המלצה לגן אירועים על הים

by 

יש אנשים שברור להם שאת האירוע המרגש הם ירצו לערוך באוויר הפתוח, ואם ניתן אז גם ליד הים, כי הים האינסופי מהווה תפאורה נהדרת עבור כל סוג של אירוע, ולו כי יש משהו בריח של הים, במרקם של המים, בשלווה של החול ובמפגש שבין החול לים שפשוט מהפנט ומזכיר לכולנו שהטבע מרגש, מרהיב ומושלם, ואת תחושת השלמות הזו אנשים מבקשים להקרין על האירוע עצמו. עם זאת, ארץ ישראל זכתה במגוון חופים מרהיבים ועל כן כאשר האירוע מתקרב, הרבה מתקשים להחליט מהו גן האירועים הרצוי, ופה ננסה לסייע בקבלת ההחלטה.

ראשית תחושה

ממש כפי שיש דבר כזה אהבה ממבט ראשון בין בני זוג, כך גם יש דבר כזה אהבה ממבט ראשון כאשר מגיעים לגן אירועים, וזאת כי כשקובעים פגישה, מגיעים וישר מתלהבים, ניתן לחוש שהאירוע מתקדם למקום הרצוי. עם זאת, כמובן שלאחר ה”קליק” הראשוני צריך להמשיך ולבחון במה בדיוק מדובר, אך מה שאנו באים לומר הוא שלצד שלל השיקולים הקרים, ראוי להקשיב לתחושת הבטן – לרוב היא צודקת!

מיקום

ניתן לקבל המלצה לגן אירועים על הים שנמצא בחיפה וניתן לקבל המלצה על גן אירועים שנמצא בת”א, ועל כן אם מראש מבקשים לחפש באופן ממוקד, מומלץ להחליט באיזה אזור מעדיפים להתמקד. כיצד מקבלים החלטה? טעות של לא מעט אנשים היא לבחור מיקום בהתאם למקום המגורים שלהם. מדוע מדובר בטעות? כיוון שלאירוע מזמינים אורחים ועל כן יש להתחשב בהם – לבחון מהיכן הרוב הגדול מגיע ובמקרה הצורך למצוא מקום באמצע.

קרוב לצד ומעל לים

גן אירועים שקרוב לים יכול להיות ממוקם ממש על החוף, על הטיילת, במבנה גבוה שמכיל מרפסת שנושקת לים ואף יכול להיות גג של מבנה שנמצא בסמוך לים. אי לכך זה הזמן להבין איזו קרבה לים מחפשים, כאשר חשוב לקחת בחשבון שמקום פתוח כולל סיכון, ולו מטעמי לחות, אך גם לכך יש פתרונות, כגון גן אירועים שמכיל אולמות מקורים וממוזגים. עוד חשוב לקחת בחשבון שמשטח ההליכה יהיה נוח גם עבור האורחים המבוגרים (במקרה זה מוטב להימנע מרחבה שאינה מסודרת), ובמקרה של חתונה, מוטב לוודא שהחופה משקיפה אל עבר השקיעה, כי שילוב של טבע, כוס נשברת ושקיעה, מעניקים ממד קוסמי לאירוע כה משמעותי.

מתחילים להתמקד

לאחר שמתחילים להתמקד במיקום הרצוי, מומלץ לאסוף רשימה של חמישה יעדים (באותו יעד פחות או יותר), ופשוט להגיע ולהתרשם. אינכם יודעים מה להשוות? הרבה אנשים מעידים שתוך כדי תנועה הם לא רק מבינים מה להשוות, אלא גם אלו יתרונות יחסיים חשובים עבורם. מכאן שיש להגיע למקום ללא לחץ של זמן, להסתובב במרחב החיצוני (והפנימי אם קיים) ולשמוע כיצד מתנהל האירוע, אלו אופציות הגשה קיימות, לוודא כמה אנשים המקום יודע להכיל ולבחון האם זה ריאלי להתחרט ברגע האחרון (בהתאם למזג האוויר)  – לעבור מאירוע חיצוני לאירוע פנימי.

בין בוקר לערב

כאשר מתכננים אירוע ליד הים, הרבה פעמים שווה לעצור ולבחון האם הם מעדיפים אירוע בוקר או ערב, וזאת כי אם הם רק יתעניינו, הם ימצאו שיש אנשים שממליצים בחום על אירוע בוקר, ולעומתם יש אנשים שממליצים בחום על אירוע ערב. מהם הצידוקים? ובכן חובבי הבוקר טוענים שאם כבר משקיעים באירוע ליד הים, הרי שמוטב שיתאפשר ליהנות ממנו באופן מקסימאלי, משמע אין כמו האור הטבעי על מנת לבהות במי הים, בגוון השמיים שמשתקף במים ואף בעוברים ושבים לצד הגלים שבין היתר מוסיפים לאירוע חיים. מצד שני, חובב אירועי ערב טוענים שאם כבר עורכים אירוע ליד הים, הרי שמוטב לנצל את המראה של השקיעה המדהימה, כי אין תחליף לצבעים הטבעיים, במיוחד כשמדובר בהשקת מוצר, או בטקס נישואין. אז מה עדיף? תלוי איזה טיפוס אתם, אך אם לא ניתן לשלוט בטמפרטורה ומדובר בתקופת הקיץ, הרי שמוטב להעדיף אירוע ערב, כי אף אורח לא ישמח להוציא אנרגיה על הרחבה בזמן שהטמפרטורות מעיקות.

להקשיב למה שחשוב

אנשים מחפשים המלצה עבור גן אירועים על הים ובמקום זה שומעים סיפורים על הבר מצווה האחרונה בצפון, החתונה המדהימה במדבר וכדומה. מדוע זה קורה? כי כאשר אירוע מוצלח, אנשים מבקשים לשתף. מכאן שגם אם ההמלצה אינה בהכרח תואמת את המידע שחיפשתם, עדיין ניתן להפיק לקחים חשובים – להבין מה היה כ”כ מוצלח ובהתאם להסיק מסקנות. מוטב להיות קשובים לאופי הגשת האוכל, לאיכות הקייטרינג, לסוג המוסיקה, לאופי קבלת הפנים, למתנה שחולקה בסוף האירוע, לאופי הסאונד וכדומה. לאחר שתיישמו כמה טיפים חשובים.

טיפים חשובים ליד הים:

אם מצאתם גן אירועים ליד הים והוא אכן מושלם מבחינתכם, מוטב לעצור וליישם שני טיפים:

  1. אם מדובר באירוע של הרבה צעירים, ואם האירוע מתקיים בקיץ, קחו בחשבון שאולי חלקם ירצו להיכנס לתוך המים, וזאת כי ממש כפי שאין לראות את העוגה מבלי לתת ביס, כך גם לא הגיוני לראות את הים מבלי להיכנס אליו. מה עושים? רצוי לבחון מסיבת המשך בחוף עצמו, ואף לשלב על החוף דוכן אוכל ושתייה, לצד צלייה גדולה ופינות ישיבה.
  2. אנשים אוהבים להיפרד מהאורחים באמצעות מתנה קטנה (Give Away), ועל כן אם האירוע אכן ליד הים, תשקלו להעניק מתנה קשורה, מתנה כגון קרם הגנה עם מדבקה ממותגת של האירוע, כדור מתנפח בצבע שמאפיין את האירוע וכדומה.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Fields marked with an * are required.
טראסק אולם אירועים בנמל תל אביב מזמין אותך לפגישת היכרות אצלנו במקום!
צרו קשר

CHECK OUT OUT TLV URBAN VENUES