גן אירועים על הים הוא הדרך הנכונה לחגוג את החתונה

by 

כשהשמש שוקעת בשלווה אל תוך הים, הבריזה העדינה אשר מגיעה מהמים מלטפת בעדינות את פניכם, אין ספק כי חוף הים הוא התפאורה הטובה ביותר לכל אירוע מרגש!

ישנם חוגגים שרוצים להפיק את האירוע שלהם בעצמם – חשוב להם שהוא יהיה מיוחד ויוצא דופן, מרשים ובדיוק לפי טעמם – הם רוצים ליצור בעצמם את הקסם, ממנו ייהנו עשרות המוזמנים שמגיעים לחגוג איתם את שמחתם. חוף הים (ולא גן אירועים על הים!), לכאורה, מספק להם פתרון מוצלח וייחודי, אבל, במקביל, הוא מציב בפניהם מספר אתגרים בלתי עבירים, כמו הרשימה הארוכה של האישורים שהם צריכים להשיג לצורך קיום אירוע על החוף עצמו, מגבלות המקום (חשבתם פעם כיצד יגיע חשמל להפעלת התאורה, לדוגמה, כשאירוע מתרחש בשעות הערב על חוף הים?), רוחות המשנות את כיוונן, החול החודר לכל מקום ודבר אפשרי (כן, גם לכוסות המשקה ולמזון המוגש) ולאי הנוחות של המוזמנים המבוגרים. אין ספק כי הכיוון עצמו נכון, אולם המציאות הופכת את הגשמתו של החלום הרומנטי הזה לבלתי אפשרית כמעט.

גן אירועים על הים הוא הדרך הנכונה לחגוג את החתונה, בר / בת המצווה, הברית או הבריתה, או כל אירוע משמח אחר!

בניגוד לקושי של הרמת הפקה עצמאית של אירוע על חוף הים עצמו, חגיגת אירוע בגן אירועים על הים לוקחת את האירוע הרבה דרגות למעלה. אתם עדיין נהנים מכל היתרונות של הרומנטיקה שמציע חוף היום, אולם, בד בבד עם כך, אתם אינכם נאלצים לסביל מהחסרונות שלו או להתמודד עם האתגרים. החול אינו חודר לבגדיכם, הנגישות, מן הסתם, גבוהה ונוחה יותר, וגם הסבתא יכולה להצטרף לאירוע, בלי שהעברתם אותה מסע כומתה בחולות לפני כן.

רוצים, בכ”ז, לעשות זאת בעצמכם?

תוכלו להיות מעורבים יותר בהפקת האירוע. בשנים האחרונות גילינו את הנוחות של ארגון מקצועי של האירוע. אנשי מקצוע שזהו תפקידם – הם מרימים את הפקת האירוע בדיוק כאלו היה הפקה של הצגה, מופע או כנס עסקי. הם מתקתקים את הטלפונים הנחוצים, מזמינים את זרי הפרחים, מתאמים את הקייטרינג, מתדרכים את הדי ג’יי ועושים הכל כדי שהפרויקט הזה המכונה “אירוע” יתבצע בצורה הטובה ביותר וינוהל על הצד הטוב ביותר. אבל, עם כל הנוחות שבניהול המקצועי (כי מי מאיתנו לא היה רוצה שיורידו ממנו תיקים כאלה?), ניהול כזה “מוציא” אתכם מהאירוע. לכן, אם אתם רוצים לחוש שאתם קובעים, אתם מחליטים ועל פיכם יישק דבר – תוכלו לוותר על שירותי הארגון המקצועי ולהפיק את האירוע שלכם בעצמכם!

באיזו עונה של השנה כדאי לערוך אירוע ליד הים?

גני האירועים על הים מאפשרים לארגן אירוע מהמם בכל עונה מעונות השנה, בזכות מזג האוויר הנהדר בו התברכה ישראל. מזג האוויר שלנו הוא שטוף שמש כמעט כל ימות השנה, וגם ימי החורף הקרירים, הם אינם ימי החורף האירופי או האמריקאי, כך שמי שמשתוקק לאירוע בחורף מושלג, כנראה, לא יזכה לאחד כזה כל עוד הוא חי בישראל. גני אירועים על הים ותיקים ומנוסים מודעים לאפשרות של מעט הרוחות והגשם שמלווים את החורף הישראלי. ולכן, נדיר למצוא גן אירועים על הים שבנוסף לשטח הפתוח (דק, מדשאה, מרפסת ענק) הפונה לים שאינו מצויד גם בחלל מקורה וסגור, בו ניתן לערוך את האירוע כשהחורף מחליט להוכיח לנו שהוא “חורף”, ולהרעיף עלינו את חיבתו בצורת ממטרים ורוח. על אחת כמה וכמה בעונות האביב ובקיץ, בהן, באופן טבעי, גני אירועים על הים מאפשרים לחוגגים ליהנות מאירוע שיש לו את כל היתרונות של אירוע בחוף הים, אולם ללא החסרונות הנלווים לאירוע כזה.

הגימיק של גני אירועים על הים – התזמון

מאחר והשמש, כידוע, שוקעת בים, ואין דבר רומנטי יותר מהאור הזהוב שהיא מפיצה בעת שקיעתה, אפשר לכוון את טקס החופה לזמן שקיעת השמש, כשהשמיים נצבעים בצבעי פסטל רכים, והשמש שולחת את הקרניים האחרונות שלה. אין תאורה, תפאורה או עיצוב מקצועי של אולם שישוו לנופך ולאווירה הקסומה ששוררת באותן הדקות. אם כבר הלכנו על רומנטיקה, אז תיהנו מהרומנטיקה עד הסוף!

האם ישנם אירועים להם גן אירועים על הים אינו מתאים?

האמת?

קשה לנו לחשוב על עיתוי או מצב שבו לאולם או לגן אירועים שאיננו ממוקם על הים ישנו יתרון על פני גן אירועים שכן ממוקם על החוף. יחד עם זאת, במקביל ליתרון הרומנטיקה, ברור כי יש לבחון כל גן / אולם אירועים לגופו, לפי הקריטריונים בהם אתם בוחנים כל אולם המוצע לכם – נגישות לכל המוזמנים שלכם, עמידה במסגרת התקציב שקבעתם לעצמכם, חניה זמינה, יחס עלות – תועלת (כמה אתם משלמים מול מה שאתם מקבלים), שירותיות, הגינות, המלצות וכל סדרת הקריטריונים הרגילה דרכה אנחנו בוחנים אולמות אירועים ומשווים ביניהם כדי למצוא את המתאים לנו ביותר.

בשורה התחתונה,

גן אירועים על הים מעניק לכם את כל היתרונות של חתונה רומנטית על חוף הים, ללא חסרונותיו המוכרים של החוף (רוח, חול, מליחות, לחות וכן הלאה). בחרו בגן האירועים המתאים לכם, ומיקומו על חוף הים ישדרג כל אירוע שלכם, בכל עונה מעונות השנה!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Fields marked with an * are required.
טראסק אולם אירועים בנמל תל אביב מזמין אותך לפגישת היכרות אצלנו במקום!
צרו קשר

CHECK OUT OUT TLV URBAN VENUES