אולם אירועים מומלץ לחתונה בתל אביב

by 

נדמה כי קיים רצון משותף בין כל עורכי האירועים כמו גם בני הזוג הבאים בברית הנישואין. כולם רוצים להשקיע באירוע הכי מרשים, הכי מיוחד והכי מרגש על מנת שהאירוע ייצרב בלב כל כאירוע ייחודי ומיוחד. לא סתם עוד אירוע.

איך יוצרים אירוע בלתי נשכח?

זה לא סוד כי בכל יום נחגגים אירועים בכל רחבי הארץ באולמות או גני אירועים הפזורים בכל עיר. האם כל אירוע הופך לאירוע לבלתי נשכח? וודאי שלא. רוב רובם של האירועים נשכחים מלב המשתתפים ואם תשאלו אותם למחרת האירוע מה הם אכלו בחתונה או אלו סלטים היו על השולחנות, קרוב לוודאי שהם לא יצליחו לזכור את כל הפרטים.

אז איך בכל זאת יוצרים את האירוע הייחודי שלא יישכח כל כך מהר?

בוחרים אולם יוצא דופן

כיום מקובל לחגוג במקומות שונים ולא רק באולם. על פי רוב יהיו אלו מקומות שונים בטבע. אנשים כבר לא ממש מקובעים לאולמות האירועים כפי שהיה בעבר. קיימים הרבה גני אירועים עם שטחי חוץ יפהפיים, ורבים מהאירועים נערכים במקומות פתוחים בטבע, כמו בחורשות, פארקים או אפילו על שפת הים.

ברור כי ככל שהמקום יהיה יותר אטרקטיבי הרי שהאירוע יהיה ייחודי ויוצא דופן מבחינת כל האורחים והמשתתפים.

איך תבחרו את האולם?

כאן אנחנו מגיעים לשאלת השאלות, איך למעשה בוחרים את האולם המתאים שיענה על כל הדרישות?

כאן חשוב לשים לב למספר פרמטרים אשר עליהם אי אפשר להתפשר בדרך לבחירה במקום הכי אטרקטיבי לאירוע.

אולם בגודל המתאים – גם אם מצאתם אולם אטרקטיבי ומרשים באופן מיוחד, אולם עם נוף הכי מדהים וכזה שנראה לכם בדיוק זה שחלמתם עליו, חשוב כי תבדקו כי האולם הוא בגדול המתאים בהתאם להרכב המוזמנים שלכם.

אם האולם הוא לא בגודל המתאים, האירוע לא יוכל להצליח. כי אם האולם הוא קטן מידי, ברור כי הצפיפות והמחסור במקומות ישיבה עבור כולם ייצור מצב לא נעים ועבור אלו שלא יזכו למקום ישיבה יהיה זה בהחלט אירוע שהם לא יצליחו לשכוח אבל לא מהסיבות שאתם רוצים כמובן.

מנגד גם אולם גדול מידי לא יתרום לייחודיות של האירוע. אולם מידי ריק עם חוגגים מועטים יוצר תחושה קרירה, לא מורגשת משפחתיות והאירוע בהכרח לא יהיה מוצלח.

אולם מעוצב בהתאם לאופי האירוע – אינו דומה אולם חתונות לאולם המיועד לאירוע עסקי. אתם חייבים לשים לב מה מציעים לכם באולם האירועים על מנת לוודא כי הוא מתאים לחתונה על כל מה שאתם צריכים באולם.

אולם אשר לא נועד לקיום אירועים כמו חתונות, לא תמיד יהיה מוצלח וההסבה לאולם אירועים לא יעשה טוב לאף אחד. זה יכול להיות סאונד גרוע או תאורה לא מתאימה ועוד שלל בעיות שיתגלו רק תוך כדי האירוע.

אולם בהתאם לכיס – ישנם הרבה אולמות אירועים בארץ ובמיוחד בעיר תל אביב. היא מציעה הרבה אפשרויות. לא כולם יודעים אך כמעט כמספר האולמות כך גם אפשרויות המחירים.

יש זוגות שמסתנוורים מהאפשרות הכי יוקרתית ובוחרים את האופציה הכי מרשימה שהיא גם הכי יקרה.

חשוב לזכור כי לכל אירוע יש גם מחר ואת כל התשלומים שפרסנו, יהיה עלינו לשלם בסופו דבר עד התשלום האחרון. על כן, יש להיצמד למסגרת האפשרויות ולבחור באולם אשר יהיה מעשי מבחינת אפשרויות התשלום.

יש בהחלט מקום לערוך סקר מחירים ולהשוות בין האפשרויות השונות. לא פעם תגלו כי קיים פער משמעותי בין האולמות השונים כאשר המחיר לא בהכרח יעיד על התמורה המצפה לכם בכל אולם.

על כן שימו לב לנקודה הזו ובחנו כל אולם לגופו .

אולם נגיש לכולם – ברור כי אולם הכי יפה והכי מעוצב לא יהיה שווה אם דרכי הגישה אל המקום לא יהיו נוחים. קורה לא פעם ואורחים מוצאים את עצמם מסתובבים סחור סחור סביב האולם ולא מצליחים למצוא מקום חניה הולם. כך הם מפסידים חלקים מהאירוע ומגיעים אליה כשהם כבר מותשים ועצבניים.

כדאי לשים דגש גם על אולם שקיימת תחבורה ציבורית נוחה וזמינה למקום לטובת אלו אשר יעדיפו את ההגעה באופן כזה. עבור המשתתפים האירוע מתחיל כבר מהיציאה מהבית, מהדרך שהם צריכים לעבור עד שהם יגיעו כמו גם מהאפשרויות לשוב הביתה בבטחה בסיומו של האירוע.

הולכים לבקר – אם אתם לא מכירים את האולמות השונים מקרוב כי לא יצא לכם להשתתף באירועים אשר התקיימו בהם, מומלץ מאוד כי תלכו לבקר באולם בלי להסתמך על התמונות ששלחו לכם או על חוות הדעת של בעל האולם.

ההמלצה שלנו היא לבוא לבקר דווקא בעת שמתקיים אירוע. זה הזמן אשר בו תוכלו להתרשם באמת מהאולם כפי שהוא ייראה ברגע האמת. אין ספק כי תרוויחו הרבה מאוד מביקור כזה ואתם תיגשו להצעה (או תישללו אותה) מתוך עדות אישית מהשטח. ברור כי באופן כזה ההחלטה לכאן או לשם תוכל להתקבל בצורה הרבה יותר חד משמעית ונחרצת. במהלך ביקור תוכלו להתרשם מהעיצוב של האולם בעת האירוע, מהאוכל המוגש, מהשירות של הצוות והמלצרים במקום ובאופן כללי מהאווירה שנוצרת באולם בעת האירוע.

אפשר לומר כי בהחלט אין תחליף לביקור באופן אישי אשר מעניק הרבה מאוד תובנות לגבי האולם ומקל על ההכרעה.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Fields marked with an * are required.
טראסק אולם אירועים בנמל תל אביב מזמין אותך לפגישת היכרות אצלנו במקום!
צרו קשר

    נשמח להפגש לדרינק!

    אה, וגם שאלות זה בסדר

    CHECK OUT OUT TLV URBAN VENUES