אולם אירועים על הים בנמל תל אביב

ברוכים הבאים לטראסק, אולם אירועים הממוקם ממש על חוף הים של תל אביב, וכן, זה טוב כמו שזה נשמע, ואפילו יותר. מאחורי מתחם האירועים עומדת קבוצת דינמו – שאחראית גם על הריברסייד בפארק הירקון, גלריה דובנוב בלב העיר, הייאנד בדרום העיר והלורנס ביפו. עם ניסיון של למעלה מ-20 שנה בתחום האירועים וחיי הלילה, אי אפשר לטעות. 

חתונה או אירוע עסקי: הגעתם למקום המושלם

אם כבר דיברנו על טעויות, קשה לטעות עם אירוע על הים. במיוחד כשלוקחים בחשבון גם את הנוחות והסטייל של תל אביב שנכנסים לתמונה הזאת.
המתחם המרכזי של הטראסק, מתאים לכל סוג אירוע, החל מחתונות ועד לאירועים עסקיים ואירועים משפחתיים גדולים. נוף פנורמי לים נשקף מכל כיוון באולם דרך החלונות הענקיים והופך לתפאורה המושלמת לאירוע שלכם, באשר יהיה.

הסקיי לאונג׳: וייבים של מסיבת חוף באיביזה

על גג המתחם הקמנו סקיי לאונג׳ – דק עץ יפיפה ממש מעל המים, באוויר הפתוח, שקשה להסביר במילים את האווירה והנוף ההיסטרי שיש בו. המתחם הזה פשוט מושלם לקבלות פנים, לטקסי חופה ולמסיבות קוקטייל.

הדרך אל האוכל: אירוע בלתי נשכח מתחיל בקולינריה ברמה

חברת הקייטרינג הכשרה ALTO מבית GUSTO – היא העומדת מאחורי הקולינריה המשובחת באירועים בטראסק. סטנדרטים גבוהים במיוחד, שימוש בחומרי גלם משובחים וטריים, וטבחים שמגיעים לבשל בסמוך לאירוע – יוצרים מנות שקשה להבחין ביניהן לאלו שתמצאו במסעדות גורמה מהשורה הראשונה. 

גם שירותי הבר המקצועי של BAR-DUCK מחכים לכם שם עם דרינקים של הביוקר, שיתנו בדיוק את הטאץ׳ השמח שצריך בכל אירוע.

20 שנה של ניסיון בתחום האירועים לא הולכות ברגל

מאחורי קבוצת דינמו עשרים שנות ניסיון בתחום האירועים, וזה ניכר בכל פרט. בטראסק פועלים הספקים המבוקשים ביותר בעיר, לרבות צוותי סאונד ותאורה, מעצבי אירועים וצוותי הפקה, שיעמדו לרשותכם וידאגו שהאירוע שלכם יהיה מתוקתק ומקצועי, תוך מינימום מנהלות מצדכם. בקיצור, קלאס באפס מאמץ.

CHECK OUT OUR TLV URBAN VENUES

    נשמח להפגש לדרינק!

    אה, וגם שאלות זה בסדר