אולמות אירועים לחתונה במרכז: לייעל את תהליך החיפוש אחר המקום המושלם

by 

אם אין לכם ניסיון כלשהו בהפקת אירועים, וסביר שאין, יש כמה טיפים חשובים שכדאי להכיר ולאמץ לפני שמתחילים לחפש אולם לחתונה. אולמות אירועים עשויים להיות שונים מאוד זה מזה, כאשר רק מעטים מאוד מביניהם באמת יתאימו לאירוע שלכם

יא-אללה, זה אשכרה קורה, אתם מתחתנים והתחלתם לחפש את המקום המושלם לקיים בו את האירוע הנוצץ. לא פשוט הסיפור הזה… כל כך חשוב לכם שהכל יהיה בדיוק כמו שתמיד חלמתם, שכל פרט יהיה מדויק ובקיצור, שהכל יהיה מושלם. לא פחות. אבל מאיפה מתחילים בכלל? ברור לכם שהכי חשוב זה למצוא את אולם האירועים המתאים, אבל מי ידע שזה כזה סיפור…? 

טיפים למציאת אולם האירועים המושלם לכם

אם אין לכם ניסיון כלשהו בהפקת אירועים, וסביר שאין (כי בואו, רובנו לא עובדים בתחום ההפקה והכי קרוב שהגענו לזה זה כשהיינו אורחים בחתונות של חברים או של בני משפחה), יש כמה טיפים שכדאי להכיר ולאמץ.

אולמות אירועים לחתונה במרכז עשויים להיות שונים מאוד זה מזה, כאשר רק מעטים מאוד מביניהם באמת יתאימו לאירוע שלכם, לסגנון שלכם ואפילו למיקום שלכם.
לכן, כדאי לעבוד מסודר ויעיל, ולבצע את המטלות האלה בצורה הגיונית. 

תכננו מראש והתחילו בתהליך מוקדם ככל הניתן

התארסתם? מזל טוב! יש לכם את כל הסיבות להתחיל בחיפוש אחר האולם המתאים כבר עכשיו, ויפה שעה אחת קודם. ככל שתתחילו לחפש אחר אולמות בשלב מוקדם יותר – כך תהנו מזמינות של יותר מקומות שווים, לצד הרבה יותר ״אוויר״ וזמן לתכנן את האירוע ברוגע ובנחת. קחו בחשבון שככל שמקומות לאירועים הם יותר פופולריים, כך הם נוטים להיתפס במהירות רבה יותר, על אחת כמה וכמה אם אתם מתכננים להינשא בקיץ – שיא עונת החתונות. באופן זה, לא תצטרכו להתפשר על אולם האירועים, ויהיו לכם יותר אופציות של מקומות מיוחדים לחתונה במרכז. כמו כן, יש סיבה נוספת להתחיל את החיפוש ולשריין תאריך כמה שיותר מוקדם: רק לאחר שתעשו זאת, תוכלו להתקדם עם מרכיבים נוספים באירוע, לרבות הזמנת שירותי קייטרינג, די.ג׳יי, צלמים, מאפרות ועוד. על אף אחד מהם אתם לא רוצים להתפשר, וגם פה תזדקקו לטווח פעולה. חשוב לזכור שאירוע החתונה שלכם, לא משנה איך תסובבו את זה, הוא אירוע מרגש ואף מלחיץ. ככל שתשכילו להוריד מעצמכם מתח, כך יהיה טוב יותר, והאירוע יהיה מדויק יותר. 

לא לצאת לדרך לפני שמגדירים תקציב ריאלי

טיפ שחשוב מאוד ליישם  לפני שמתחילים בחיפוש אחר אולם האירועים לחתונה: להגדיר תקציב כללי לאירוע ולדעת ספציפית כמה ממנו מוקצה עבור האולם. המהלך הזה לכשעצמו, יוכל לסייע לכם לסנן ולצמצם את האפשרויות העומדות לרשותכם, ולהימנע מעוגמת נפש לרבות הידלקות על מקומות שהם מעבר ליכולת הכלכלית שלכם. כמובן, כאשר אתם בונים את התקציב לאירוע, יש לקחת בחשבון עלויות נוספות כגון קייטרינג, עיצוב ועוד דרישות או עמלות ספציפיות למקום.

