מקום לאירוע מושלם במרכז

by 

עומדים להתחתן? הרשו לנו לברך אתכם במזל טוב! זה הזמן בו אתם צריכים לתת את הדעת על בחירה באולם אירועים מתאים לאירוע שלכם. המקום בו יגשימו לכם את כל החלומות שחלמתם מגיל צעיר על החתונה שלכם… טראסק. המקום המושלם!

נדמה שאין ילד או ילדה שלא חולמים על היום הגדול בו הם יזכו לעמוד תחת החופה יחד עם בחיר ליבם. הילדה מדמיינת את השמלה הנפוחה, את זר הפרחים, את התסרוקת המיוחדת ואת האיפור שהיא רוצה לחתונה שלה. הילד מדמיין את האולם, את המוסיקה, את הריקודים ואת היותו מלך ליום אחד.

ברור כי עם השנים החלומות משתנים מעט. הם פושטים ולובשים צורה כאשר הנער והנערה כבר בשלים מעט יותר והם יודעים כי חתונה היא ממש לא רק תפאורה חיצונית. הם מבינים כי יש חיים אחרי החתונה ובאלה צריך להשקיע. אך האמת היא שהחתונה זוהי נקודת הפתיחה. זוהי תחנת היציאה של בני הזוג אל החיים האמיתיים וחשוב להשקיע בה על מנת שהדרך אכן תתחיל ברגל ימין.

אירוע מושלם – יש דבר  כזה?

אנחנו יודעים שקשה מאוד למצוא משהו שהוא מושלם באמת בעולם שלנו. כמעט בכל דבר אפשר למצוא חסרונות. אך ההבדל בין מקום אחד למשנהו זה היחס בין החסרונות ליתרונות. יש מקומות מהודרים ויפים אך המקום לא מתוכנן בצורה נכונה ולכן יהיה קשה לארח במקום מספר גבוה של מוזמנים. מנגד יש מקומות גדולים ומרווחים אך הם סובלים מבעיות אקוסטיקה או שהם לא יפים כל כך. מעבר לכך יש לעיתים מקומות בהם התחושה היא לא נעימה בגלל סיבות מגוונות. אם זה מערכת מיזוג אוויר שהיא לא מאוזנת ואם זה מקום עם דרכי גישה לא נוחים. בקיצור הבנתם עד כמה מורכב וקשה ליצור את המקום המושלם באמת שיהיה מושלם ממש.

טראסק– האולם המושלם במרכז!

אז אנחנו בהחלט יכולים להתיימר ולהצהיר כי האולם שאנחנו מציעים לקהל הרחב הוא מקום לא פחות ממושלם. לאולם ולגן האירועים שלנו שורה ארוכה של יתרונות כפי שנמנה אותן להלן.

  • המיקום של האולם –אין ספק כי למיקום של האולם יש הרבה מאוד מה לומר על הצלחת האירוע. אם האולם הוא במקום מרכזי, אם הוא נוח ונגיש עבור כל מי שאמור להגיע אליו, הרי שכל האורחים יצליחו להגיע בקלות ובנוחות בלי שיהיה עליהם להסתבך בדרכים ובלי שיהיה עליהם לשהות שעות ארוכות על הכביש. כך מקבלים אורחים נינוחים ורגועים המגיעים אל האירוע בשמחה וחוגגים בו מכל הלב.
  • המיקום של האולם בעיר תל אביב–אולם או גן אירועים בתל אביב הוא אולם נחשק ומושך עבור רבים. זאת בגלל היתרונות של המיקום. אך מלבד האטרקטיביות של מיקום האולם, יש את היתרון שאנחנו מציעים, של אולם הממוקם על חוף הים. אין כמו אירוע אשר נערך על שפת הים. כל האירוע מקבל צביון אחר. הוא מתקיים באווירה אחרת, הוא נערך בחיק הטבע עם הצבעים ועם הניחוחות המיוחדים ביותר והוא למעשה הופך להיות אירוע בלתי נשכח.
  • הנוף המרהיב– אנחנו מציעים אולם הממוקם באזור מיוחד במינו. אזור שנדיר למצוא כמותו גם בעיר תל אביב. אזור עם נוף ייחודי, עם אפשרות לערוך חופה על קו המים ממש, מול השמש השוקעת ומרחב שכולו מים ושמים. אין ספק כי הנוף המיוחד מעניק לאירוע הרבה הדר ועוצמה. חופה כזו מול מים ושמים היא בהחלט מרגשת ומיוחדת והתמונות של אירוע כזה הן גם כן מיוחדות מאוד ומהוות מזכרת מרשימה ונצחית.
  • התפאורה המושקעת– מעבר לכל הנתונים הטבעיים שכבר יש במקום, יש את התפאורה המושקעת שצוות האולם עמל להכין לכל אירוע בהתאם לרצונם של בעלי השמחה. מעניין לגלות כי בכל אירוע ובכל עיצוב שהוא, מקבל גן האירועים מראה חדש ושונה ביחס לאירוע הקודם. אם תרצו להתרשם מהתפאורה, תוכלו לראות את החופות המיוחדות ואת כל העיצובים האפשריים המעניקים לאירוע מראה מיוחד במינו.
  • היחס המיוחד– מלבד כל התפאורה והמראה מסביב, יש גם את ההשקעה של הצוות שעמל להעניק לכל אורח יחס מיוחד. הצוות כולו אמון לשרת את האורחים ולפנק אותם על מנת שהם ייהנו מאירוע מיוחד. חשוב לבדוק ולוודא כי אכן במקום מבטיחים כחלק מתודעת השירות גם את היחס האישי ואת השירות המפנק תוך דאגה לכל אורח כי הוא יחוש כמו מלך.

האמת היא שלא תמיד זה יהיה כל כך פשוט לבדוק את הנקודה הזו. במקרים רבים המידע יתקבל פשוט מאנשים שחגגו באירוע וחוו את האירוח במקום. לחילופין, אפשר פשוט לבקר במקום בזמן בו מתקיים אירוע, כפי שכבר המלצנו למעלה ולבדוק גם את הנתון הזה. אפשר כמובן לשאול את האורחים כיצד הם חווים את האירוע מנקודת המבט שלהם ולבדוק איתם האם הם מרוצים מהשירות.

חתונהבטראסק עם כל היתרונות במקום אחד

אז אם חיפשתם מקום אשר בו תוכלו ליהנות מכל היתרונות ולחגוג יחד עם האורחים שלכם מכל  הלב, הגעתם בדיוק למקום הנכון.

באולמי טראסק תמצאו אולם אירועים מרשים במיוחד. אפשרות לערוך את החופה תחת כיפת השמים על רקע הים, בשעה שמתאימה לכם בהתחשב במזג האוויר. מעבר לכך ישנה האפשרות להיכנס אל תוך האולם המקורה במהלך האירוע אם זה נוח יותר עבור האורחים.

המיקום של האולם הוא גם כן אטרקטיבי במיוחד. המקום שוכן בלב תל אביב. מקום נגיש ונוח עבור תושבי המרכז.

מעבר לכך אנחנו דואגים לעצב את האולם בהתאם לרצון הזוג הנישא ואף מבטיחים שירות מפנק לכל אורח. אירוע בטראסק זוהי חוויה מרגשת ובלתי נשכחת!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Fields marked with an * are required.
טראסק אולם אירועים בנמל תל אביב מזמין אותך לפגישת היכרות אצלנו במקום!
צרו קשר

CHECK OUT OUT TLV URBAN VENUES