מסיבת פורים או כנס מקצועי: אולם אירועים ליד הים בתל אביב הוא התשובה

by 

עומדים להפיק אירוע עסקי חשוב? תשמחו לשמוע שיש איך להבטיח שהוא יסתכם כהצלחה גורפת. הכלל החשוב ביותר בסיפור הזה, הוא לבחור את המקום הנכון והמתאים ביותר לאירוע שלכם. ככה עושים את זה

 

אין מה לומר, תמיד בתחילת תהליך הפקת אירוע חברה או אירוע עסקי, תרגישו כאילו אתם עומדים לטפס על הר, וככל שיתקדמו האקסלים, הפגישות עם הלקוחות וקבלת ההחלטות החשובות, רמת המתח רק תעלה, וככל הנראה, לאורך התקופה הזו אתם תישנו עם עין אחת פתוחה, אם בכלל תספיקו לישון… אלו הם חייהם של מפיקי אירועים. במקרה שאינכם מפיקי אירועים מקצועיים וקיבלתם עליכם את המשימה להפיק אירוע חברה כלשהו, או אירוע עסקי, הסטרס עוד הרבה יותר משמעותי, שכן, חוסר הניסיון עלול להוריד לכם את הביטחון פה. תשמחו לשמוע שיש איך ״ללכת על בטוח״ ולהבטיח שהאירוע שלכם יסתכם כהצלחה גורפת, כאשר הכלל החשוב ביותר בסיפור הזה, הוא לבחור את המקום הנכון והמתאים ביותר לאירוע שלכם. בין שמדובר במסיבת פורים לעובדי החברה, מסיבת הנפקה, או כנס עסקי מקצועי שבכלל לא אמורים להיות בו אלמנטים ״מסיבתיים״ והוא בכלל צפוי להתקיים באור יום – הבחירה באולם אירועים ליד הים בתל אביב תמיד תוביל אתכם להצלחה. 

למה אולם אירועים על הים בתל אביב הוא תמיד רעיון טוב?

כי אירוע ליד הים הוא מראש באווירה אחרת

לא בטוח שצריך להרחיב את הדיבור ולהסביר את האווירה יוצאת הדופן שיש ליד חוף הים, אבל בכל זאת ננסה. חוף הים, לא רק מהווה את התפאורה המרהיבה ביותר שיכולה להיות בכל אירוע, מה גם שהבריזה והאווירה של החופש והשלווה שתמיד מלווה את השהות באזור החוף, הן שני אלמנטים שאתם מאוד רוצים באירוע שלכם, והם יכתיבו את הטון ואת החוויה של האורחים שלכם. עצם ההגעה לאזור הזה, כבר מכנסיה את המשתתפים באירוע למוד אחר, קולי יותר, כיפי יותר ונינוח יותר. אם מדובר במסיבה – ברור שתרצו את כל אלו, אבל גם אם מדובר בכנס באווירה מקצועית עסקית, הרקע של הגלים ושל החוף מעצב חוויה נעימה ואף יוקרתית עבור המוזמנים לאירוע, וזה פשוט פרייסלס.

כי אירוע באולם אירועים מעוצב ובסטייל הוא הצלחה מובטחת

אי אפשר להגזים כשמדברים על חשיבות האולם להצלחת האירוע. אפשר לומר שהאולם הוא האירוע. בחירה בגן אירועים ליד הים מסוגנן ו״פיין״, ממוקם על החוף ממש, מעוצב בסטייל תוך ירידה לפרטים הכי קטנים, מקום ש״מתקתק״ אירועים באופן מקצועי, כזה שאפשר לסמוך עליו – תבטיח שהאירוע שלכם יהיה בסטייל גם הוא. במילים אחרות, זה לא המקום להתפשר, בחרו באולם הכי איכותי שאפשר.

