למה הבחירה במקום לאירועים על הים היא תמיד הדבר הנכון לעשות?

by 

התחלתם בתהליך ההפקה המורכב של אירוע כלשהו, וכעת אתם נדרשים לשאלת מיליון הדולר – היכן כדאי לקיימו? כידוע, לא ניתן להפריז בחשיבותו של אולם האירועים שתבחרו והשפעתו על הצלחת האירוע. אפשר אפילו לומר שהמקום הוא האירוע. בין שמדובר באירוע עסקי ובין שמדובר בחתונה – למה הבחירה באולם אירועים על הים היא תמיד רעיון טוב

התחלתם בתהליך ההפקה המורכב והסבוך של אירוע כלשהו. זה יכול להיות אירוע עסקי, אירוע חברה, אירוע משפחתי גדול או אולי בכלל חתונה. כעת אתם שואלים את עצמכם את שאלת מיליון הדולר – איפה כדאי לקיים את האירוע. כידוע, לא ניתן להפריז בחשיבותו של אולם האירועים שתבחרו והשפעתו על הצלחת האירוע. אפשר אפילו לומר שהמקום הוא האירוע. כמובן, ישנם מרכיבים נוספים שיתרמו את חלקם, לרבות הקולינריה (שלא פעם היא חלק בלתי נפרד משירותי המקום), הפסיליטיז במקום ומרכיבים שיוצרים אווירה כמו די.ג׳יי ועיצוב, אך אין ספק שהחלק הארי כאן הוא האולם עצמו.

לא משנה מהו סוג האירוע – אולם אירועים על הים הוא תמיד רעיון טוב

ללא קשר לסוג האירוע עליו אתם עומלים – אירוע עסקי, חתונה או מפגש מסוג אחר, הבחירה לקיים אותו במקום לאירועים על הים תמיד תהיה הדבר הנכון לעשות. כל הנחלים זורמים לים, וכל האירועים המתקיימים לידו, זורמים גם הם ומוכתרים בסופו של דבר כהצלחה גדולה. מה סוד הקסם? טוב, זה לא ממש סוד. התפאורה הזו של חוף הים, החול הזהוב, המים הכחולים וקצף הגלים, הם אלמנטים שבלתי ניתן להתחרות בהם, ואין איש אשר נשאר אדיש אליהם. גם הציניים ביותר, לא יכולים שלא להידבק באווירה המרגיעה ובוייב המהנה שיש ליד החוף.

חוף ים זה טוב ויפה, אבל יש דברים נוספים שצריך לוודא כשמחפשים אולם

נכון, כבר דיברנו על כך שבחירה באולם אירועים ליד הים היא תמיד רעיון טוב. אבל זה לא לגמרי מדויק, מאחר וישנם לא מעט מקומות לאירועים על הים, וצריך לדעת היטב כיצד לבחור את האיכותיים והשווים ביותר ביניהם, אלו שיניבו עבורכם אירוע מוצלח מכל הבחינות. הנה כמה דברים שכדאי לבחון מקרוב, כאשר מחפשים אולם לאירוע:

מיקום מרכזי ונגיש

כל מי שכבר הספיק להפיק אירוע או שניים בחייו, מבין עד כמה רבה היא חשיבותו של המיקום בו מתקיים האירוע. הסיפור הוא פשוט למדי, ככל שתבחרו מיקום מרכזי ונגיש יותר, כך יעלו אחוזי ההשתתפות באירוע, ולהיפך. כולנו מכירים את הסוגיה הזו, הרי שהשתתפות באירועים ובמיוחד אירועים מהסוג השמח והמסיבתי, אבל לא רק, היא אופציונלית. אף אחד לא מכריח אותנו להשתתף בדרך כלל. במידה והאירוע אליו הוזמנו מתקיים במיקום שההגעה אליו תהיה מורכבת ו/או תכלול נסיעה ארוכה, יש סיכוי גבוה שנעדיף שלא להשתתף. אבל לא כאן זה מסתיים. העניין הוא שגם אם נחליט ״לתת מעצמנו״ ולהגיע לאירוע המתקיים במיקום מרוחק הכרוך בהגעה מסורבלת, הכל מצביע על כך שפחות נהנה מהאירוע. נסיעה ארוכה, עמידה בפקקים, הסתבכות עם ניווט אל יעדים שאפילו ה״ווייז״ לא לגמרי מכיר, יביאו לכך שנגיע לאירוע מותשים, עייפים, ובמצב רוח פחות טוב. מה גם שלאורך האירוע עצמו, נהיה מוטרדים מהדרך חזרה שעוד מצפה לנו בסוף, וגם עניין זה עלול לפגוע בריכוז שלנו ובהנאה מהאירוע. במילים אחרות, בחירה במקום על הים אינה מספיקה, אם כי יש לבחור גם במיקום גיאוגרפי מרכזי, כמו למשל אולם אירועים ליד הים בתל אביב.

