מצאו מקום לאירוע עסקי ושריינו תאריך! אלה 4 סיבות מצוינות לערוך אירוע חברה

by 

אירועי חברה יכולים להיות אחד הפרמטרים הראשונים שנחסכים בניהול התקציב של הארגון או החברה. אך היום ידוע מעל לכל צל של ספק שאירועי חברה הם הכרחיים ושממש חשוב לארגן אחד מפעם לפעם עבור עובדי החברה, ההנהלה והצלחת החברה.

אירועי חברה הם הרבה יותר מסתם הזדמנות של העובדים להתאסף יחדיו. בין אם אתם מקיימים טקס חלוקת פרסים שנתי וארוחת ערב, מסיבת סוף שנה או מרתון הרצאות ופעילויות, הפקת אירוע חברה יכול לתרום במגוון דרכים לארגון שלכם.

כל חברה יכולה להרוויח מקיום אירועי חברה. זה לא משנה אם אתם מנהלים ארגון גדול או סטארט-אפ קטן או באיזו תעשייה אתם עוסקים. זה הזמן למצוא מקום לאירוע עסקי, לארגן אירוע מדהים, לאסוף את העובדים וליהנות מארבעת היתרונות הבאים:

שיפור התרבות בחברה

אירועי חברה הם דרך מצוינת להדגיש את ערכי הליבה והתרבות של החברה. עובדים רוצים לעבוד בחברות שבהן הם מרגישים מעורבים ומועצמים. למעשה, חברות עם עובדים המעורבים בפעילות החברה מרוויחות פי 2.5 יותר מחברות עם עובדים פחות מעורבים. בנוסף לעובדים המעורבים יש סיכוי נמוך ב-87% לעזוב את החברות בהן הם עובדים. אירוע חברה הוא בהחלט אחת הדרכים היעילות ליצור תחושת מעורבות ושייכות לחברה.

זה בדיוק הזמן לבסס מה החברה שלכם מייצגת ומהם ערכי הליבה שלה. הכניסו את הערכים הללו באירוע חברה. אם ההתמקדות שלכם היא בנאמנות, כנות, אמינות או יעילות, הראו זאת לעובדים שלכם. תרבות ארגונית יכולה להיות מהנה, יצירתית, שיתופית, תומכת ועוד הרבה יותר.

אירועי חברה מתוכננים היטב יכולים להפוך לחלק ממה שהחברה שלכם ידועה בו ולמלא תפקיד בגיוס עובדים חדשים. אנשים רוצים לעבוד במקום שעומד בהצהרת הערכים שלו ועושה מאמץ לתגמל ולערב את העובדים שלו.

אירועי חברה וטקסי פרסים יכולים להיות יעילים מאוד ביצירת שייכות בקרב העובדים. אתם יכולים לתת לעובדים פרסים על הביצועים שלהם או על האופן שבו הם ממשקפים את התרבות והערכים של החברה. פרסים אלה יגרמו לעובדים שלכם להרגיש מוערכים וחשובים וישפרו באופן משמעותי את הפרודוקטיביות של החברה.

אם היה לכם רבעון או שנה נהדרים, חגגו זאת! הביאו את מיטב הלקוחות והעובדים שלכם לחגיגה של החברה. זה מאפשר לעובדים להירגע, ליהנות ולדעת שהם מוערכים.

בנוסף, אירועי חברה עוזרים לעובדים להרגיש מעורבים ומוערכים ומאפשרים להם לראות את התמונה הרחבה יותר. במקום להיות תקועים במשרדים ובעמדות שלהם, הם יכולים להתחבר לשאר החברה. הם יכולים לראות את חשיבות התפקיד שלהם ואת הזמן והאנרגיה שהושקעו באירוע.

גיבוש הצוות

אירועי חברה הם דרך מצוינת לגבש את הצוות שלכם. אירועי גיבוש צוותים יכולים לשבור חומות ומחסומים במקום העבודה. צוותים מלוכדים הם יצרניים, אקטיביים ויצירתיים יותר. בנוסף, חבר דומיננטי בעבודה יכול לגרום לעובדים להתרגש יותר להגיע לעבודה ולהשקיע את מירב המאמצים בפרויקט.

