k

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec eleifend molestie fermentum.

new york

156-677-124-442-2887

iver@select-themes.com

184 Main Street Victoria 8007

    /  מגזין טראסק   /  אולמות אירועים יוקרתיים

  Trask | טראסק

  אולמות אירועים יוקרתיים

  מתכננים אירוע חשוב בקרוב? חתונה, ברית, בר או בת מצווה? אולי אירוע עסקי? לצורך כך אתם זקוקים בראש ובראשונה לאולם מתאים. האולם הוא הדבר הראשון אתו צריך לסגור. רק אחרי שיש לכם אולם אתם יכולים להתקדם הלאה.

  בתל אביב ישנם הרבה מאוד אולמות מסוגים שונים. יש אולמות שמתאימים לאירועים פרטיים ויש כאלה שמתאימים לאירועים עסקיים. יש אולמות שהם מעוצבים בסגנון מודרני ויוקרתי ומנגד יש כאלה שמעוצבים בסגנון כפרי. יש אולמות גדולים המתאימים לאירועים המוניים וכאלה שהם מתאימים לאירועים קטנים ואינטימיים.

  אם חשוב לכם כי האולם יהיה אולם יוקרתי שיכבד את האירוע שלכם כפי הראוי, אתם צרים לבדוק היטב אל מי אתם פונים. כי זה לא תמיד פשוט וקל כל כך לאתר אולם שאכן יענה על כל הדרישות.

  מה חשוב לבדוק כשמחפשים אולם יוקרתי לאירוע?

  אנחנו כאן כדי להעניק לכם מספר טיפים, איך וכיצד לאתר את האולם הכי מתאים לכם, זה שיענה באופן מדויק על הדרישות שלכם כמו גם על מטרות האירוע שלכם.

  • גודל האולם – המדד המרכזי בעת הבחירה באולם זה ללא ספק הגודל של האולם. אתם חייבים להתייחס לאופי האירוע כמו גם למספר המוזמנים על מנת להתאים את האולם שאכן יענה על הצורך. אם אתם מתכננים אירוע גדול והמוני עם מאות משתתפים, אתם כמובן חייבים לדאוג כי יהיה לכולם מקום ישיבה נוח והם לא ימצאו את עצמם מסתובבים סחור סחור ברחבי האולם כשהם מחפשים לעצמם פינה לשבת. מצד שני, אם אתם רוצים לערוך אירוע אינטימי וצנוע, אתם צריכים לבחור באולם מתאים שאכן תהיה בו האווירה הרצויה. אולם גדול עם משתתפים מועטים לא יוצר תחושה ביתית ואינטימית כלל. נוצרת אווירה מוזרה, אוירה ריקה וחלל שמבקש להתמלא על מנת לקבל את החום ואת תחושת הביתיות.
  • הגישה אל האולם – אזור תל אביב הוא אזור בעייתי מאוד מבחינת הכבישים, הפקקים ועומסי התנועה. חשוב לברר כי בחרתם באולם אשר הכבישים אליו נוחים, אין עומס גדול בדרך אליו וכי האורחים יוכלו להגיע בקלות ובמהירות בלי לעמוד שעות ארוכות בכבישיה העמוסים של תל אביב. אם מדובר באזור לא מוכר, עדיף לצרף להזמנה לאירוע גם מפה ברורה שהיא תקל על האורחים את הגישה אל האולם.
  • חניה סמוך לאולם – נקודה נוספת שחשוב מאוד לתת עליה את הדעת זוהי החניה ליד האולם. חשוב לוודא כי ישנו חניון נוח וקרוב לאולם כמו כן יש לוודא כי החניון הוא מספיק גדול והוא יוכל להכיל את כל המשתתפים ברווח. תמיד כדאי לקחת מקדם ביטחון ולבחור באולם שיש לו חניון גדול מעבר למספר האורחים הצפויים שלכם.

