k

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec eleifend molestie fermentum.

new york

156-677-124-442-2887

iver@select-themes.com

184 Main Street Victoria 8007

    /  מגזין טראסק   /  חתונה על הים

  Trask | טראסק

  חתונה על הים

  עבור זוגות רבים, החוף הוא המקום המושלם להחליף את נדרי החתונה שלהם כשהחול הרך והחם תחת כפות רגליהם וברקע – נופו המדהים של הים. לעיתים קרובות, אתרי חתונה על הים (או על האוקיינוס, בחלקים מסוימים של העולם) מציעים טקסים וקבלות פנים ישירות על החוף עצמו ורשימות ההמתנה שלהם מלאות עד אפס מקום, כך שאין ספק כי קיים קונצנזוס בעניין – חתונה על הים היא חתונה מושלמת.

  לפני שתתחילו לחפש את המקום האולטימטיבי לחתונה שלכם על החוף, ישנם מספר דברים אותם יש לקחת בחשבון. ריכזנו עבורכם מספר טיפים מרכזיים לבחירת המקום המושלם לחתונת החוף שלכם:

  בדקו את אופיו של החוף

  היכן בדיוק ממוקם החוף? אם הוא ממוקם במפרץ מוגן, המים עשויים להיות רגועים למדי, ולא צפויה לכם רוח בעוצמות גבוהות מידי. אם האזור חשוף לגמרי לרוח, זה עלול להיות סיפור שונה לגמרי. במקרה שהחתונה שלכם מתקיימת ממש על החוף, התייחסו לנושא הגאות והשפל בעת ארגון החתונה ותזמונה, כך שאתם ואורחיכם לא תגלו בדיוק באמצע החופה, שהמים כבר מכסים את קרסוליכם. לא מזיק גם לבדוק דברים נוספים, כמו גובה הגלים ומהירות הרוח. תוכלו לבדוק זאת כאן או כאן.

  לבסוף, תצטרכו לבחון את החוף ואת רמת הפרטיות שלו. חוף יכול להיראות נהדר בתמונות, אבל אם יש קיוסק שנופל לך בול בפריימים של תמונות החתונה, הטקס שלכם אולי לא יראה כמו שאתם מדמיינים אותו.

  תכננו את האירוע שלכם

  כן, אנחנו יודעים שאתם ספונטניים וזורמים, וזוהי הסיבה שאתם רוצים חתונה על הים, אבל יתכן שהאורחים שלכם קצת פחות יזרמו עם העניין. יתכן שהם יגיעו לבושים בצורה שמתאימה לחתונת חוף, אבל, עדיין, הם לא יאהבו את הרעיון של ישיבה על החול (במיוחד המבוגרים שביניהם). בדקו היכן ניתן למקם את הכיסאות (לא כסאות נוח, אלא כסאות בגובה מלא – שוב, לטובת המבוגרים יותר).

  האם ישנן הגבלות לגבי מה שאתם יכולים לעשות על החוף? האם ניתן לשתות משקאות אלכוהוליים על החוף, או שמא…?

  איזה מתקנים קיימים בחוף?

  בחופים מסודרים, באופן תיאורטי אמורה להיות גישה ישירה ונגישה אל החוף לכולם. במציאות, התמונה מעט שונה. יתרה מכך – אם החוף נמצא במרחק רב מנקודת הציביליזציה האחרונה, האורחים שלכם עלולים שלא ליהנות מהטקס אם הם נואשים ללכת לשירותים, למשל.

  מה אתם מתכוונים לאכול (חוץ מחול)?

  אלא אם כן אתם טיפוסים של בירה ועל האש, יתכן שתגלו כי קשה למצוא קייטרינג המתמחה בחתונות חוף במשמעות המלאה של המילה "חוף". כך יתכן כי, לאור כך, ולאור חסרונות נוספים של חתונה על החוף, כדאי לבחון את החלופה ה"מרובעת" אבל הנוחה הרבה יותר עבורכם ועבור אורחיכם – אולם אירועים הממוקם על חוף הים.

  חתונה על הים באולם אירועים

  חתונה על הים באולם אירועים מציעה את כל היתרונות של חתונה על החול שבחוף. טוב, נו, לא את כל היתרונות. לא תזכו, למשל, לגרוס חול בשיניכם בזמן שאתם אוכלים, או "ליהנות" מרססים ומנתזים של המים המלוחים שהרוח (ששינתה כיוון בפתאומיות) הביאה אליכם. תוכלו ליהנות מחתונה רומנטית ושלווה על רקע הים, ללא צורך לחשב ולהתחשב במזג האוויר, עם האפשרות להתחתן גם בחורף, ללא צורך לחשוש שמא גל פתאומי יגיע… אולמות אירועים הממוקמים על החוף, מודעים (מן הסתם) למקום שממלא נוף הים ברומנטיקה, והם עושים את כל הנדרש כדי למנף את היתרון שלהם על פני אולמות האירועים שאינם על חוף הים, ומשלבים את הנוף הייחודי באירוע עצמו. לדוגמה, אירוח קבלת הפנים במרפסת פתוחה הפונה לים, הצבת החופה כך שנוף הים משמש לה כרקע וכד'.

  נוחותם של האורחים

  למרות שהחתונה היא שלכם ומדובר ביום הגדול שלכם, עדיין יש מקום להתחשבות באורחים, במיוחד המבוגרים יותר ביניהם, עליהם דיברנו קודם. גם אם נניח שאתם מתעקשים על חתונת חוף, ובשל כך מוכנים לוותר על נוכחותה של סבתא רחל (חול איננו הקרקע האידיאלית להליכה עם הליכון, כידוע), עדיין, חלק גדול מהאתגרים (והקיטורים) שעומדים בפני אורחים מבוגרים עד מבוגרים מאד בחתונה המתקיימת על חוף הים, אינם קיימים כשהחתונה מעתיקה את מקום התרחשותה כמה מטרים הלאה, אל תוך מבנה מסודר ומקורה.

  אולם אירועים על הים משחרר אתכם מתלות במזג האוויר

  חתונות חורף יותר קשה לקיים על חוף הים. אם לא בגלל שהגשם שיורד הופך את החול לטובעני ומקשה את ההליכה, אלא גם בגלל שאתם אינכם יכולים להיות בטוחים, עד רגע קיום הטקס ממש, שבמזג האוויר ההפכפך והלא יציב של השנים האחרונות, דווקא בזמן החופה לא יתחיל לרדת גשם. ואז – חבל על כל מה שארגנתם, כי האורחים ינוסו על נפשם כדי לתפוס מחסה. באולם מסודר, מזג האוויר שבחוץ אינו מטריד אתכם – גשם, רוח, אפילו שלג וברד? עוד יותר טוב, באולם עצמו חם ונעים, כך שאורחיכם בהחלט יכולים לראות את עצמם כברי מזל על שניצלו מהרפתקת החתונה על חוף.

  שתפו :

  You don't have permission to register