למה בחרתי בטראסק כאולם החתונות שלי בלב תל אביב על הים?

by 

טראסק – על קו הים של ת”א מחכה לכם מתחם אירועים מרהיב שבין היתר כולל נוף של ים, גג עם בריזה, מערכות הגברה איכותיות ועיצוב מדהים.

כאשר זוג עומד להתחתן הוא מבקש למצוא את המקום האידאלי מבחינתו, וזאת כי מתחתנים רק פעם אחת, אך חולמים על כך לא מעט שנים, ואם ניזכר בסיבה האמתית, נציין שחתונה אינה רק מסיבה, אלא יום מיוחד שבו חוגגים אהבה, ועל כן מאוד חשוב שכשתביטו באלבום החתונה תיזכרו ברגעים המרגשים עם חיוך גדול – תיזכרו עד כמה הבחירה שלכם הייתה נכונה ועד כמה האורחים יצאו מרוצים. מכאן שאם גם אתם מחפשים בימים אלו אחר אולם אירועים עבור חתונה, אסביר לכם למה אני ספציפית בחרתי בטראסק כאולם החתונות שלי.

אהבה ממבט ראשון

אומנם בבן זוגי לא התאהבתי ממבט ראשון ואף לקח לי כמה חודשים להבין שהוא אכן האחד, אך כאשר הגעתי לאולם האירועים טראסק מהר מאוד הבנתי שאכן זה האחד – זה האולם שבו אני ארגיש הכי בנוח לצעוד לחופה, זה האולם שאליו אני רוצה להזמין את כל החברים ובני המשפחה, זה האולם שמעניק לי תחושה רגועה שהכול יזרום חלק וזהו הנוף שאני רוצה לזכור לאורך שנים, בכול פעם שאביט על טבעת הנישואין. אז מה בדיוק הרגיש לי כה נכוןבמתחם? ובכן מדובר בתמהיל שלם של נתונים, ופה אני מבקשת להרחיב במעט:

ראשית מיקום

אומנם אני לא גרה בעיר ת”א, אך מבחינתי מדובר בעיר שמהווה פשרה הן עבור בני המשפחה מהצפון והןעבור החברים שגרים בדרום, ואף אני לא אכחיש שתמיד חלמתי להתחתן בעיר ללא הפסקה – בעיר שתמיד כיף להגיע אליה. בנוסף ידעתי שהאורחים יתלהבו להגיע לעיר ואילו בעלי ישמח למצוא לנו בעיר מלון עבור היום שלמחרת החתונה. כמו כן, לצד העובדה שהאולם בתל אביב, גם מדובר באולם שממוקם בנמל, אחד המקומות היותר מיוחדים, שייקים, מהנים ומרהיבים שיש לעיר להציע. מבחינתי הנמל מחבר בין אורבניות לטבע, בין תזזיות של אנשים לרחשי הגלים, וכאשר עמדתי על גג המתחם וצפיתי מטה אל עברקו האופק, לא יכולתי לדמיין מקום יותרמושלם עבור החופה.

גודל

מבחינת גודל טראסק יודע להציע מענה מושלם. על ההתחלה הרגיעו אותנו שאין זה משנה אם נזמין 500 או 900 מוזמנים, כי עדיין המקום יידע להציע לכולם מקום נוח סביב השולחן, כך שלא חשתי לחוצה להתחיל להבין כמה אנשים ההורים שלי מתכננים להזמין.

איכות

אני אדם ששם לב לפרטים ושתמיד חשובה לו איכות, ועל כן גם לאחר שהעיצוב במקום שבה אותי (פה אין להכביר במילים – הסתכלו בתמונות), עצרתי וניסיתי להרגיע את ההתלהבות הראשונית והעליתי שאלות ישירות. דרשתי לדעת כיצד עובדת מערכת המיזוג, מהם היתרונות של מערכת התאורה, כיצד נשלטת מערכתההגברה, איזה מענה יינתן עבור צורכי הקרנה ואף ביקשתי לדעת מול אלו ספקים האולם עובד והאם ניתן להביאאחרים. מתשובה לתשובה הבנתי שאכן הושקעה במקום מחשבה רבה, כך שלא רק המראה מדהים, אלא גם האיכות של שלל המערכות. מכאן שבהחלט היה ניכר שמדובר במענה מקיף, מקצועי ואיכותי.

