קייטרינג לאירועים אלטו

חברת הקולינריה אלטו, משנה את כללי המשחק בכל הנוגע לאוכל באירועים. השף ינאי לוי ליטרלי מביא לשולחן חוויה, מנות וקונספט שישאירו את האורחים שלכם ללא מילים. הניסיון העשיר שצברו אנשי הצוות, לצד אימוץ שיטות בישול חדשניות והיכרות עם טרנדים קולינריים עולמיים, הופכים את האוכל באירוע לאירוע עצמו.

אבל לפני הכל, המפתח לאוכל המדהים של אלטו הוא חומרי הגלם הטריים והמשובחים, שלעולם לא מתפשרים על איכותם. בנוסף, הכנת האוכל נעשית תמיד במקום וקרוב ככל הניתן למועד האירוע – שילוב היוצר חוויה של מסעדת גורמה. 

הצוות המקצועי של אלטו מוכן לכל תרחיש ולכל קונספט שתציעו, גם אם הוא נשמע לכם כפנטזיה מוחלטת ולא מציאותית: בא לכם שהאורחים שלכם יסתובבו בין עמדות שונות ויקבלו מנות מטריפות ישירות מידי הטבחים? תקבלו. חשקה נפשכם להושיב את האורחים שלכם באלגנטיות ובנינוחות סביב שולחנות, ולאפשר להם לבחור מתפריט מנות גורמה, בהגשה לשולחן, ממש כמו במסעדת שף? קיבלתם. אתם חובבי קלאסיקות ומעדיפים בופה עשיר? בבקשה, זורמים איתכם. חתונה טבעונית? בהחלט, אנחנו על זה. רוצים להשתגע דווקא עם הקינוחים? הקונדיטוריה המקצועית שלנו כבר מצוידת בכל מה שנחוץ.

אנחנו חייבים להזהיר מראש: סיכוי גבוה שכל מה שהאורחים שלכם ידברו עליו אחרי האוכל המשובח שהגישו להם טרי טרי,  או הקינוחים המושחתים, שהם אפילו לא שמו לב שהם כשרים… אז סורי נוט סורי, אבל כשמדובר בקייטרינג אלטו –
האוכל הוא האירוע.

    נשמח להפגש לדרינק!

    אה, וגם שאלות זה בסדר

    CHECK OUT OUR TLV URBAN VENUES