גני אירועים בתל אביב

by 

בין אם מדובר בבת מצווה, חתונה, אירוע עסקי, מסיבת אירוסין וכדומה, אנשים מבקשים להרים אירוע מושקע, מפרגן ומזמין, כזה שהאורחים ישמחו להגיע אליו ויזכרו לטובה לאורך זמן. אי לכך כאשר מתלבטים היכן למקם את האירוע, הרבה בוחרים בעיר תל אביב, וזאת כיוון שהעיר מציעה שלל מתחמי אירועים, משלבת באופן נהדר בין אורבניות לפסטורליות, נוחה להגעה ובאופן כללי מהווה יעד מהנה שתמיד מתחשק להגיע אליו.

מיתרון עירוני ליתרון נקודתי

אם גם אתם חושבים להרים אירוע בעיר ללא הפסקה, מוטב שננתח את שלל היתרונות שהעיר מציעה. במה מדובר? העיר תל אביב מציעה אווירה דינאמית, קירבה מידית לחופים מרהיבים, תנועה ערה של אנשים, מתחמי קניות שווים, בריזה מהנה, שקיעות צבעוניות, אורבניות בועטת וכמובן ייחודיות. כיצד ניתן להפיק מכל זאת בעת בחירה של גן אירועים? ובכן יש להקפיד שהמיקום מיוחד – משמע מציע קרבה לים, מאפשר ליהנות מהבריזה, מעוצב באופן משוקע, מעניק מקום לביטוי אישי (ממש כמו העיר עצמה), מתאים לכמות גדולה של אורחים, מקפיד על איכות גבוהה של מערכות סאונד ותאורה וכמובן שגם מציע נתיבי הגעה נוחים.

מקורה או חשוף?

בין אם מתכוונים להרים אירוע עסקי ומכובד ובין אם מתכוונים להרים אירוע יותר רגוע וזורם, בין אם מדובר באירוע חברתי ובין אם מדובר באירוע משפחתי, תמיד חוזרת על עצמה אותה התלבטות – האם לבחור במתחם פתוח בו נהנים מאווירה של טבע, נופים מרהיבים ובריזה נעימה, או לחלופין האם לבחור במתחם סגור בו הטמפרטורה נשלטת ואין מקום להפתעות לא רצויות מטעם מזג האוויר. ובכן מה עדיף – פתוח או סגור? כמו בהרבה מקרים אחרים בחיים גם פה האמת נמצאת באמצע, הפתרון האידאלי מתגלם במתחם אירועים שיודע להציע גם וגם. כך למשל ניתן לערוך את קבלת הפנים לצד אווירה יותר קלילה מתחת לכיפת השמיים, אך את האירוע עצמו לקיים במתחם מקורה. אי לכך כאשר מחפשים גני אירועים בתל אביב, מוטב לוודא שהכפילות קיימת, ולו על מנת להיות רגועים ולהימנע מפשרה שאינה רצויה.

סוד הקסם

מדוע אנשים נמשכים לאירועים שמצויים בגני אירועים? כי בעוד שמבנה אפשרי לעצב כפי שרוצים, הרי שאירוע בחוץ מצריך מיקום מנצח לצד נתונים טבעיים, ועל כן אין הרבה גני אירועים שעומדים בסטנדרטים הגבוהים. כך למשל אולם אירועים יהיה מרהיב כל עוד יש נוף של הרים, נוף שנושק לים וכדומה – כל עוד הנוף המידי טוב יותר מכל עבודת עיצוב וכל עוד ריחות של טבע מתמזגים עם סך האווירה. כך שאם ניקח כדוגמה אירוע השקה של מוצר חדש ופעם אחת נשווה את הפרזנטציה שלו מול נוף של שקיעה ופעם שנייה מול קיר שמעוצב באופן כזה או אחר, הרי שמהר מאוד נבין מדוע למקום פתוח יש קסם ייחודי שעושה את כל ההבדל.

