דברים שחשוב לדעת כשמחפשים אולם כנסים במרכז

שינוי משמעותי מסתמן בתחום הכנסים העסקיים: אולמות הכנסים הקונבנציונליים והסטואיים מפנים את מקומם לסביבה הדינמית והמרגשת של אולמות האירועים. השינוי הזה לא התרחש מעצמו, אלא שהוא משקף שינוי רחב יותר בגישה לאירועים עסקיים ככלל, ולתהליך ההפקה שלהם. טרנדים בתחום הפקת הכנסים

בשנים האחרונות, ישראל, ובמיוחד הלב הפועם שלה, תל אביב, עדה לשינוי משמעותי בתחום הכנסים העסקיים. אולמות הכנסים הקונבנציונליים והסטואיים מפנים את מקומם לסביבה הדינמית והמרגשת יותר של אולמות האירועים. השינוי הזה לא התרחש מעצמו, אלא שהוא משקף מעבר משמעותי ושינוי רחב יותר בגישה לאירועים עסקיים ככלל, ולתהליך ההפקה שלהם. שימת הדגש הבולטת בתחום, היא על מיזוג של העיסוקים המקצועיים, יחד עם הנאה ופנאי. כמו שקוראים לזה בעולם – השילוב של ביזנס ופלז׳ר, שבעבר נחשב לאסור, כיום הוא הקונצנזוס. מה גרם להאצה במגמה הזו, שתפסה אחיזה בתחום האירועים העסקיים, ומהם הגורמים שהופכים אולמות אירועים בלוקיישנים כמו חוף הים של תל אביב, לאופציות אטרקטיביות וריאליות עבור כנסים עסקיים בעידן הנוכחי.

הפרדיגמה החדשה בתחם האירועים העסקיים – שילוב מנצח בין ביזנס לפלז׳ר

הגישה העכשווית לכנסים עסקיים בישראל, משקפת מגמה עולמית שבה מיטשטשים הגבולות בין מסגרות מקצועיות קפדניות לבין סביבות נינוחות ומהנות יותר. בנוף העסקי המודרני, ובמיוחד בתחומים חדשניים לרבות מגזר ההייטק, מעריכים את השילוב של עבודה ופאן, מתוך הכרה כי כאשר המשתתפים נינוחים ומבודרים, הם נוטים להיות מעורבים ואקטיביים יותר באירוע, לתרום מניסיונם המקצועי וגם לספוג ולאגור מידע. הפילוסופיה הזו משתרעת על בחירת אולמות אירועים שהם לא רק פונקציונליים, אלא גם מוסיפים אלמנט של הפתעה, עניין ועונג לחוויה.

המשמעות של בחירת המקום בו יתקיים הכנס אותו אתם מפיקים

לבחירת אולם האירועים הנכון יש חשיבות עליונה בהכתבת האווירה, הסגנון ובסופו של דבר ההצלחה של הכנס עסקי. שימו לב, לא במקרה כינינו את המקום ״אולם אירועים״ ולא אולם כנסים, הרי שבעידן החדש מצפים מכם לספק לוקיישן אטרקטיבי לאירוע. 

כאשר אתם מחפשים אולם כנסים במרכז עבור האירוע שלכם, העקרונות שיובילו אתכם צריכים לחרוג הרבה מעבר ללוגיסטיקה בלבד. מדובר ביצירת אווירה ספציפית ומהודקת, שעולה בקנה אחד עם מטרות האירוע, תוך הבטחת הנוחות והמעורבות של המשתתפים. בנוף העירוני השוקק של תל אביב, שבו חדשנות פוגשת מורשת, בחירת מקום שמתיישר עם האנרגיה התוססת הזו יכולה לשפר משמעותית את חווית הכנס.

למה כדאי למקד את החיפוש אחר אולמות אירועים בסטנדרט גבוה?

אולמות אירועים יכולים לספק לכם חלל רב-תכליתי, שניתן להתאים לצרכים הספציפיים של הכנס העסקי, לצד התחושה האינהרנטית של אלגנטיות וחגיגיות. יכולת ההסתגלות והגמישות שתוכלו להשיג רק באולמות אירועים, מאפשרת תצורות שונות, והתאמה לכל פורמט, החל מנאומי מפתח ועד מפגשי נטוורקינג ומינגלינג, חללים המתאימים לסיעור מוחות, אזורי לאונג׳ נינוחים וחללים לסעודה. יתר על כן, העיצוב המסוגנן והאסתטיקה של אולמות אירועים יכולה לרומם את האירוע, ולהפוך אותו לבלתי נשכח ומהנה יותר עבור המשתתפים.

