גן אירועים לחתונה בתל אביב? מה חשוב שיהיה בו

by 

הגעתם לשלב הזה בו אתם מוכנים להתחיל בחיפוש אחר מקום לחתונה שלכם. אבל רגע לפני, ישנם מספר מאפיינים שחשוב להגדיר ולסגור, ואלו יקדמו אתכם אל עבר אולם האירועים המדויק לכם ביותר

כשמגיע רגע האמת, ואתם רוצים להתקדם לשלב הבא בתכנון החתונה שלכם ולמצוא את המקום המושלם לחתונה שלכם, לא פעם משתלט הבלבול – מאיפה בכלל מתחילים? אחרי הכל, זהו אחד השלבים הראשונים והחשובים בתהליך הפקת החתונה שלכם, וחשוב לכם לעשות את זה על הצד הטוב ביותר, ולא לטעות בדרך. בצדק. מאחר והמקום בו נערכת החתונה מכתיב את הטון לאירוע כולו, ומשפיע על פרמטרים מרכזיים, לרבות תאריך החתונה, האוכל שיוגש באירוע ועוד, לא רק שחשוב לבחור נכון, חשוב גם לעשות זאת כמה שיותר מהר. ככל שתקדימו לבחון את התאמתם של אולמות אירועים שונים, כך יהיה לכם סיכוי טוב יותר למצוא את האחד שמתאים הן לצרכים שלכם והן לתאריכים שהגדרתם כאופציונליים עבור האירוע. ככל שתתחילו בחיפוש מוקדם יותר, כך תתאפשר ההזדמנות לבדוק מקומות רבים יותר, ווגם יתקבל מושג ברור יותר של מה אתם מחפשים, מה חשוב לכם, מה ״עושה לכם את זה״ ועל מה, מאידך, אתם דווקא מוכנים להתפשר.

כאשר מחפשים גן אירועים לחתונה בתל אביב, ישנם מספר פרמטרים שצריך לקחת בחשבון, לרבות גודל המתחם, מועדים זמינים, סגנון העיצוב, רמת השירותים השונים שמספקים בו ועוד. מציאת המקום המושלם עלולה להיות כרוכה בתהליך מורכב וממושך, אבל אם עורכים את החיפוש באופן מושכל וממוקד, ניתן בהחלט לקצר ולייעל את החיפוש, ולהגיע במהרה אל האולם המתאים ביותר.

הדברים שחשוב לבדוק בשלב הראשון בתהליך חיפוש אולם האירועים

עלות מול תקציב

אין דבר יותר מבאס מלמצוא את אולם האירועים המושלם, זה שתמיד חלמתם עליו, ואז לגלות שאתם ממש לא בכיוון מבחינת העלויות שלו. זו בדיוק הסיבה (זאת ועוד), שממש חשוב להגדיר תקציב לחתונה לפני שבכלל מתחילים בצעד כלשהו בתהליך ההפקה. הצבא צועד על קיבתו והאירוע שלכם צועד על תקציבו. חשוב לא רק להגדיר תקציב לאירוע כולו, אלא גם לחלק אותו באופן מסודר לפי הסכומים אותם אתם מקציבים עבור כל אחד מהמרכיבים באירוע, בדגש על הסכום המוקצה עבור אולם האירועים. קחו בחשבון שמקומות מסוימים עשויים לספק מספר שירותים שיגולמו בתוך הצעת המחיר הכללית שלהם, בעוד שבאולמות אחרים עשויים לגבות תשלום נוסף עבור אותם שירותים. ההוצאות יכולות להתנפח במהירות, במקרים בהם יש צורך גם בשכירת שולחנות, כיסאות, ציוד הגברה ותאורה ועוד. התקציב שהוגדר הוא שאמור להנחות אתכם בבחירת המקום המתאים, ולא להיפך. יש לציין כי ישנן דרכים שונות להוזיל עלויות, כמובן בהתאם לסדר העדיפויות שלכם, למשל, חתונות חורף יעלו יותר מחתונות המתקיימות בשיא עונת האירועים – בקיץ, חתונות המתקיימות באמצע שבוע יתומחרו נמוך יותר מאשר חתונות ביום חמישי ושישי ועוד.