  גם מבחינת המחיר כדאי לבדוק כי לא מדובר בחניון יקר מידי שעשוי להרתיע חלק מהאורחים מלעשות בו שימוש. אם האורחים יצאו לחפש חניונים אחרים במרחק מהאולם הם ימצאו את עצמם משוטטים ברחבי העיר ומבזבזים דקות יקרות לשווא.

  • סקר מחירים – אירוע זה סיפור יקר. את זה יודע כל מי שערך אי פעם אירוע כלשהו. כאשר מדובר באירוע יוקרתי, המחירים עשויים לנסוק לעשרות אלפי שקלים ואף יותר. חשוב לדעת כי הפערים שקיימים בין האולמות השונים ברחבי תל אביב הם גדולים ולא פעם אפשר למצוא אולמות ברמה זהה לאולמות יקרים, בהפרש ניכר של אלפי שקלים. על כן, גם אם התלהבתם מאולם מסוים, אל תמהרו לסגור. בדקו עוד מספר אפשרויות, בררו מחירים ורק אחרי שיש לכם מידע על מספר אולמות ברמה המתאימה לכם תוכלו לבחור את האולם הראוי הרצוי לכם.
  • עיתוי – כדאי שתשימו לב כי גם לעיתוי של האירוע יש הרבה מאוד מה לומר, בעיקר מבחינת המחיר והעלויות של האירוע. ישנן תקופות בשנה אשר בהם המחירים של כל האולמות הם גבוהים יותר כמו בעונת הקיץ. מנגד בחודשי החורף המחירים צונחים באופן ניכר. אם אין לכם ממש העדפה לאירוע שייערך דווקא בקיץ, כדאי לשקול ולחושב על העברה של האירוע לתחילת החורף וכך ליהנות מהוזלה ניכרת.

  גם מבחינת הימים בשבוע קיימים הבדלים במחירים. ימי חמישי הם בדרך כלל הימים המועדפים על רבים מעורכי האירועים ועל כן המחירים אף יזנקו בהתאם.

  אם לא דחוף לכם לחגוג דווקא לקראת סוף שבוע, בחרו יום אחר ובכך תחסכו גם כן כמה מאות שקלים או אפילו יותר.

  • סגנון ואווירה של האולם – כאשר מדובר באולמות יוקרה קיימות כמה וכמה אפשרויות. כל אולם מעניק מהאווירה שלו והוא משרה תחושה לאירוע כולו. ישנם אולמות המעוצבים באופן חמים ומזמין והאורחים חשים כי הם הגיעו לאירוע מחבק ונעים. מנגד יש אולמות המשדרים ריחוק וניכור ואין ממש אפשרות לטשטש או להעלים את התחושה הזו. ישנם אולמות מהודרים ונוצצים במיוחד המעניקים תחושה של יוקרה והדר לאירוע וישנם האולמות המעוצבים בסגנון כפרי שלהם יש את היופי הייחודי שלהם.

  על מנת לבחור בצורה חכמה ונכונה את האולם, מומלץ מאוד לבקר באולמות אותם סימנתם לכם מראש ולהגיע אליהם דווקא בזמן שמתקיימים בהם אירועים דומים לשלכם. כך תוכלו להתרשם כצופים מהצד איך נראה המקום וכך גם תוכלו לחוות את האירוע כפי שהאורחים שלכם עתידים לחוות אותו.

  מלקטים פרטים מהשטח

  בעת הביקור באולם, מומלץ לאסוף כמה שיותר מידע מהשטח. זה אומר, לשאול את האורחים איך התחושה שלהם באירוע, לברר אתם איך המלצרים מתייחסים אליהם והאם הם חשים כי השירות במקום הוא אכן מכובד והולם אירוע יוקרתי באולם יוקרתי.

  תוכלו לבדוק לאחר האירוע גם עם עורכי האירוע, איך וכיצד הם חוו את האירוע מהצד שלהם והאם הם היו מרוצים מהמקום, מהשירות ומכל מה שיש לאולם האירועים להציע.

  שתפו :

  You don't have permission to register