ללא תחרות

כיוון שרבים מחפשים אחר גני אירועים, לא מעט מתחמים החליטו לנצל את הביקוש ועל כן הקימו בקרבת האולם מתחם פתוח, בו הם השקיעו בדשא, פרחים, עצים, שבילים, דק וכדומה. עם זאת, אין להשוות בין גן אירועים מלאכותי, לבין גן אירועים שבאמת נושק לטבע – שצופה עליו מקרוב ושמשחק עמו באופן חכם ומוקפד. שנדגים? ובכן אם גן האירועים מצוי בקרבתו של שדה תפוזים, או חוף הים, הרי שניתן להרוויח מהאווירה העוצמתית של סך התפאורה, ולא רק מהאווירה שהמתחם מנסה ליצור. מסקנה? התוצאה הרבה יותר אמתית ושלמה, ולכך אין תחרות.

עיצוב אישי

עם העובדה שגן אירועים מציע יתרון מובהק אין מקום למשחקים, אך מנקודה זו יש לדעת מה עוד לדרוש. פה נציין שחשוב ביותר שהעיצוב יהיה מודרני, איכותי, מוקפד ומושקע, ועם זאת יאפשר לטעם האישי של בעלי השמחה לבוא לידי ביטוי, ולו כי הם חולמים שהמתחם יראה באופן מסוים. עוד נחדד שאין זה רק מספיק להציע התאמה אישית, אלא גם חשוב שמעצבי הבית יהיו מוכשרים ורגישים, יקלטו את החלום הכללי של הלקוח וייצאו עמו למסע אל עבר התוצאה הרצויה, כאשר בין היתר חשוב שמעצבי הבית יידעו להנחות, לסנן, להציג חלופות ולנווט את כלל התוצאה למקום מרשים, שבין היתר שומר על שפה אחידה עם סך מאפייני המתחם.

העיר והאגדה – ת”א

רבים תופשים את העיר תל אביב כעיר אורבנית, פועמת, רוחשת, פעילה ומלאה בעסקים מובילים. עם זאת, אנשים שוכחים שלצד האורבניות העוצמתית, לעיר ת”א גם יש צד פסטורלי, רגוע ונעים – שוכחים שהעיר ת”א יושבת לצד הים, מכילה את הירקון, הטיילת, שדרות של פיקוסים וכדומה. אי לכך אם כבר מחפשים אחר גני אירועים בתל אביב, מוטב להתמקד באזורים היותר שווים – באזורים שקרובים לכל אותן פיסות טבע מרהיבות.

סטטוס מבטיח

עתה ברור שאין שאלה – אין תחליף לגני אירועים ואין תחליף למיקום מנצח. עם זאת, גם יש לחדד שאין תחליף לעיר ללא הפסקה, וזאת כי היא מרכזית, מהנה, מבטיחה, ססגונית, חגיגית, מציעה תחבורה נוחה (כך שאין צורך בנהג תורן) ובאופן כללי מייצגת בכבוד כל אירוע, ולו כי הסטטוס מחייב – מאיר באור חיובי כל סוג של חגיגה.

אל תשכחו דבר חשוב!

שנסכם? גן אירועים פלוס העיר ת”א מבטיח אירוע מנצח, אירוע מושקע, אירוע שלאנשים יהיה כיף להגיע אליו וכיף לחוות. עתה רק נותר לבחון אספקטים נוספים, כגון טיב הקייטרינג, טיב הסאונד והתאורה, טיב השירות וטיב המרחב המידי. תבחרו היטב ואל תשכחו דבר חשוב – ליהנות! שנסיים עם טיפ? תעברו בין כמה מקומות וכאשר באמת תתלהבו, תסגרו – הקשיבו לתחושת הבטן!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Fields marked with an * are required.
טראסק אולם אירועים בנמל תל אביב מזמין אותך לפגישת היכרות אצלנו במקום!
צרו קשר

CHECK OUT OUT TLV URBAN VENUES