חתונת חורף בתל אביב

by 

חתונה היא האירוע המרגש ביותר בחיים, אירוע בו שני בני אדם נשבעים האחד לשני עד לסוף ימיהם, אירוע בו יש נוכחים רבים מסביב והוא כזה שיישאר בזיכרון עוד שנים ארוכות. חתונה היא גם אתגר לא קטן למי שמארגן אותה. היא דורשת לא מעט עבודה ובחינה מעמיקה של האופציות השונות, החל בבחירת המקום לאירוע וכלה בבחירת הפרחים שיהיו על השולחנות וכל מה שבאמצע. אך מה שצריך לבחור לפני הכול הוא את התאריך והאופציות הן חתונת קיץ או חתונת חורף. אז הנה קצת מידע דווקא על חתונת חורף, למה היא כדאית ומה צריך לוודא כשבוחרים אולם ונותני שירות לחתונה.

למה לעשות דווקא חתונה בחורף?

נראה שחתונות בקיץ הן הדבר הפופולארי יותר, כי בקיץ אנחנו מרגישים משוחררים יותר ונהנים יותר באירועים מה גם שבקיץ גשם לא יפתיע ככל הנראה. זה נכון ויש סיבות למה לקיים חתונה בקיץ, אבל היום כבר יותר ויותר זוגות מבינים שחתונה חורף בתל אביב כמו גם במקומות אחרים יכולה להיות רעיון מצוין והצלחה גדולה. למה? הנה כמה סיבות למה לערוך חתונת חורף בתל אביב בפרט ובכלל, בעונה הזו בכל מקום אחר.

  • בגלל היופי – תל אביב היא כידוע עיר ללא הפסקה, עיר שוקקת חיים, זוהרת ומנצנצת. דווקא החורף שמרגיע אותה מעט מוציא ממנה דברים טובים, מה שיכול להעשיר את אלבום התמונות שלכם בססגוניות ובצבעוניות. בחורף גם הרבה יותר קל למצוא מקומות יפיפיים לעשות בהם את הצילומים של לפני החתונה, יש תאורה קסומה ואויר נעים יותר והתוצאה שתתקבל תהיה יפה ורומנטית יותר. בכל מקום בארץ יש נופים מרהיבים יותר בחורף, וגם בתל אביב, בסביבה האורבנית הקלאסית, יש אוירה מיוחדת וקסומה יותר.
  • בגלל השעה – בקיץ כידוע השמש שוקעת מאוחר ועד שמתחילים חופה, אוכל וריקודים, הכול הופך להיות מאוחר מאוד. בחתונת חורף זה פחות מורגש. השקיעה בחורף מוקדמת וזמן קבלת הפנים הוא בשעה סבירה, כך שהאירוע יכול להיות נוח ורגוע יותר. מוזמנים בדרך כלל מעדיפים את זה בעיקר אם מדובר על חתונה באמצע השבוע ובעיקר אלו מהם שיש להם ילדים קטנים בבית ובייביסיטר שכל שעה שהיא נמצאת, המונה עובד. גם אלו שלא יצליחו למצוא בייביסיטר, יוכלו לפחות לקפוץ להגיד מזל טוב
  • כי בחורף יש פחות חתונות – איך זה רלוונטי לאירוע שלכם? פשוט מאוד… חתונה היא גם הוצאה כספית לא קטנה עבור רבים, וכן, יש כאלו שיכניסו לשיקולים שלהם אם לבוא או לא גם את העניין הזה. בקיץ יש לא מעט חתונות ויש כאלו שיוצא להם להגיע לחתונה גם כמה פעמים בשבוע. זה מטרטר וזה לא זול, וזה גורם לאנשים לתעדף חתונה אחת על פני השנייה. זה גם משהו שאתם צריכים לקחת בחשבון, כי כשאתם עושים חתונת חורף, כנראה שיותר אנשים יגיעו לאירוע שלכם לשמח אתכם.
  • בגלל מזג האויר המצוין – בואו. ישראל היא לא אירופה וחורף בישראל ב-99% מהזמן הוא לא חורף דרמטי במיוחד, מה שהופך את היציאה לאירועים בחורף להרבה יותר נעימה וכיפית מאשר יציאה מיוזעת וחמה. יש גשמים ויש רוחות חזקות לפעמים, אבל אין לחות ואין את החום המעיק ובכלל, נעים יותר לצאת מהבית, גם אם זה צריך להיות מלווה במעיל. זה בהחלט משהו שאתם צריכים לקחת בחשבון, כי בסופו של דבר כמה שהמוזמנים שלכם יגיעו רגועים ונינוחים יותר, זה יקרין על החתונה עצמה.
  • בגלל המחיר – כן, כפי שציינו יש יותר ביקוש לחתונות בקיץ. כשיש יותר ביקוש כידוע המחירים בהתאם, מה שאומר שאם תתחתנו בקיץ תצטרכו הרבה יותר להתפשר בכל מה שקשור לבחירת המקום לאירוע ולבחירת נותני השירות השונים בו. חתונה בחורף היא זולה יותר, והיא מאפשרת לכם להרשות לעצמכם את מה שאולי לא הייתם יכולים להרשות לעצמכם בקיץ. חשוב גם לזכור שהיא נותנת לכם יותר גמישות בבחירת התאריך, בגלל שיש פחות אירועים ויותר תאריכים פנויים. גם נותני השירות השונים כמו המעצבת, הצלמים וכל נותן שירות אחר יהיו במרבית המקרים זולים יותר או ייקחו אותו מחיר אבל יציעו לכם יותר כדי למשוך אתכם.

טיפים לבחירת מקום לחתונה בתל אביב

  • חנייה – אי אפשר לדבר על תל אביב בלי לדבר על חנייה, אי אפשר להרים אירוע כלשהוא בלי לוודא שהעניין הזה מסודר ושיהיו למוזמנים מספיק מקומות חנייה. יש אולמות אירועים שמקצים מקום משלהם ויש אולמות ששוכרים מחניונים קרובים מקומות חניה ומאפשרים למוזמנים חנייה חינם. בכל מקרה אתם צריכים לוודא את זה כדי שכולם יגיעו בנוחות.
  • מה המצב במטבח? – עם כל הכבוד לאוכל המדהים שהוגש לכם בטעימות, אתם חייבים לוודא שהמטבח במצב טוב ושהוא נקי והיגייני. אתם רוצים שהמוזמנים שלכם יקבלו אוכל איכותי ואין כמו ביקור במטבח שלא בזמן אירוע ובזמן אירוע שמתקיים.
  • גמישות בכל מה שנוגע למקומות – אתם צריכים לוודא שהמקום ערוך לקבלת כמות מוזמנים גדולה יותר מזו שהצהרתם עליה מה שאומר שהוא יכול לפתוח עוד שולחנות ספייר במקרה הצורך. כמובן שכל מה שקשור לכסף במקרה כזה גם הוא צריך להיות סגור מראש, ובכל מקרה לא מומלץ לבחור אולם קטן מידי או גבולי ביחס לכמות המוזמנים. אתם לא רוצים צפיפות ודוחק באירוע שלכם. זה לא נעים.

חתונת חורף בתל אביב כמו גם בכל מקום אחר דורשת לא מעט התארגנות אך יש לה את היתרונות שלה שצריך לקחת בחשבון. חתונה כזו צריכה להיות מאורגנת בקפידה כדי שכולם יזכרו אותה כאירוע מיוחד.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Fields marked with an * are required.
טראסק אולם אירועים בנמל תל אביב מזמין אותך לפגישת היכרות אצלנו במקום!
צרו קשר

CHECK OUT OUT TLV URBAN VENUES