k

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec eleifend molestie fermentum.

new york

156-677-124-442-2887

iver@select-themes.com

184 Main Street Victoria 8007

  /  מגזין טראסק   /  טיפים לחתונה בתל אביב

Trask | טראסק

טיפים לחתונה בתל אביב

מרוב טיפים של דודות, חברים והורים, קשה לדעת מה הכי נכון לעשות, מה לפני מה, ממה להימנע, על מה לא להתפשר, מתי כן לוותר על האגו לטובת בן הזוג, מה אתם חייבים לעצמכם (ומה עבור האורחים שלכם) וכדומה.

עומדים להתחתן והולכים לאיבוד בין שלל הטיפים שכל האנשים שרוצים בטובתכם זורקים לכיוונכם?

להלן כמה טיפים שיסייעו לעשות סדר. עוד טיפים אתם שואלים? אז כן, אך הפעם מדובר בטיפים שיסייעו להבין מה נכון במיוחד עבורכם, כי אחרי הכול זה היום המיוחד אך ורק של שניכם!

רגע לפי שבוחרים מיקום מביטים פנימה

לא מעט זוגות בוחרים להתחתן בעיר תל אביב, וזאת כי מדובר בבחירה הקלה והבטוחה. לתל אביב כיף ונוח להגיע ובתל אביב יש שפע של מתחמי אירועים מרשימים. עם זאת, זה הזמן לעצור ולהבין מדוע שניכם רוצים להתחתן בעיר, ומנקודה זו להבין איזה מקום אתם בדיוק מחפשים. ייתכן שבין היתר אתם מבקשים להתחתן בעיר הגדולה כיוון שפה הכרתם, כיוון שהיא מרגשת אותכם, כיוון שהיא מייצגת ערכים שאתם מתחברים אליהם, כיוון שאתם אוהבים את הייחודיות שלה וכדומה. לאחר שתעצרו להבין מה כ"כ מושך אותכם בעיר, תבינו האם מעדיפים להתחתן ברחוב, בגן אירועים, לצד הים, או בגורד שחקים. בנוסף, תוכלו להחליט מהו הנוף שאתם מחפשים ואף איזה אזור מעדיפים.

המחיר

אין זה סוד שת"א הינה עיר שרבים בוחרים להתחתן בה, ובאותה נשימה אין זה סוד שבת"א יותר יקר להתחתן. אי לכך בנקודה זו יש לעצור ולהיות ראליים, לבחון כמה אתם באמת יכולים להוציא על החתונה, בהסתמך על הסכום שעומד לרשותכם, הסכום שאתם עתידיים לקבל מהמתנות (תמיד מוטב להעריך כעשר אחוז פחות) ובהתאם לתפישת העולם שלכם. רק לאחר שיש לכם תשובות ביד, ניתן להבין איזה סדר גודל של מחיר פר מנה אתם מחפשים, נתון שבין היתר מאפשר לגזור את כמות האורחים הרצויה ואת ההשקעה במגוון פרמטרים משלימים.

רביעי זה החמישי החדש

אם נמשיך את הטיפ הקודם, הפעם נציין שאפשרי בהחלט לתכנן חתונה בעיר ת"א לצד מחירים יחסית זולים, אם רק משחקים עם הימים. מה זה אומר? ובכן אין זה סוד שימי חמישי הכי יקרים, אך גם אין זה סוד שיום רביעי מספיק קרוב ל סופ"ש, כך שהוא מכניס את האורחים לאווירה הרצויה. מכאן שגם ניתן לחסוך בהוצאות וגם ליהנות מסופ"ש ארוך בעיר. זה הזמן לבחון האם הטיפ הזה סוגר עבורכם את הפינה, או שיש לכם שיקולים נוספים להכניס למשוואה.

גם וגם

החלטתם שאתם עומדים להתחתן בעיר ת"א? אל תשכחו לרגע כמה אתם ברי מזל וכמה אופציות נהדרות העיר יודעת להציע, כי בקלות ניתן להיצמד לתפישה שהעיר ת"א יוקרתית ואלגנטית, אך יחד עם זאת אין לשכוח שבין היתר היא גם עיר אורבנית, עיר של פרי סטייל, מגניבה, יצירתית, אומנותית, עיר עם חיים! לאן אנחנו מנתבים את כל הידע הזה? לכך שחשוב שהחתונה שלכם תביע כל מה שאתם אוהבים בעיר באמצעות העיצוב. מכאן שבין אם בוחרים במתחם אירועים כזה או אחר, תוודאו שמתאפשר לקחת חלק בעיצוב הקונספט הרצוי..

תחשבו על האורחים שלכם

החלטתם להתחתן בעיר המרכזית ת"א? תמנפו את ההחלטה לטובת האורחים. במה מדובר? ובכן מי שמכיר את ת"א יודע שאף פעם אין בה פנייה שמאלה כשצריך ומי שלא מכיר את העיר בקלות ילך בה לאיבוד, ועל כן אם מבקשים להתחשב באורחים, השקיעו מראש בהוראות הגעה ברורות, כאשר פה ניתן להיות יצירתיים: להשקיע בגרפיקה, להפיק שיר בנושא וכדומה. בנוסף, אם מזמינים חברים שמגיעים מאותו מקום, שווה להעמיד לרשותם הסעה, ולו עבור החזרה, כך שהם ירגישו בנוח לשתות מבלי לחשוש לאחר מכן. עוד רעיון? תשקלו לארגן מסיבת המשך בים, בשוק, בוילה להשכרה וכדומה. באופן שכזה כולם יוכלו להתעורר ביחד ולהמשיך לחגוג.

אל תשכחו חלקים משלימים

רבים מהאנשים נוטים להשקיע מאמצים רבים בחתונה עצמה, עד שהם שוכחים שיש מגוון חלקים משלימים שגם כן מאוד חשובים, ועל כן אם מתחתנים בעיר ת"א, הרי שמדובר בהזדמנות שחובה לנצל. במה מדובר? באיפור, צילומים וכמובן ירח דבש. זה הזמן לעצור ולבחון האם עומדים לנצל את העיר ת"א עד תום, למשל האם מבקשים למצוא בה לוקיישנים מגניבים עבור צילומים, כך שאם רק מקדישים מעט מחשבה, תמצאו שלל אופציות נהדרות, מלבד תחנת הרכבת והנמל, ואם חולמים לחוות ירח דבש שווה מבלי לעלות על טיסה, תנצלו את העיר ותכינו מראש תוכנית פעולה, בהתאם לשורת העדפות אישיות.

לא על אותו גל?

ייעצנו לכם מגוון טיפים שדורשים לעצור ולעשות חושבים, אך מה קורה אם שניכם הגעתם לשתי מסקנות שונות? ובכן מדובר בהזדמנות חשובה לחוות מהי זוגיות. מדובר בשיעור חשוב עבור החיים הזוגיים, בשיעור שבא ללמד שזוג מכיל שני אנשים שונים, וזה בסדר ואף נהדר – אין לתאם עמדות, אלא כל היופי שכל אחד מהשלם שומר על מאפייניו, אותם מאפיינים שהובילו לחיבור הראשוני. כיצד בכול זאת מדלגים מעל המשוכה? זה הזמן לפשרה, זה הזמן להניח בצד את האגו ולהבין מה באמת חשוב ומה מאפשר הבנה, כאשר יש לזכור שהעיר ת"א תמיד מציעה פתרון שלישי, כך שאם רק רוצים ופתוחים תמצאו אותו בקלות – המון מזל טוב ועוד המון מחלוקות שתדעו לפתור ביחד כזוג.

שתפו :

You don't have permission to register