אולם אירועים יוקרתי

by 

כאשר אנשים עומדים בפני תכנון אירוע, הדבר הראשון עליו הם חושבים הוא בבחירה באולם אירועים יוקרתי, כך שאין זה כלל חשוב אם הם חולמים להתחתן לאור השקיעה, לחגוג בת מצווה, או להרים אירוע חברה באווירה שאנטית, וזאת כי התיאור “יוקרתי” טומן הבטחה – הבטחה שהאירוע ינחל הצלחה כבירה, כי יוקרה משתלב עם איכות, הקפדה, רמה גבוהה, שפע, חשיבה על סך הפרטים הקטנים, יחס אישי, שירות מעולה, אוכל גורמה, מיקום מדהים, עיצוב מושקע, הגברה איכותית ובאופן כללי המונח “יוקרתי” מבטיח את הטוב ביותר ואת הטוב ביותר כולם רוצים, ובמיוחד כשהם עומדים לשלם על כך, עובדה שמובילה אותנו לשאלה הבאה: האם יוקרתי בהכרח יתגלם כיקר?

יוקרתי מול יקר

לצד העובדה שהרבה אנשים שואפים לקיים את האירוע באולם יוקרתי, גם הרבה אנשים מראש נמנעים מכך, ולו כי הם חוששים שמא הם לא יעמדו בהוצאה. ובכן כאן ראוי לעצור ולדייק שאין זו בהכרח המציאות, וזאת כי אולם אירועים יוקרתי אינו בהכרח מצריך הוצאה מאוד גבוהה, כך שאם רק בודקים, מגלים שההוצאה עשויה להתגלות ככדאית ומאוד הגיונית. האומנם? ובכן הכול תלוי בתאריך ובסל הבחירות האישיות. משמע אם תבקשו להשכיר את שירותי האולם בתאריך נחשק ואם תיקחו שני צלמים, תבחרו בתפריט היקר ביותר, תזמינו הרבה אנשים, תשדרגו את העיצוב, תביאו די-ג’י ידוע וכדומה, הרי שללא ספק האירוע יתגלם כיקר ביותר. עם זאת, אם תיקחו בדיוק את אותו אולם מרשים ומעוצב, אך תתמקדו בתאריך הפנוי שמבקשים לסגור, תבחרו תפריט איכותי אך לא מוגזם, ובכל הנוגע מסביב תנהגו באופן שקול אך לא פזרני, מפנק אך לא חונק – תגלו שניתן להוביל את האירוע הפרטי שלכם למקום יוקרתי, מבלי לגרום לחשבון הבנק שלכם לחוש מצוקה.

מהו באמת אולם יוקרתי?

לא מעט מתחמי אירועים ממהרים להכריז על עצמם כיוקרתיים. ובכן מה באמת עומד מאחורי ההגדרה? לא ברזים מזהב, לא נברשות מקריסטל, לא רצפת שיש ולא סט צלחות מיובא מפריז, אך כן אלמנטים מרשימים, כן חומרים איכותיים, כן מערכות הגברה, מיזוג ותאורה מתקדמות (ושמתוחזקות כהלכה), כן צוות מלצרים קבוע ואיכותי שסונן בהתאם לסטנדרטים גבוהים, כן מגוון פינות ישיבה, כן עיצוב בטוב טעם שיודע להשתנות (אך גם לשמור על שפה אחידה), כן ליווי צמוד של הלקוח באופן שמאפשר לו שליטה מלאה ומענה מידי, וכן תחושה שלבעלי האולם אכפת מאיכות התוצאה ולא רק ממעמד מסירת הצ’ק.

