הפקת אירועים לחברות בתל אביב? 7 דברים לשים עליהם את הדגש

החל מהשקות מוצרים ועד לפעילויות לגיבוש צוותים ומסיבות חג, אירועי חברה מציעים הזדמנויות שלא יסולאו בפז לנטוורקינג, לחגיגת הישגים ולחיזוק ערכי החברה. בהתחשב במשמעותם, חשוב ביותר שאירועים כאלה יתוכננו ויבוצעו בקפידה. שבעה טיפים מרכזיים, שיבטיחו שכל אירוע חברה יהיה איכותי, בלתי נשכח ורב השפעה

בסביבה העסקית השוקקת של תל אביב, לאירועים ארגוניים תפקיד מכריע בשיפור תרבות החברה, טיפוח לכידות הצוות וחיזוק הקשרים העסקיים. אירועים אלו, החל מפגישות שנתיות והשקות מוצרים ועד לפעילויות לגיבוש צוותים ומסיבות חג, מציעים הזדמנויות שלא יסולאו בפז לנטוורקינג, לחגיגת הישגים ולחיזוק ערכי החברה. בהתחשב במשמעותם, חשוב ביותר שאירועים כאלה יתוכננו ויבוצעו בקפידה כדי להבטיח שהם לא רק יעמדו בציפיות אלא יעלו על הציפיות. להלן שבעה טיפים מרכזיים להפקת אירועים לחברות בתל אביב, שיבטיחו שכל אירוע יהיה בלתי נשכח ורב השפעה.

1.הגדרת יעדים ברורים: מה אתם שואפים להשיג באמצעות קיום האירוע?

לפני הצלילה ללוגיסטיקה של תכנון והפקת האירועים, חשוב להגדיר ולחדד – מהן המטרות שאתם שואפים להשיג באמצעות קיום האירוע, ואף עדיף להגדיר מטרת-על אחת ראשית. בין אם זה להשיק מוצר חדש, לחגוג אבן דרך או פשוט להגביר את המורל, מטרה ברורה תנחה את כל החלטות התכנון וההתפקה שלכם וכן תסייע במדידת הצלחת האירוע. בדרך זו תבטיחו שכל מרכיב באירוע יתיישב היטב עם המטרות הרחבות יותר של הארגון העומד מאחורי האירוע.

2.לבחור נכון: בחירת אולם האירועים היא עניין קריטי ורב חשיבות

בחירת אולם האירועים יכולה ״לעשות״ את האירוע או לחילופין – להביא לכישלון מפואר, או לכל הפחות, לפגוע בשלמות האירוע ובהצלחתו המוחלטת. ברגע שתתחילו לחפש מקום לאירוע חברה בתל אביב, אתם עלולים להיות מוצפים משפע האפשרויות. החל ממרכזי כנסים יוקרתיים ומלונות מפוארים ועד לחללים מיוחדים כמו גלריות לאמנות ומקומות על חוף הים. חשוב להקפיד על כך שהמקום לא רק יעלה בקנה אחד עם הקונספט והנושא של האירוע, אלא גם שיהיה נגיש עבור כל המשתתפים. קחו בחשבון גורמים כמו חניה, קרבה לתחבורה ציבורית והיכולות הטכנולוגיות של המקום, במיוחד אם אתם מדובר באירוע לחברות הייטק וכדומה.

3.השקיעו בקייטרינג מקצועי ואיכותי: הקולינריה היא נקודת השיא של כל אירוע עסקי

אוכל ומשקאות הם לרוב נקודות השיא של כל אירוע עסקי, ומציעים רגעים של מנוחה, הנאה פינוק וכמובן גם שיחות וחיבור בין המשתתפים. הסצנה הקולינרית של תל אביב ידועה בגיוון ובאיכות שלה, והיא מספקת הזדמנות נפלאה להרשים את האורחים שלכם עם מאכלים טרנדים ומנות מפתיעות ועשירות. העסקת שירות קייטרינג מקצועי שיוכל להתאים להעדפות תזונתיות שונות ולספק שירות יוצא דופן, תוסיף נופך של סטייל ויוקרה לאירוע שלכם. חשוב להתאים את התפריט ואת קונספט ההגשה לאופי החברה והמשתתפים, לקונספט האירוע, ולא פחות חשוב – לשעה בה הוא צפוי להתקיים. באירוע בוקר או צהריים יוגשו כיבוד ומשקאות שונים מאשר באירוע ערב. 