מקום עם סטייל ועם פסיליטיז ברמה גבוהה

כמובן, ישנה חשיבות רבה מאוד לאיכות המקום עצמו, לסטנדרטים הגבוהים, לפסילטיז ברמה גבוהה, לעיצוב הפנים והחוץ, ולסטייל. כמו כן, לא כל מקום יוכל לספק לכם את כל המתקנים והשירותים שתזדקקו להם באירוע הספציפי אותו אתם מפיקים. עם זאת, על מנת להבטיח שהאירוע יזרום הכי חלק ומקצועי שאפשר, ולא פחות חשוב – על מנת להוריד מרשימת המטלות שלכם המפיקים כמה שיותר משימות, כדאי לבחור במקום ש״סוגר לכם כמה שיותר פינות״ ומספק מטעמו כמה שיותר שירותים, ספקים, ומתקנים רלוונטיים. 

בהקשר זה, חשוב להכיר מראש את כל צרכי האירוע שאתם עובדים עליו. למשל אם מדובר בחיפוש אחר אולם לאירוע עסקי בתל אביב, יתכן כי תזדקקו למתקנים, מכשירים ושירותים ספציפיים מאוד, לרבות מערכות הגברה ותאורה. אירועים עסקיים שונים כוללים גם הרצאות או נאומים, ולא פעם גם הקרנה של סרטוני וידאו רלוונטיים. במקרה שגם האירוע המדובר מתוכנן לכלול אלמנטים מסוג זה, חשוב להיערך לכך. כאשר אתם בוחנים את התאמתו של אולם האירועים, כדאי לבדוק אם יש בו את כל ציוד ההגברה, התאורה והמקרנים שתזדקקו לו. במקרים אחרים, שווה לבדוק אם המקום מעסיק ספקים קבועים שיוכלו להעניק לכם את השירותים הללו. ברוב המקרים כדאי לתת עדיפות לספקים הקבועים העובדים עם המקום, שכן אלו מכירים את הפריסה ואת הנתונים השונים במקום וידעו לעבוד בו באופן יעיל יותר מאשר ספקים חיצוניים שאולי תרצו לשכור את שירותיהם. כל דבר כזה תופס חשיבות רבה, במיוחד בהקשר לשקט הנפשי שלכם, שהוא סביר להניח מצרך נדיר בתקופת ההפקה.

מקום שיכול לספק לכם כמה שיותר שירותים

בהמשך לסעיף הקודם, כאשר אתם מחפשים אחר אולם האירועים המתאים, ובמיוחד כאשר אתם מכוונים לאולם אירועים על הים, כדאי לבחור במקום שמעניק לכם את קשת השירותים הרחבה ביותר שניתן. לא רק מדובר ב״סגירת פינה״, כאמור, אלא בהגדלת הסיכויים שהאירוע שלכם ״יתקתק״. ההיבט הזה הוא אחד החשובים, כאשר בוחנים בסופו של דבר את הצלחת האירוע. אירוע ללא תקלות, הוא מראש אירוע מוצלח ומקצועי יותר.

מקום המציע שירותי קייטרינג ברמה גבוהה

אחד השירותים החשובים, אותו יש לבחון בשלבים הראשוניים הוא כמובן שירות הקייטרינג המוצע מטעם אולם האירועים. נכון, אם מאוד תרצו תוכלו להזמין חברה חיצונית שתדאג לקולינריה באירוע, אך זוהי בחירה שאינה אידיאלית. כאמור, ככל שתשכילו לבחור ספקים שמכירים את המקום על בוריו, כך תוכלו לישון בשקט ולדעת שבאירוע שלכם הכל יעבוד באופן יעיל. לדבר הזה יש חשיבות אפיו רבה יותר כאשר מדובר במערך הכנת והגשת האוכל באירוע. כל עיכוב או תקלה בעניין זה, עלול לפגוע באופן ניכר באירוע שלכם. משתתפים שהמנות שלהם מתעכבות, חווים עוגמת נפש רבה, והדבר עלול להכתיב את הרושם והחוויה הכללית שלהם מהאירוע. כמובן שאין הכוונה פה ללכת ״על עיוור״ ולשכור את שירותי הקייטרינג שבמקום, אלא שיש גם לבחון את רמת החברה, את איכות המנות, את הסגנון הקולינרי ועד כמה הוא עדכני ובסטייל, ולא פחות חשוב – להשיג המלצות לגבי החברה, ממפיקים או לקוחות אחרים ששכרו את שירותיה.