כבר בשלב הזה – דעו כמה אורחים אתם עומדים להזמין לחתונה

קבלו טיפ חשוב ומועיל, אפילו ללא קשר לחיפוש אולם האירועים. סגרו בשלב מוקדם ככל הניתן את היקף אירוע החתונה שלכם. דברו ביניכם, דברו עם ההורים וקבלו החלטה – כמה אנשים אתם עומדים להזמין לחתונה. מניסיון, לא מדובר בהחלטה פשוטה, ובמשפחות מסוימות העניין הזה עלול לעורר מתחים ועימותים, אבל חשוב להגדיר את העניין הזה כדי להתקדם. כאשר אתם מתחילים לחפש אולם אירועים, חשוב לוודא ששטח המקום מספיק גדול כדי להכיל בנוחות את כל האורחים שלכם. בחנו היטב הן את השטחים הפנימיים והן את מרחבי החוץ במקום, כמו גם את כל ההגבלות או התקנות הקשורות לקיבולת ולבטיחות.

השאירו זמן לבחון את המקומות מקרוב, פיזית

אין טוב ממראה עיניים. לאחר שסיננתם באמצעות חיפוש באינטרנט ואולי אף שיחות טלפוניות שהבהירו שהמקומות בהם אתם מעוניינים זמינים עבורכם בתאריכים המתאימים לכם, זה הזמן לצאת לדרך ולהגיע פיזית לראות את האולמות בעצמכם. הזמינו ביקורים במספר מקומות, על מנת לקבל מושג של ״לוק אנד פיל״ (מראה ותחושה) של חללי האולם ממקור ראשון. שימו לב לאווירה, לפריסה ולסגנון האסתטי הכללי. קחו בחשבון גורמים כמו מיקום, חניונים, קרבה למקומות לינה, וכל שירות או ערך נוספים המוצעים על ידי המקום.

ככל שתשאלו יותר – יהיה ברשותכם יותר מידע חיוני

כדאי להיערך מראש עם שאלות חיוניות. במהלך הביקורים שלכם באולמות השונים, שאלו את הצוות במקום כמה שיותר שאלות רלוונטיות וחשובות, שהתשובות עליהן יסייעו לכם לאסוף את כל המידע הדרוש. שאלו לגבי תמחור, חבילות משתלמות, שירותים נוספים או הגבלות שונות. הבינו לעומק את מדיניות המקום לגבי ספקים, שינויים בעיצוב, התקנות וניקיון, וגם תקנות או כללים ספציפיים שיש לפעול לפיהם. שימו לב לתנאים כמו פריסת תשלומים ומדיניות הביטולים של המקום. מה שנקרא ״האותיות הקטנות״.

חפשו המלצות וקראו ביקורות

רוצים להתמקד במקומות טובים ולחסוך זמן? זה הזמן לפנות לאינטרנט, לחברים, לבני משפחה או למפיקי חתונות ולבקש המלצות על אולמות חתונה איכותיים ושווים. בנוסף, מומלץ לחפש באינטרנט ביקורות והמלצות על מקומות ספציפיים שנראים לכם מתאימים, על מנת לקבל תובנות על החוויות של זוגות שהתחתנו במקום. הצעד הזה יכול לספק מידע רב ערך ולסייע לכם לקבל החלטה מושכלת.

לצד כל אלו: שמרו על ראש פתוח

זכרו, בחירת אולם החתונה המתאים והמדויק, תשפיע לאין שיעור על האירוע החשוב שלכם. לצד כל האמור לעיל, חשוב לקחת בחשבון את ההעדפות האישיות שלכם ואת הסגנון המיוחד לכם, תוך התחשבות באווירה ובחוויה הכוללת שאתם רוצים שתהיה בחגיגות החתונה שלכם. לא פחות חשוב, לשמור על ראש פתוח ולהיות פתוחים לקונספט חדש, שאולי יתגלה בדרך ויסתבר כמושלם עבורכם. חשוב לא להתקבע על רעיון מסוים ולראות מה לעולם הזה יש להציע לכם. 

Leave a Comment

Your email address will not be published. Fields marked with an * are required.
טראסק אולם אירועים בנמל תל אביב מזמין אותך לפגישת היכרות אצלנו במקום!
צרו קשר

    נשמח להפגש לדרינק!

    אה, וגם שאלות זה בסדר

    CHECK OUT OUT TLV URBAN VENUES