k

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec eleifend molestie fermentum.

new york

156-677-124-442-2887

iver@select-themes.com

184 Main Street Victoria 8007

  /  מגזין טראסק   /  מקום לאירועים עיסקיים

Trask | טראסק

מקום לאירועים עיסקיים

אירועים עסקיים כמו הרמת כוסית, אירוע להשקת מוצרים חדשים, כנסים וכדומה אמורים להיערך במקומות מתאימים. מצד אחד צריך שזה יהיה מקום מרווח בהתאם למספר המשתתפים אך מצד שני לא כל אולם אירועים שעונה על הקריטריונים מבחינת הגודל ומספר מקומות הישיבה ראוי לעבור הסבה ולהפוך בין יום למקום שמתאים לעריכת כינוסים. ישנם כמה וכמה קריטריונים חשובים המחייבים את אולם הכנוסים כמו גם את המתחם כולו על מנת שהאירוע העסקי אכן יהיה מוצלח מכל בחינה.

אולם שמתאים לאירוע עסקי

האולם צריך לשאת אופי רציני ומכובד כיאה לאירועים מהסוג הזה. הוא לא יכול להיות צבעוני מידי, הוא גם לא יכול להיות מצועצע מידי. הוא חייב להשרות אווירה רוגעת בקרב המשתתפים, הוא צריך להיות סולידי ונעים כי רק כך הם יוכלו להתרכז בנושאים אשר בהם יעסוק האירוע.

מעבר לכך יש להתייחס לכל שאר האלמנטים הנדרשים לאירוע מן הסוג הזה. כמו למשל אפשרות לשימוש במספר מתחמים בו זמנית. כי באירועים עסקיים נוהגים לעיתים לחלק את הקבוצה למספר קבוצות כאשר בו זמנית נמסרות הרצאות שונות לכל קבוצה בהתאם למטרות הכינוס. כאשר האולם מכיל יותר מאולם אחד ויש גם מתחמים נוספים אפשר יהיה לעשות זאת.

יש כינוסים אשר בהם חשוב שיהיה אודיטוריום אשר בהם אפשר יהיה למסור הרצאות או להעלות מופעים שונים כאשר ניתן יהיה להושיב מספר רב של אנשים במתחם וכולם ייהנו מנקודת תצפית טובה ונוחה.

כמו כן חשוב לוודא כי ישנה אפשרות לעשות שימוש בציוד דיגיטלי ואלקטרוני כפי שמקובל היום בכל אירוע עסקי. זה כולל הקרנה של מצגת על הקיר, זה כולל גם אפשרות להחשיך את החלל בקלות וכמובן שימוש באמצעי סאונד מתקדמים שיאפשרו את קיום הכנס בצורה סדירה, ברורה ונוחה עבור כל המשתתפים.

אירוע עסקי עם כיבוד מתאים

אי אפשר לכנס אנשים למשך שעות ארוכות בלי להציע להם תקרובת כלשהי. זה למעשה הדלק שלהם באירוע. אך מעבר לכך, הכיבוד מעניק תחושה של לארג'יות מצד החברה ותחושה של הערכה והוקרה שמקבלים משתתפי הכנס מצד המארגנים שלו.

אז ברור ששתייה חמה וקרה זה ממש חובה. יש לבחון את האפשרות להעמיד בר משקאות מחוץ לאולם על דלפק נוח וזמין. חשוב להציע את סוג השתייה שאנשים ככל הנראה יחפשו. אם מדובר ביום חורפי, ברור כי השתייה צריכה להיות חמה. קפה על סוגיו השונים, תה וכדומה. מעבר לכך תמיד כדאי להציב גם קנקני מים קרים וכן שתייה קלה אחרת עבור אנשים שלא יוותרו על שתייה קרה גם בחורף. בקיץ המיקוד כמובן יהיה שונה אבל גם בקיץ אי אפשר יהיה לוותר לגמרי על הקפה, כי עבור אנשים רבים, ללא קפה הם ממש לא יצליחו להתרכז בהרצאות.

חשוב לשים לב כי יש כל הזמן אספקה ויש תחלופה כשמוצרים אוזלים, כמו קפה, סוכר חלב וכדומה.

כיבוד קל

חשוב לדאוג לאורך כל הכינוס שיהיה כיבוד קל ואנשים יוכלו להתכבד בעוגה או עוגיות שישקיטו את רעבונם במהלך שעות הכנס.

ארוחה עסקית מכובדת

תלוי בסגנון של הכינוס וברמה שהמארגנים רוצים להעניק לה. אך ברוב רובם של הכינוסים העסקיים תהיה גם הפסקת צוהריים. בהפסקה יעניקו לאורחים את האפשרות ליהנות מארוחה טובה, ארוחה משביעה, ארוחה מכובדת בסטייל הנכון. האוכל על פי רוב יהיה מהמטבח של אולם האירועים שם נערך הכינוס העסקי.

האוכל של אירוע עסקי לא תמיד יוכל להיות ממש כמו אוכל של חתונה או של אירועים מסוימים אחרים הנערכים באותו אולם. חשוב להתאים את התפריט בהתאם לסגנון הכינוס.

אירוע עסקי למטרות שונות

כפי שכבר ציינו אירועים עסקיים נבדלים אלו מאלו כאשר לכל אירוע יש את המטרות הספציפיות שלו ובהתאם לכך הדרישות מהאולם תהיינה שונות.

אם מדובר באירוע של הרמת כוסית, הרי שאופי האירוע יהיה יותר חגיגי ואלגנטי. יהיה צורך להשקיע הן מבחינת העיצוב של האולם, הן מבחינת התכנון של מקומות הישיבה וכמובן גולת הכותרת, האוכל.

אם זהו אירוע עסקי שכולל יום עיון ארוך עם הרצאות ארוכות ועיוניות, ברור כי יהיה צורך להכין את האולם בצורה שהוא יתאים לשהייה ארוכה. זה כולל מקומות ישיבה מסודרים ונוחים, תקרובת רציפה לאורך כל היום וכמובן ארוחה מרכזית שתיתן את ההפוגה הנדרשת באמצע היום הארוך.

אם זהו אירוע גיבוש לצוות, הרי שזה ידרוש היערכות מסוג שונה. כי אירועי גיבוש הם ברוב רובם של המקרים אירועים יותר רגועים וחווייתיים. הם יכללו תוכניות קלילות ונחמדות, אוכל טוב והעיקר שהייה משותפת ונחמדה. חשוב שאולם האירועים יהיה ערוך לסוג כזה של אירוח על מנת שהוא אכן יהיה מוצלח עבור כולם.

משיגים את המטרה

על מנת להשיג את המטרה אשר לשמו מתכנסים, חשוב מאוד לעשות את ההתאמה הנכונה של המקום בהתאם לסוג האירוע, הסגנון הרצוי כמו גם המטרות אותם אנחנו רוצים להשיג.

על מנת שזה אכן יקרה, חשוב מאוד לפנות אל אולם אירועים שאכן ערוך ומתוכנן לסגנון ולסוג כזה של אירועים. ישנם הרבה אולמות המציעים את האפשרות של קיום אירועים עסקיים. העניין הוא למצוא את האולם שאכן יענה על הדרישות ויספק את הצרכים.

שתפו :

You don't have permission to register