זמינות

אם יש לכם ויז׳ן לגבי תאריך ספציפי עבור החתונה שלכם, וממש חשוב לכם שהאירוע יתקיים בדיוק בזמן הזה, יש לכם עוד סיבה טובה מאוד, להתחיל לחפש את אולם האירועים לחתונה כמה שיותר מוקדם, ובכך להגדיל את הסיכוי שמקומות רבים יותר  עדיין יהיו זמינים. במקרה שאתם גמישים יותר לגבי מועד החתונה, עדיין כדאי שתתחילו לחפש את האולם המתאים בהקדם, על מנת שבכל זאת יהיו זמינים עבורכם מקומות שווים ומבוקשים, אבל רוב הסיכויים שיהיו בפניכם יותר אפשרויות, מכיוון שתוכלו לבחור את מועד החתונה בהתאם לזמינות המקום, במקום להיות מוגבלים לתאריך מסוים.

מהי הקיבולת המרבית?

הערכה מוקדמת של כמות האנשים הצפויים להשתתף בחתונה שלכם, תוביל אתכם למקום שהקיבולת שלו מתאימה לאירוע באופן מדויק יותר. בהמשך, הידיעה כמה אורחים ישתתפו בחתונה שלכם, תהיה גם המפתח לתוכנית פריסת השולחנות וארגון האולם באופן יעיל ביותר. חשוב להבין שלא רק שאולם קטן מדי יכול להיות בעייתי, מה גם שמקום גדול מדי, ביחס לרשימת האורחים, עלול להיראות ולהרגיש ריקני. לכן, חשוב לבדוק את התאמת קיבולת המקום לכמות המוזמנים שלכם בשלבים הראשוניים של בחינת האולם.

סגנון

הסגנון והאיכות של אולם האירועים הם בין הפרמטרים החשובים ביותר שיש לבדוק כאשר אתם בוחנים אולם אירועים עבור החתונה שלכם. גם כאן, עוד לפני שמתחילים לחפש, כדאי לשבת ולחשוב יחד – מהו הסגנון המועדף עליכם? אם קשה לכם להיסגר על כיוון מסוים, כדאי להתחיל בשאלה – מהו הסגנון האישי שלכם? האם אתם אנשי עיר או כפר, האם אתם חובבי טבע, חובבי ים או בכלל אנשים של פנים, כלומר מעדיפים בילויים בתוך מבנה מקורה או לבלות בחוץ? מענה על השאלות האלה יסייע לכם להבין טוב יותר מה מאפיין אתכם ואת הסגנון האישי שלכם, ובשלב הבא, להתכוונן אל מקומות העולים בקנה אחד עם המאפיינים האלה.

מקום סגור או פתוח, או כזה שמאפשר את שתי האופציות גם יחד

בהמשך לסעיף הקודם, כאשר מתחילים לחפש אולם עבור אירוע החתונה, כדאי לנסות ולהחליט מראש האם אתם מעדיפים מקום פתוח או סגור. האם חשוב לכם להינשא תחת כיפת השמיים, ואולי אפילו במקום ספציפי, כמו בעל חוף הים, או שאתם בסדר גמור עם הרעיון של חתונה בתוך מבנה סגור. חשוב לדעת שיש לכם את כל האופציות, ואפילו באולמות אירועים על הים בתל אביב תוכלו למצוא גם מתחם סגור ומקורה, וגם חלל חיצוני, כך שגם אם אתם חושבים על חתונת חורף, זה לא אומר שלא תוכלו להתחתן ליד הים. בכל מקרה, הגדרת הנתון הזה תיקח אתכם עוד שלב קדימה, בהתמקדות באולם המתאים לכם ביותר.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Fields marked with an * are required.
טראסק אולם אירועים בנמל תל אביב מזמין אותך לפגישת היכרות אצלנו במקום!
צרו קשר

CHECK OUT OUT TLV URBAN VENUES