הפקת אירועים לחברות במרכז: מהם סוגי האירועים הנפוצים?

אירועי חברה משרתים מטרות שונות, החל מציון וחגיגה של אבני דרך ועד לגיבוש הצוותים והעלאת המורל של העובדים, כאשר כל סוג אירוע תורם את היתרונות הייחודיים לו לחברה ולעובדיה. מדוע חשוב להבין את ההבדל בין האירועים השונים ומה חשוב שיהיה באולם שתבחרו לקיים בו את האירוע?

הפקת אירועים לחברות היא חלק בלתי נפרד מהתרבות הארגונית וממעורבות העובדים בכל חברה. אירועים אלו משרתים מטרות שונות, החל מציון וחגיגה של אבני דרך ועד לגיבוש הצוותים והעלאת המורל של העובדים, כאשר כל סוג אירוע תורם את היתרונות הייחודיים לו לחברה ולעובדיה. ההבנה מדוע ארגונים בכלל מחליטים להפיק אירועים כאלה ומהן המטרות השונות העומדות מאחוריהם, היא חיונית להערכת התרומה שלהם בעולם התאגידי.

חוגגים אבני דרך והישגים

אחת הסיבות העיקריות שארגונים מארחים אירועים היא לחגוג אבני דרך או הישגים משמעותיים. אירועים מסוג זה עשויים לכלול השקת מוצר חדש, הגעה ליעד מכירות או ציון יום השנה להקמת החברה. אירועים כאלה הם חשובים לשם הבעת הכרה בעבודה הקשה והמסירות של העובדים, וביטוי חד משמעי להערכה של מנהלי החברה כלפי עובדיהם. האירועים האלו משמשים כסוג של הכרה בביצועים והכרת תודה, מרימים את המורל (מה שצפוי להתבטא בהמשך כהעלאה במוטיבציה של העובדים) ומניעים את הצוות. באירועים מהסוג הזה יש לרוב אווירה חגיגית, עם בידור, טקסי פרסים ונאומים, המבליטים את המסע וההצלחות של החברה.

גיבוש צוות וחיזוק התרבות הארגונית

עוד סוג פופולרי של אירוע חברה הם אירועי גיבוש צוותים. אירועים אלה נועדו לחזק את היחסים בין העובדים, לשפר את התקשורת ולטפח תחושת אחדות. הפעילויות באירועי גיבוש יכולות לנוע מחוויות אקסטרים, ועד לסדנאות דינמיקה חברתית, במסגרתן העובדים צריכים להתמודד יחד, כקבוצה, עם פתרון בעיות והתמודדות עם אתגרים. כך או כך, המטרה העיקרית היא לשבור מחסומים ולעודד שיתוף פעולה בין אנשי הצוות. לאירועים אלו חשיבות רבה בבניית תרבות ארגונית חזקה ובהבטחה שהעובדים ירגישו מחוברים הן לארגון והן אחד לשני.

הכשרה ופיתוח מקצועי

אירועי חברה כוללים גם השתלמויות וסדנאות פיתוח מקצועי. אירועים אלה מתמקדים בשיפור מיומנויות העובדים, הצגת טכנולוגיות או מתודולוגיות חדשות, והבטחה כי  אנשי הצוות מוכשרים להתמודד עם האתגרים של התעשיה בה הם עובדים. באירועים כאלה יש ערך חשוב של העשרה והכשרה מקצועית, כאשר לעתים קרובות משולבים בהם אלמנטים אינטראקטיביים, כדי לשפר את הלמידה והמעורבות ורמות הקשב של העובדים.

אירועי נטוורקינג: בניית קשר חשוב עם התעשייה

עבור ארגונים רבים, אירועי חברה הם פלטפורמה ליצירת קשרים ומעורבות של העובדים בתעשייה אליה משתייך הארגון. כנסים, סמינרים ותערוכות, מאפשרים לעובדים ליצור אינטראקציה עם עמיתים, דמויות מובילות בתעשייה וכמובן – לקוחות פוטנציאליים. אירועים אלו הם חשובים ביותר לצורך התעדכנות במגמות בתעשייה, ליצירת שותפויות חדשות ולמיצוב החברה כשחקנית מפתח בתחומה.