מקום המתאים בגודלו לגודל האירוע המתוכנן

לא פעם, מפיקים נוטים להקל ראש בנתון זה, וחבל. ההתאמה של גודל אולם האירועים לכמות המוזמנים היא לא פחות מקריטית. כן, אנחנו לא מגזימים, ואולי תופתעו לגלות שלא רק שחשוב שלאורחים שלכם באירוע יהיה מרווח ונוח ולא צפוף, גם חשוב מאוד הצד השני – שלא יהיה להם מרווח מדי. כן, לגמרי. אירוע הוא עניין חברתי. במידה ובוחרים במקום ש״גדול על האירוע שלכם״, מבחינת ממדים, אתם מסתכנים בכך שהאורחים שלכם לא יתחברו זה עם זה, ויתפזרו בחלל. העניין הזה חשוב מאוד באירועים עסקיים, שלא פעם מכוונים לחיבור בין דמויות שונות מתחום מסוים, והוא לא פחות חשוב בחתונות ובאירועים ״מסיבתיים״, שאמורים להתבסס על חגיגה משותפת ועל אווירה מסוימת. האנשים, או יותר מדויק לומר, ההתנהגות של האנשים באירוע, היא מה שעושה את האירוע. ברגע שתגרמו להם להתפזר, תפספסו את הנקודה ואת מטרת האירוע.

חתונה על הים בתל אביב – שיא הרומנטיקה, לצד הספקים הכי שווים

אם אתם שוקלים את הרעיון של חתונה על הים בתל אביב, אתם בכיוון הנכון, אבל לגמרי. למה? קודם כל, חתונה על חוף הים. יש יותר רומנטי מזה? יש יותר חלומי מזה? טקס חופה עם הרקע המשגע הזה של החול והגלים והשמיים הכחולים זה החלום. אבל מה עם החששות? להביא את כל המשפחה והחברים לחוף הים, נשמע מסורבל ומורכב… אבל יש דרך בטוחה לעשות את זה, ולהנות מכל העולמות. הפתרון הפשוט הוא לקיים את החתונה בעיר הגדולה, ובכך להפיק תועלת מכל מה שקשור בעיר (מייד נפרט), מבלי לוותר על הנוף ההיסטרי של אתר הטבע הכי מרשים, מרגש ושובה לב שיש.

למה חתונה בעיר היא ללכת על בטוח? 

הבחירה בתל אביב כיעד לחתונה היא הדבר הכי בטוח שאתם יכולים לעשות. קודם כל בגלל הלוקיישן המרכזי והפופולרי, שככל הנראה, ימשוך אליו בשמחה את כל המשפחה והחברים שלכם, ואף אחד לא יעלה בדעתו לוותר על אירוע החתונה שלכם. יתרה מכך, סביר להניח שרבים מחבריכם בכלל מתגוררים בעיר, ויוכלו להגיע לחתונה בקלות, במונית, באופניים בקורקינט ואולי אפילו בהליכה ברגל. אין כמו להגיע למסיבה ככה, השמחה גדולה במיוחד. אבל זו לא הסיבה היחידה להתחתן בתל אביב. העיר הגדולה היא מוקד תרבות וקולינריה בלתי ניתן לערעור, מה שאומר שנמצאים בה ופועלים בה הספקים הטובים ביותר – החל מחברות הקייטרינג, שיגישו לאורחים שלכם את המנות הכי טרנדיות, הכי טעימות והכי בסטייל שיש, ועד לדי.ג׳יים מבוקשים, צוותי צילום, מאפרות, מעצבי אירועים ועוד. ברור שהשאיפה שלכם היא שהחתונה תהיה הכי ״פיין״ שיש, אז בחירה בקיום שלה בתל אביב מעלה את הסיכויים להשגת המטרה, באופן דרמטי.

אבל השילוב של ים ותל אביב לא לגמרי מספיק. חשוב לבחון היטב את הסטנדרטים של האולם, את הפסיליטיז, את הסטייל, את הרמה של המתקנים, של פריטי הריהוט במקום וכל הזמן לחשוב על החוויה של האורחים שלכם. שאלו את עצמכם – האם יהיה להם נוח ונעים בכל אחד משלבי האירוע, בקבלת הפנים, בטקס החופה, במהלך הסעודה ועל רחבת הריקודים. כמו תמיד, נמליץ על המלצות – לא לוותר על קבלת רשמים מזוגות שכבר נישאו במקום. שיהיה במזל!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Fields marked with an * are required.
טראסק אולם אירועים בנמל תל אביב מזמין אותך לפגישת היכרות אצלנו במקום!
צרו קשר

CHECK OUT OUT TLV URBAN VENUES