיצוני, או לחות מעיקה, ואף אין צורך לחשוש מגשם לא צפוי – מתאפשר להיות רגועים באחד מהימים היותר מרגשים וחשובים.
  • סאונד – אנשים לא מספיק מודעים לעובדה, אך לאיכות של סאונד ישנה השפעה מכרעת על טיב האירוע. לאור הדברים חשוב לוודא שהמערכות השונות מתקדמות, משמע מאפשרות לרקוד בכיף ברחבה ובאותה נשימה לנהל שיחה נעימה לצד השולחן.
  • עיצוב – עיצוב מושקע, חדשני, יצירתי, ששומר על מינון נכון, שמתאים את עצמו לרצונות הלקוח (אך עדיין יודע לשמור על שפה אחידה), שמתעדכן בטרנדים האחרונים וששואף להרמוניה (ובו זמנית מעניק קריצה שמעוררת עניין), הנו עיצוב מוצלח שמשפיע על סך החוויה. אי לכך גם אם המיקום מושלם, יושב על הים ומתאים לכמות האנשים הרצויה, אך יחד עם זאת העיצוב מאכזב, פשוט אל תתפתו – כי בין היתר האיכות של העיצוב מעידה רבות על אופי ההתנהלות.
  • גודל המקום – מהותי שהאולם בו בוחרים יהיה מותאם לכמות האנשים הרצויה, כאשר יש לבחון כמה אנשים המקום יודע להכיל כאשר עורכים אירוע הושבה ולחלופין כמה אנשים המקום יודע להכיל כאשר עורכים אירוע קוקטייל.
  • אוכל – רוצים להביא קייטרינג מסוים למתחם? תוודאו מראש שזה אפשרי.
  • הפרטים הקטנים – הכול נראה טוב? זה הזמן להעלות את הרמה, לבחון כל מה שמסביב. מה הבדיקה אמורה לכלול? ניקיון בשירותים, אופי השילוט, מספר מקומות חנייה, תדירות של קווי התחבורה (מדובר בעיר ת"א, נצלו זאת) וכדומה.
  • של מי יותר יפה? ציינו שהאולם ממוקם לצד הים, אך פה נחדד שיש אזורים יותר ופחות מרשימים ועל כן תמיד מומלץ להשוות.
  • סביבה מידית – בתל אביב קיימים אזורים שמספיק רק להזכיר את השם שלהם על מנת להתרשם ולהתחיל להתרגש. כך למשל ישנו מתחם הרכבת, שדרות רוטשילד, הירקון, הנמל החדש וכדומה. אי לכך מומלץ לוודא שאולם החתונה יושב באזור מרשים, אזור שהאורחים שלכם ישמחו להגיע אליו, וזאת כי הרושם נבנה כבר משלב קבלת ההזמנה, ממשיך להיבנות עם החניית הרכב בחנייה ומתחיל להתקבע ככול שהערב מתקדם – כאשר המנות מוגשות, החופה נערכת והרחבה מתמלאת.

תחלמו הכי גבוה!

גם אתם חולמים על חתונה לצד הים? תחלמו הכי גבוה, הכירו את האולמות שמציעים את התנאים הטובים ביותר, את העיצוב המרשים ביותר ואת הסביבה המרגשת ביותר. זה האירוע שלכם – שיהיה המון ים, המון שמח והמון מזל טוב!

שתפו :

You don't have permission to register