הכרה ותגמול לעובדים

אירועי הוקרה, כגון טקסי פרסים וארוחות ערב חגיגיות, הם חיוניים מאוד לצורך הכרה בהישגים אישיים או קבוצתיים. אירועים אלו סובבים סביב הוקרה לעובדים שהצטיינו בתפקידיהם, והפגינו ביצועים יוצאי דופן או חדשנות. הכרה בעובדים באופן זה לא רק מתגמלת אותם אלא גם מציבה רף למצוינות בתוך הארגון.

קידום אורח חיים בריא ואיזון בין העבודה לפנאי

בשנים האחרונות, עם עליית המודעות ל״וולנס״ ולשמירה על אורח חיים בריא, יותר ויותר חברות עוסקות בבריאות העובדים ובאיזון בין עבודה לפנאי. אירועים כמו ריטריטים מתחום הוולנס, כמו יוגה ומדיטציה, אירועי חברה למשפחות העובדים ועוד, מדגישים את החשיבות והערך של רווחה גופנית ונפשית עבור הארגון. אירועים אלו מראים שהחברה דואגת לעובדיה מעבר לתפקידיהם המקצועיים, מה שמגביר את הנאמנות ושביעות הרצון ממקום העבודה.

גיוס כספים ומעורבות קהילתית

חלק מאירועי החברה מכוונים לאחריות חברתית, הכוללים פעילויות כמו גיוסי תרומות לצדקה או פרויקטים של שירות קהילתי. אירועים אלו משקפים את מחויבות הארגון לתת בחזרה לקהילה ולקידום תרבות של אחריות חברתית בקרב העובדים.

איך בוחרים אולם אירועים מתאים לאירוע חברה?

כאמור, אירועי חברה מופקים כדי למשרת מטרות רבות ומגוונות. החל מחגיגת הישגים והעלאת המורל בקרב העובדים, ועד מתן כנסי העשרה מקצועיים וקידום אחריות חברתית. כל סוג אירוע מביא לשולחן יתרונות מובהקים משלו. אירועים אלו חיוניים לבניית תרבות ארגונית חיובית, חיזוק מעורבות העובדים וחיזוק ערכי החברה ויעדיה. אירועי חברה מבוצעים היטב לא רק תורמים לצמיחה האישית והמקצועית של העובדים אלא גם משפרים את הבריאות הכללית וההצלחה של הארגון.

כאשר מחפשים אחר אולמות אירועים במרכז, לצורך אירוע חברה כזה או אחר, חשוב קודם כל להבין ו/או להגדיר היטב את סוג האירוע. חשוב לדעת, שמצד אחד לכל אירוע יתאים סגנון אולם אחר, אך מהצד השני, כיום ישנם אולמות אירועים שמציעים חלל ניטרלי וגמיש, בו ניתן להחיל כל פריסה, כל סגנון עיצוב וכל אמצעי לוגיסטי הדרוש לכם לצורך האירוע הספציפי אותו אתם מפיקים. אם כן, יתכן שגם אם אתם מבקרים באולם כזה או אחר והוא לא מעוצב בדיוק באופן המתאים לאירוע, תוכלו לשנות זאת בקלות. 

מה לא תוכלו לשנות? את המיקום, האיכות, הפסילטיז העיקריים והנוף שמחוץ לאולם. על כל אלו – אנחנו לא ממליצים להתפשר.

מיקום נגיש ואטרקטיבי הוא א׳-ב׳ באירוע חברה. אתם לא רוצים לטרטר את האורחים לנסיעה ארוכה ומייגעת לאירוע. מה גם שמיקום בעייתי עלול מראש לפגוע באחוזי ההשתתפות באירוע. אם רוצים ללכת על בטוח, ובמיוחד אם מדובר באירוע לחברת הייטק – מומלץ לבחור אולם אירועים בתל אביב.

כמו כן, הסטייל, האיכות, הפסיטיליז החדישים וכאמור הנוף המקיף את המקום – כל אלו משפיעים באופן דרמטי הן על החוויה מהאירוע והן על הרושם שהוא מותיר על המשתתפים. אירוע חברה הוא פני החברה, ולכן גם על הפרמטרים האלה כדאי להתעקש ולבחור את ה״פיין״ ביותר.

טראסק אולם אירועים בנמל תל אביב מזמין אותך לפגישת היכרות אצלנו במקום!
צרו קשר

CHECK OUT OUT TLV URBAN VENUES