בר-דאק | שירותי בר פרימיום לאירועים

כשאלכוהול פוגש אלגנטיות, שיק ויוקרה

מדובר כבר בסטנדרט. אירוע טוב נמדד גם דרך המשקאות המוגשים בו. אבל לא על המשקאות לבדם, אלא גם על אופן ההגשה, ה״לוק & פיל״ של הבר והצוות, ובקיצור – כל החוויה הזו שנקראת בר. חברת שירותי הבר הפועלת בטראסק היא ה – BAR-DUCK, שכבר נהיה למותג בפני עצמו, ולא בכדי. החברה, שהוקמה לפני יותר מ-25 שנה, היא מחלוצות חיי הלילה של תל אביב, והיא שם דבר של ממש בקרב מביני עניין. לא סתם, הברמנים של BAR-DUCK, הידועים במקצועיות יוצאת דופן, נשלחים לעבוד באירועי יוקרה פרטיים בחו״ל, ומבוקשים על ידי כל מי שמעוניין באיכות ובסטייל באירוע שלו. אנחנו יודעים מה אתם חושבים, אז נציין גם את העובדה שהם לא רק יפים, הם גם יודעים להרים. יכולת חשובה במיוחד באירועים.

מבחינת צוות החברה – אין דבר כזה בלתי אפשרי: קוקטיילים מיוחדים, הקצפות, ברמנים מסתובבים ועוד… כל מה שהלקוחות יכולים לדמיין –  הצוות יכול לעשות. זה הויז׳ן שלכם? צ׳לנג׳ אקספטד.

כמעט שכחנו לציין, תפריט האלכוהול של BAR-DUCK הוא רחב ומגוון בטירוף, הכל תוצרת חוץ, וכמובן שתמצאו שם את כל מותגי האלכוהול המובילים בעולם. במילים אחרות, זה מה שקורה כשאלכוהול פוגש אלגנטיות, שיק ויוקרה.

    נשמח להפגש לדרינק!

    אה, וגם שאלות זה בסדר

    CHECK OUT OUR TLV URBAN VENUES