לחשוב מחוץ לקופסא כשמחפשים אולם אירועים לכנס: הצעות למקומות ייחודיים בתל אביב

תל אביב, עם קו החוף היפהפה והנוף האורבני שאין שני לו, מציעה שפע של אופציות למקומות יחודיים לאירועים. מדובר באולמות ולוקיישנים שיוצאים מהתבנית המקובלת של עולם הכנסים העסקיים, ומשאירים את המשתתפים עם חוויה יוצאת דופן. הנה כמה דוגמאות מוצלחות:

1.אולמות אירועים על חוף הים של תל אביב

כן, לא רק לחתונה או לבר מצווה. למה שלא תחפשו מקום לאירוע עסקי על הים בתל אביב עבור הכנס שלכם? מקום מהסוג הזה לא רק מספק לאירוע שלכם נוף מדהים, אלא גם משרה אווירה מרעננת, נינוחה ונעימה, באוויר הפתוח, עם הבריזה המלטפת. צליל הגלים והאופק הנרחב יכולים לעורר יצירתיות ולהציע רקע שליו למפגשי סיעור מוחות אינטנסיביים, להרצאות וליצירת קשרים עסקיים.

2.מקומות עם מורשת היסטורית

ההיסטוריה העשירה של תל אביב מספקת הזדמנויות לקיים כנסים במקומות המתהדרים ביופי אדריכלי ומספרים סיפור מעניין. בניין היסטורי שהוסב לאולם אירועים יכול להוסיף שכבה של עומק ואווירה מיוחדת לאירוע, וגם לספק עוד נושא שיחה מעניין עבור המשתתפים.

3.אולמות אירועים על הגג: הכי אורבן שיק שיש

בחירה באולם אירועים שיקי ומודרני, היא לא בחירה טרנדית ועדכנית לאירוע, מה גם שהגג משלב את היתרונות של אולם מקורה, לצד האווירה הכיפית של מתחם חוץ באוויר הפתוח. הנופים הפנורמיים של העיר יכולים לעורר דיון ולספק תפאורה מדהימה לאירועים מכל סוג.

4.גלריות ומוזיאונים לאמנות: לוקיישנים מעוררי השראה

אירוח של כנס עסקי בגלריה לאמנות או במוזיאון, יכול לעורר חשיבה יצירתית ולספק למשתתפים חוויה תרבותית ייחודית. יצירות האמנות שמסביב, יכולות לעורר שיח בפני עצמן, ולספק רקע מתוחכם לאירוע.

5.גנים וחללים חיצוניים: אירוע באווירה נינוחה ומזמינה

אולמות אירועים בגנים שופעים ובפארקים או מתחמי אירועים פתוחים אחרים, יכולים לייצר אווירה נינוחה ומזמינה. הנוכחות של הטבע יכולה לשפר את מצב הרוח של המשתתפים ולטפח סביבה רגועה ופרודוקטיבית יותר.

חשיבות הפלז׳ר שבביזנס 

שילוב של פלז׳ר עם ביזנס בכנסים מקצועיים אינו רק עניין של טרנד; זוהי גישה אסטרטגית לשיפור המעורבות והפרודוקטיביות של המשתתפים. כאשר האורחים שלכם רגועים ומרוצים, הם נוטים להיות אקטיביים ומעורבים יותר, ליצור קשרים משמעותיים ולצאת מהאירוע עם תוצאות חיוביות. הגישה ההוליסטית הזו להפקת אירועים עסקיים, מכירה בכך שרווחה אישית והתפתחות מקצועית קשורות זו בזו וכי טיפוח האחד יכול להשפיע לטובה על האחר.

לסיכום, המעבר להפקת כנסים עסקיים באולמות אירועים בישראל, במיוחד באזורים דינמיים כמו תל אביב, משקף מהפך רחב יותר באופן שבו אירועים מקצועיים נתפסים ומבוצעים. על ידי בחירת מקומות המציעים שילוב של פונקציונליות ואווירה נינוחה, ניתן להפיק מפגשים מרתקים, זכירים ומהנים. 

טראסק אולם אירועים בנמל תל אביב מזמין אותך לפגישת היכרות אצלנו במקום!
צרו קשר

CHECK OUT OUT TLV URBAN VENUES