ארכיונים: Testimonials

החתונה של מיכל ולירן

“וואו כמה מושלם היה לנו איתכם צוות טראסק היקרים והאהובים! אנחנו רוצים להגיד תודה ענקית מכל הלב על הליווי המסור שלכם מרגע ההתעניינות ועד הרגעם המרגשים בחתונה ואפילו אחרי שהטירוף נרגע 🙂 היה לנו מדהים, אנשי השירות היו כל כך אדיבים, רגישים, סבלניים ומקצועיים. החתונה שלנו היתה בקונספט דיסני והיו רבה אלמנטים שיה לנו חשוב לשמור עליהם באירוע, וכל מה שביקשנו בוצע על הצד הטוב ביותר ומעבר, מנהל אירוע שלנו היה נדירררר רן תודה ענקית ואישית ומיוחדת מאיתנו! אנחנו ממליצים מכל הלב על הטראסק! אנחנו כל הזמן אומרים כמה היינו רוצים להתחתן שם שוב וליהנות ולהתרגש מכל רגע ורגע 🙂 הנוף המושלם, האוכל הנדיר, החלל המושקע, העיצוב המהמם, הכל באמת קיבל אצלנו ציון של 200 מתוך 100 😉 מאוד שמחים שערכנו אצלכם את האירוע המרגש בחיינו, אוהבים ומעריכים! מיכל ולירן :)”

החתונה של זואי וכרמי

“איזה כיף שהחלתנו לעשות את החתונה שלנו בטראסק. אנחנו רוצים להודות לטלי, רן וכול הצוות הנפלא על ‏אירוע מושלם. קיבלנו ים של מחמאות לא רק על האולם וההפקה, אבל גם על המקצועיות ורמת שירות גבוהה של כול הצוות. כמה הורים אפילו אמרו שהם רוצים לעשות חתונה לילדים שלהם איתכם. היכולת של רן לשלות בכול פרט של האירוע ביום החתונה נתנה לזואי ולי להישאר רגועים ולהנות מכול רגע. הכול היה מעל ומעבר לציפיות שלנו! תודה רבה, כרמי וזואי שרייב!”

החתונה של מיכל ותומר

“המקום הכי טוב בארץ מכל הבחינות. התחתנו בטראסק לפני שבועיים, אין מאושרים מאיתנו, החתונה הייתה הכי מדהימה בעולם, המקום הכי יפה שיש, ומעבר לזה הצוות הכי מקצועי וברמה הכי גבוהה!
קיבלנו אין ספור מחמאות על האוכל השירות והנראות של המקום, הצוות עבד והיה סביבנו כל האירוע, תחושה של משפחה!”