כי אין על תל אביב

אם כבר דיברנו על סטייל – תל אביב היא שם נרדף לסגנון, לאופנה, לקולינריה, לחיים הטובים, ולאיכות וייחודיות. אלמנטים שאתם בהחלט רוצים את כולם כחלק מובנה באירוע שלכם. האווירה הייחודית, הסטייל האדג׳י של העיר, השילוב בין אורבניות לבין ארציות, כשאת כל אלו מלווה חוף הים, הוא שילוב בלתי מנוצח.

כי כולם רוצים לבוא לאירוע המתקיים בלוקיישן פופולרי

כל האמור לעיל, יחד עם המיקום המרכזי מבחינה גיאוגרפית, הופך את תל אביב ליעד פופולרי במיוחד, שגם בלי קשר לאירועים כאלה או אחרים, אנשים רוצים להגיע לעיר. יש בה כל כך הרבה מה לעשות, מה לראות, מה לחוות, ותמיד יש בה אווירה של חופש ושל כיף. קצת כמו לטוס לחו״ל אפילו. אם תבחרו לקיים את האירוע שלכם בתל אביב, אישורי ההגעה לאירוע יזרמו כמו מים, הרי שכולם רוצים להגיע ללוקיישן הפופולרי הזה.

כי אתם זקוקים לפסיליטיז ולספקים של אולם אירועים מסודר

לעתים, כאשר מפיקים אירוע עסקי או אירוע חברה, עולה השאלה – האם כדאי לסגור אולם אירועים רשמי עבור האירוע, או שמא אפשר להספק בחלל אחר, שלאו דווקא מיועד לאירועים. אם גם אתם מצויים בהתלבטות הזו, אין ספק שהבחירה צריכה להיות באולם אירועים. באולם מסודר, יודעים בדיוק כיצד איך לתפעל אירוע ולגרום להכל ללכת חלק, הן מבחינת הפסיליטיז, לרבות חדרי שירותים, לובי מסודר ועוד, והן מבחינת עבודה עם ספקים שונים, ובמיוחד חברות קייטרינג. אם במקום יש אפשרות לקבל את שירותיה של חברת קייטרינג מומלצת – בכלל אין פה שאלה. אתם סוגרים את רוב פינות ההפקה כאן באבחה אחת, ויכולים לישון בשקט עד האירוע. 

דברים שצריך לבדוק – תקציב מול עלות וקיבולת מול היקף המוזמנים

אם הגעתם לאולם אירועים מסוים והוא מוצא חן בעיניכם, אך אתם לא בטוחים במאה אחוז שזהו ״האחד״, הנה כמה פרמטרים שיסייעו לכם לקבל את ההחלטה הנכונה:

עלויות מול תקציב

האם דרישות המחיר של המקום מתאימות לתקציב שהוגדר על ידי הלקוח שלכם לאירוע? אם עלות האולם חורגת במעט ממגבלות התקציב לאירוע, אך מבכל בחינה אחרת, המקום נראה לכם מושלם ובסטייל, שווה לנסות להתגמש עם התקציב, או לבדוק האם יש מרכיב אחר שאתם יכולים ״לקצץ״ בו. כמו כן, ישנם לפעמים דברים שיכולים להוזיל את העלויות, כמו בחירה בימים מסוימים בשבוע על פני אחרים ועוד. במילים אחרות, אם עפתם על האולם אך התקציב מגביל אתכם, שווה לנסות ולדבר עם הנהלת המקום ולראות האם וכיצד ניתן ללכת לקראתכם. 

קיבולת האולם מול היקף המשתתפים באירוע

אחד הפרמטרים שלעתים נוטים להפמעיט בחשיבותם, ולא בצדק, הוא הקיבולת של המקום. הגיעו לבחירת האולם כשבידיכם הערכה מסוימת (גסה או מדויקת) של כמות המוזמנים לאירוע, ונסו לבחור באולם שמתאים בדיוק לכמות האורחים הזו – לא גדול מדי, ובוודאי לא צפוף מדי. 

Leave a Comment

Your email address will not be published. Fields marked with an * are required.
טראסק אולם אירועים בנמל תל אביב מזמין אותך לפגישת היכרות אצלנו במקום!
צרו קשר

CHECK OUT OUT TLV URBAN VENUES