בצפון נמל ת"א ממוקם לו טראסק אירועים ממש על קו הים !!! לאחר יותר מעשור של פעילות, שופץ הטראסק ב 2014 והחל מהקיץ האחרון קבלות פנים וחופות נערכות על גג המבנה מול נוף מרהיב ועוצר נשימה של ים ורקיע אין סופיים. טראסק הינו מבנה של 1200 ממ"ר עם גובה תקרה של 6 מטר מצויד במערכות תאורה, הגברה, הקרנה ומיזוג מהחדישות והמתקדמות שיש. החלל והדק שעל גג המבנה מספקים מיקום ואוירה ייחודית שמשנה את עצמה בכל פעם מחדש בהתאם לסוג האירוע ורצון לקוחותיו. במקום ניתן לקיים חתונות ואירועים עיסקיים של עד 900 מוזמנים סביב שולחנות ואירועי קוקטייל של עד 1900 מוזמנים. בצמוד לטראסק מגרש חנייה של עיריית ת"א.


תאורה


המבנה של הטראסק הוא מבנה היסטורי המכיל עמודים וקורות שאפיינו את האנגרים בנמל ת"א. מערכת התאורה החדשה בטראסק השתמשה בעמודים ובקורות כחלק אינטגראלי מעיצוב התאורה שבמקום. העמודים נהפכו לתיבות תאורה במגוון צבעים המקנים גם תחושה של "עמודים צפים".

על קורות המבנה נתלו למעלה מ100 פנסים חכמים שמעניקים שטיפות צבע לחלל המבנה ויכולות להבליט אלמנטים עיצובים שנעשים בכל אירוע ואירוע. בהיקף החלל השתמשו "במראות דו כיווניות" המשמשות "כתאורה" מצד אחד ומעניקות "תחושה של ים ומרחב" מצד שני.

התאורה בטראסק בשילוב אלמנטים של זכוכיות ומראות דו כיווניות יוצרים לאורחי המקום תחושה של קסם ומרחב בלתי נשכחים.


הגברה


בטראסק מערכת הגברה חדישה מהמתקדמות בתחום!!! המערכת משלבת בין מספר מערכות הגברה, ברחבת הריקודים, הגברה היקפית בכל האולם והגברה על גג המבנה שם נערכות קבלות הפנים והחופות. 
האקוסטיקה המוקפדת באולם והאפשרות לשלוט על העוצמה של כל אחת מהמערכות בפני עצמה מאפשרת לאורחים ליהנות מהמוסיקה ולדבר בנינוחות גם בזמן הריקודים.
התוצר הסופי הוא חווית סאונד איכותית ובלתי מתפשרת!!!


הספקים המובילים שלנו


Bar Duck
Mikel
Erez&Hanan

צור קשר