טיפים למציאת אולם יוקרתי

הרבה אנשים מחפשים אחר אולם יוקרתי, אך אינם יודעים מהיכן להתחיל. להלן מספר טיפים שעשויים להקל את תהליך החיפוש:

  • ראשית מקדו את החיפוש במתחמים יוקרתיים, במתחמים שאינם יכולים להרשות לעצמם להכיל נותני שירות בינוניים.
  • יש אלמנטים שמראש מגדירים את האולם כיוקרתי. אלמנטים כגון נוף מרהיב של ים, חורש אינסופי, תצפית מרשימה ממקום גבוה וכדומה. מכאן שאם אולם מציע אלמנט מהותי מסוג זה ברמה גבוהה, ללא ספק יש למה לצפות.
  • מקומות יוקרתיים נוטים להיתפש כבעלי רזומה חיובי, ועל כן אם רבים אחרים הגיעו, חוו והתרשמו, כל שנותר לעשות זה להאמין ולהגיע לבחון בעצמכם.
  • חפשו אחר אולם שיודע לחבר בין הנוף המידי לבין המתחם החיצוני והפנימי – מדובר ביתרון גדול.
  • לצד העובדה שאולם אירועים עשוי להיות יוקרתי, יש מיקומים שמראש מבטיחים יוקרה, כאשר כל אזור ת”א מהווה דוגמה ראויה. כך למשל אם מתמקדים באזורים היותר טובים של העיר ללא הפסקה, הרי שניתן להגדיל את הסיכויים למצוא שלל אופציות מבטיחות.
  • אולם יוקרתי לא יהסס להשקיע באתר אינטרנט, וזאת מתוך הבנה שכיום אנשים ראשית כל פונים לרשת כאשר מתעוררת שאלה, כשהם מחפשים להשוות, או למצוא יעד. אי לכך לאחר שמקבלים כמה שמות של אולמות מבטיחים, יש להיכנס לאתר ולבצע בחינה יותר ממוקדת. אם האתר ברמה גבוהה והתמונות עונות על ההגדרה, פשוט עברו לשלב הבא – תאמו פגישה.
  • ידוע שכסף מושך כסף ובאותו משקל גם אולם יוקרתי מושך נותני שירות יוקרתיים. מכאן שאם מכירים קייטרינג איכותי, או לחלופין די-ג’י נחשב, ניתן לשאול אותם אלו מתחמים יוקרתיים הם מכירים בהתאם לסביבה הרצויה, וזאת כי מדובר בנותני שירותי שמכירים אינספור מתחמים והם חסרי אינטרס מקצועי, כך שהם יכולים לסייע עד מאוד במהלך החיפוש ואף לתת דגשים משלהם.

השלכות משניות

לצד העובדה שאולם יוקרתי מציע רמה גבוהה של שירות ועיצוב טרנדי, אישי וקפדני, גם ישנן השלכות נוספות (וחיוביות) שרצוי להתייחס אליהן. במה מדובר? ובכן רצוי לקחת בחשבון שמתחם אירועים יוקרתי יהיה תפוס כחצי שנה קדימה, למעט כמה חורים. אי לכך אם מבקשים לסגור תאריך, מוטב לעשות זאת כמה שיותר מוקדם. בנוסף יש לקחת בחשבון שאולם יוקרתי מראש יעלה חיוך על פני המוזמנים, כיוון שאולם יוקרתי מחזיק בשם טוב, ועל כן האורחים ישמחו לדעת שהם מוזמנים ליעד הנבחר – עובדה שבין היתר עשויה להשפיע על גובה הצ’ק ועל אחוזי ההגעה.

שווה להוציא יותר!

שנסכם? אולם יוקרתי מציע שלל הטבות, כולל מיקום מבטיח, עיצוב מרשים ושלל דגשים חשובים. מכאן לצד העובדה שניתן להרים אירוע באולם יוקרתי וליהנות מהוצאות יחסית סבירות, אין להתעלם מהעובדה שזול לא עומד להיות, אך פה חשוב להבין שאולם יוקרתי מכיל מגוון יתרונות נוספים ומאוד חשובים. במה מדובר? ובכן אולם מושקע יוצר ציפייה, משרה אווירה, מבטיח הצלחה, תומך בסטטוס הרצוי, יוצר רושם ובאופן כללי מעניק הרבה יותר. לאור הדברים כאשר מבינים שאירוע לא מרימים בכול יום, מהר מאוד מסיקים שההשקעה כדאית – במיוחד אם ההפרש אינו משמעותי, ולו כי התנהלתם כהלכה.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Fields marked with an * are required.
טראסק אולם אירועים בנמל תל אביב מזמין אותך לפגישת היכרות אצלנו במקום!
צרו קשר

CHECK OUT OUT TLV URBAN VENUES