4.יצירת מעורבות באמצעות בידור ופעילויות המשקפות את תרבות החברה ומחזקות את יעדי האירוע

אירועים עסקיים אפקטיביים כוללים לעתים קרובות פעילויות בידור מרתקות או הפעלות גיבוש צוות, המשקפות את תרבות החברה ומגבירות את יעדי האירוע. בין אם מדובר בלהקה חיה, נואם מרכזי או סדנאות אינטראקטיביות, האלמנטים הללו צריכים לספק מענה לאינטרסים של הקהל שלכם ולשמש הרחבה טבעית של מטרות האירוע שלכם.

5.לא רק יקלו עליכם, אלא גם יבטיחו שהאירוע יתקתק: היעזרו במפיקי אירועים מקצועיים

לאור המורכבות הכרוכה בתכנון אירועים, במיוחד בעיר דינמית כמו תל אביב, שכירת שירותיהם של מתכנני אירועים מקצועיים, יכולה להיות השקעה נבונה. מומחים אלה מביאים לשולחן שפע של ידע, קשרים עם ספקים, מיומנויות משא ומתן ומומחיות לוגיסטית. באופן זה לא רק תחוו הקלה גדולה ומשמעותית, מה גם שתבטיחו שהאירוע שלכם יתבצע ללא רבב.

6.שימו לב לאמצעי הטכנולוגיה בהם אתם עומדים לעשות שימוש באירוע

בעידן הדיגיטלי של היום, השילוב של אמצעי טכנולוגיה שונים באירוע שלכם הוא חיוני. הטווח הוא רחב ומגוון, והוא יכול לנוע מגישה פשוטה ל-Wi-Fi וציוד אודיו-ויזואלי למצגות ועד לפיצ׳רים מתוחכמים יותר כמו שירותי סטרימינג בשידור חי, חוויות מציאות מדומה או מערכות סקרים אינטראקטיביות. חשוב לוודא מבעוד מועד שכל המערכות הטכנולוגיות בהן אתם עומדים להשתמש תקינות ועובדות כמו שצריך, שכן, תקלות טכניות עלולות לשבש באופן משמעותי את זרימת האירועים.

7.זה לא נגמר, זה רק הסוף: ״פולואו אפ״ לאחר האירוע הוא חשוב ומשמעותי

סיום האירוע אינו מסמל את סיום חובות ההפקה שלכם. המעקב שלאחר האירוע הוא חיוני לשמירה על המומנטום ועל מערכות היחסים שאולי נוצרו או התחזקו בעקבותו. את ה״פולואו אפ״ הזה תוכלו לעשות באמצעות שליחת מכתבי תודה, שיתוף של מסקנות, צילומים ועוד באמצעות מיילים או מדיה חברתית, ואיסוף משוב מהמשתתפים, באמצעות סקרים. פעולות אלו מסייעות במדידת הצלחת האירוע שלכם ובטיפוח מעורבות מתמשכת עם העובדים או הלקוחות שלכם.

לסיכום, הפקת אירוע חברה בתל אביב מחייבת גישה אסטרטגית המשלבת יצירתיות יחד עם תכנון קפדני. על ידי הגדרת יעדים ברורים, בחירת מקום מתאים, שכירת שירותי קייטרינג מהשורה הראשונה, הגברת מעורבות המשתתפים באמצעות תוכנית בידור, היעזרות במפיקי אירועים מקצועיים, שילוב טכנולוגיה בצורה חלקה ומעקב יעיל, תוכלו להבטיח שהאירוע העסקי עליו אתם עמלים לא רק יעמוד ביעדים שלו אלא גם יותיר רושם והשפעה מתמשכת. בכך, למעשה, אתם רותמים את כוחם של האירועים הללו כדי לחזק את החברה שלכם קודם כל מבחינה פנימית, אבל גם לצורך העלאת מעמדה בקהילה העסקית – כלפי חוץ.

טראסק אולם אירועים בנמל תל אביב מזמין אותך לפגישת היכרות אצלנו במקום!
צרו קשר

CHECK OUT OUT TLV URBAN VENUES