עיצוב בהתאמה אישית

מבחינת עיצוב מאוד אהבתי את מה שראיתי, אך אני מודה שלא מהר שוכנעתי, וזאת כי הגעתי עם חלום – מאוד היה לי חשוב להעניק לעיצוב נגיעותמשלי, ולוכי אני מגיעה מתחום העיצוב וכבר בניתי לעצמי בראש שלל רעיונות שרק חיכיתי לממש, ועל כן כה שמחתי לדעת שהעיצוב ניתן למשחק. הוסבר לי שבכול פעם העיצוב מעט משתנה בהתאם לדרישות ולדגשים של בני הזוג, ואכן כאשר ראיתי תמונות מחתונות שקדמו לשלי, הבנתי שמדובר בצוות מעצבים מוכשר שיהיה לי נעים לעבוד עמו, וכך בהחלט היה.

מכניסים את הטבע פנימה

מצד אחד החלטנו להתחתן חתונת חורף ומצד שני לא רצינו לוותר על קבלת פנים בחוץ, ופה מתחם טראסק העניק מענה מושלם. ראשית אפשרו לנו לארגן את קבלת הפנים בחוץ ואף הבטיחו לנו שאם מזג האוויר לא יהיה נעים יעבירו את קבלת הפניםפנימה, ומצד שני יש להבין שהמתחם בנוי באופן חכם, כך שגם מתוך המבנה ניתן ליהנות מהנוף המידי, משמע בהחלט הצלחנו להשיג כל מה שרצינו.

ליווי צמוד

אין זה סוד שזוג ביום חתונתו עשוי לשכוח איך קוראים לחמותו, ועל כן היה לנו כה מדהים שצוות המקום ומנהל האירוע היו שם עבורנו וכל הזמן חשבו צעד אחד קדימה, כך שהכול התנהל באופן חלק – הרגשנו בטוחים שמישהו מנהל עבורנו את האירוע ומעניק מענה מלא עבור כל צורך של כל אורח. בנוסף, החיבור האישי עם הצוות היה כה נעים, כך שחשנו כאילו הם עוד חברים שהגיעו לשמוח ביחד עמנו, ולתחושה זו אין מחיר.

שקיעה כתפאורה

אם אבקש לסכם, אציין שכאשר ניגשים להתחתן חשוב שהכול יהיה מסודר, חשוב להרגיש שמעניקים לאורחים מסיבה מדהימה וכמובן שחשוב לחוש בטוחים ומרוצים מכל פרט ופרט, ואכן שנינו יצאנו מאוד מרוצים, ולא רק מהאירוע עצמו שענה על כל הציפיות ואף יותר, אלא גם משלב ההיערכות, מהליווי האישי, מתחושת השקיפות ומהיכולת להביא את הרצונות שלנו לידי ביטוי. מכאן שאם גם אתם מחפשים מתחם אירועים שממוקם היטב, שמציע שקיעה כתפאורה, שמציע עיצוב מרהיב, שמשלב בין גג למתחם פנימי, שמציע תקרה גבוהה ושלל מערכות איכותיות,הרי שגם אתם מוזמנים להכיר את מתחם טראסק המחודש.

הגיע הזמן שתתקדמו -הגיע הזמן שתכירו את התוצאה המרשימה שבה אני זכיתי להתחתן.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Fields marked with an * are required.
טראסק אולם אירועים בנמל תל אביב מזמין אותך לפגישת היכרות אצלנו במקום!
צרו קשר

CHECK OUT OUT TLV URBAN VENUES