לעתים קרובות יש פער במקום העבודה בין חברי ההנהלה לעובדים. אתם יכולים לצמצם את הפער הזה על ידי יצירת אירוע מחוץ לעבודה המאפשר לכולם להכיר אחד את השני. פעילויות לבניית צוות עוזרות לעובדים לראות את הבוסים שלהם כעמיתים ולא כסמכות בלתי נגישה. מערכות יחסים אלו יכולות לעשות קסמים במקום העבודה.

באירועי חברה אין לחץ להציע רעיון או לבצע מכירה גדולה. עובדים יכולים להירגע וליהנות מזמן המוקדש לבניית מערכות יחסים אחד עם השני. דיבור ובילוי יחד מחוץ למשרד יכולים להוות יתרון משמעותי לעבודת צוות.

אירועי חברה מאפשרים למחסומים בינאישיים לרדת – עמיתים לעבודה יכולים להתחבר בדרך חדשה ועשויים למצוא קווי דמיון אישיים עם עמיתים שמעולם לא הכירו.

אירועי חברה מפגישים גם עובדים מכל התפקידים וממחלקות שונות בחברה. קשרים אלה יוצרים סביבה שיתופית וידידותית יותר בארגון.

קידום יצירתיות

הוצאת צוות מחוץ לסביבה הרגילה שלו והכנסתם לסביבה חדשה תגרום להם להתחיל לחשוב מחוץ לקופסא.

לעובדים יש הזדמנות לדבר עם אנשים חדשים בחברה שהם בדרך כלל לא מקיימים איתם אינטראקציה בשגרת המשרד הרגילה שלהם. מכיוון שעובדים מדברים עם אנשים במחלקות רבות, זה יכול לאפשר להם לשתף פעולה ועשוי לעורר יצירתיות ורעיונות מקוריים חדשים עבור החברה.

מרבית העובדים אינם מרגישים שהם מממשים את הפוטנציאל היצירתי שלהם. זה כמעט תמיד בגלל שהם מרגישים את הלחץ להעדיף פרודוקטיביות על פני יצירתיות. אירוע חברה מאפשר לעובדים לראות את החשיבות של לקיחת הפסקה ולאמץ את הצדדים היצירתיים שבהם.

עבודה בכל יום באותה סביבה עלולה לחזור על עצמה ולהפחית את הפרודוקטיביות. בדיוק כמו סוללות, בני אדם צריכים להיטען מחדש. זה אומר לקחת הפסקה, לשנות קצב ולנסות משהו חדש. הפסקה מהעבודה לטובת אירוע חברה מאפשרת לצוות להיטען מחדש ולקבל רעיונות רעננים.

העלאת המורל

אירועי חברה נהדרים להגברת המורל של החברה. הוכח כי חגיגות מובילות לחיזוק התחושות החיוביות לגבי החברה מצד העובדים. אירועי חברה יכולים להיות ההבדל בין עובדים מעורבים ושמחים לבין אנשים שמרגישים שהם רק חלק מהמכונה הארגונית.

אירוע חברה מסייע להפחתת הלחץ. כאשר כמעט כל עבודה מלחיצה, אירועי חברה מאפשרים לעובדים לקחת פסק זמן מהלחץ ולהירגע. אירוע חברה או חגיגה לאחר פרויקט גדול או עונה עמוסה יכולים להפחית את הלחץ ולהניע עובדים בזמנים הקשים.

כאשר המורל גבוה, העובדים נוטים להיות בעלי מוטיבציה רבה יותר. עובדים מאושרים הם עובדים פרודוקטיביים ומהווים את אחד הגורמים העיקריים להצלחת הארגון, כך שהסיבה הזו כשלעצמה מספיקה לארגון אירוע חברה.

אחרי שהשתכנעתם שהגיע הזמן לארגן בהקדם אירוע חברה, זה הזמן לשריין תאריך במתחם האירועים טראסק וליהנות מאולם אירועים מרהיב ומושלם למגוון אירועים עסקיים ואירועי חברה.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Fields marked with an * are required.
טראסק אולם אירועים בנמל תל אביב מזמין אותך לפגישת היכרות אצלנו במקום!
צרו קשר

CHECK OUT OUT TLV URBAN VENUES