חיפוש אחר מקום לאירוע חברה בתל אביב? הסימנים שמצאתם את האחד

by 

כאשר מחפשים אחר אולם אירועים עבור אירוע חברה, ישנם מספר נתונים שיכולים להצביע בקלות על התאמתו של המקום לאירוע שלכם, או לחילופין על אי התאמתו. 7 סימנים שיובילו אתכם לתשובה הנכונה

חיפוש אחר מקום לאירוע חברה בתל אביב הוא לא עניין של מה בכך. באופן כללי, מציאת האולם המתאים והמדויק ביותר, עבור כל סוג של אירוע, היא עניין חשוב ויש שיאמרו שאף קריטי להצלחת האירוע. במובנים רבים, המקום בו מתקיים האירוע – הוא האירוע. איך שהמקום נראה, איכות ונוחות המתקנים שבו, העיצוב, הסגנון, האוכל שמוגש בו, הם פני האירוע והם אלו שמרכיבים אותו ומאפיינים אותו. לכן, חשוב להשקיע בתהליך החיפוש ולא להתפשר על האולם המדויק. אם החלטתם לערוך את האירוע בתל אביב, זו כבר התחלה מצוינת, מאחר ובחירה במיקום מרכזי ואטרקטיבי עשויה להגדיל את אחוזי ההשתתפות באירוע ובהתאמה, להקטין את אחוזי הביטולים של המוזמנים. כולם רוצים להגיע לעיר בה הכל קורה, ומעטים יסרבו להזמנה לאירוע שיתקיים בה. בנוסף, הבחירה הזו מראש מחמיאה לאירוע ומקרינה עליו את הסטייל והאיכות שיש בעיר.

עם זאת, עדיין ישנה דרך מסוימת לעבור בכדי למצוא את המקום המדויק והמתאים ביותר לאירוע שאתם מארגנים.

7 סימנים שהגעתם לאולם הנכון

1 הקיבולת שלו מתאימה בדיוק להיקף המוזמנים שלכם

התאמת הגודל של המקום לכמות המוזמנים שלכם היא עניין חשוב שיש נטייה מסוימת שלא להעריך נכון, לעתים. אולם קטן מדי עלול לגרום לצפיפות, חוסר נוחות של המשתתפים באירוע ואפילו לגרום לסיכון מסוים מבחינה בטיחותית. מהצד השני, אולם גדול מדי עלול לפגוע בתקשורת בין המשתתפים, שיתפזרו לכל עבר ולא יבלו זה עם זה. לכן, חשוב שתחול התאמה מירבית בין היקף האירוע המתוכנן לבין גודל האולם. עם זאת, יש לציין שאולמות רחבי ידיים לא פעם מציעים לבצע אדפטציות מסוימות עבור אירועים קטנים, ולגדר חלל בגודל המתאים באמצעות מתקנים ייעודיים, או להקצות עבור האירוע חלל מסוים בגודל מתאים. לכן, אם מצאתם מקום שאהבתם את הסגנון שבו ואתם מתחברים לשאר הפרמטרים שבו, אך הוא ״גדול על האירוע שלכם״ , שווה לבדוק את האפשרות הזו.

2 המחיר שלו מתאים להגדרות התקציב שלכם

כמובן שאי אפשר לבחור באולם שהצעת המחיר שלו חורגת באופן משמעותי ממגבלות התקציב שלכם. לכן, על מנת למנוע עוגמת נפש ובזבוז של זמן יקר, כדאי להיסגר על סכומים מדויקים ועל תקציב מוגדר לאירוע, לרבות החלק של אולם האירועים והקייטרינג, עוד לפני שמתחילים בחיפוש אחר מקום לאירוע. עם זאת, חשוב לדעת שבנסיבות מסוימות, יתכן מאוד ותצליחו להתמקח על המחירים המוצעים לכם לראשונה, וגם מהצד השני, יתכן והלקוחות שלכם יסכימו להתגמש ומעט לחרוג מהתקציב בשביל אולמות אירועים יוקרתיים, ברמה גבוהה, אשר יצדיקו הוצאה מעט גבוהה יותר.

3 הוא נראה יוקרתי, יש בו סטייל וייחוד

כמו שאומרים ״סטייל לא קונים בכסף״, אז גם באולמות אירועים ואפילו ביקרים שבהם – לא תמיד תמצאו את השיק ואת הייחודיות שאתם מחפשים עבור האירוע שלכם. אירועי חברה הם בדרך כלל אירועים בהם החברה רוצה לפנק את הלקוחות או העובדים שלה, ויש להם חלק חשוב בבניית מוניטין, מיתוג ותדמית עבור החברה. לכן, חשוב מאוד שהאולם שאתם בוחרים עבור האירוע יראה טוב, יהיה מעוצב בסטייל ויתאפיין במראה יוקרתי ובטוב טעם. כמו כן, חשוב שיהיה בו משהו מיוחד – לוקיישן יוצא דופן, עיצוב בסטייל, מבנה אדריכלי מיוחד ועוד.

4 מוגש בו אוכל מעולה

כאמור, כאשר מדובר באירוע חברה, לאלו שיזמו אותו חשובה מאוד התדמית והרושם שהוא ייצר, וחלק גדול וחשוב מהחוויה של המשתתפים באירוע הוא כמובן האוכל שמוגש להם בו. במרבית המקרים, הקייטרינג והאוכל הם חלק מהשירות שמציעים לכם באולם כעסקת חבילה, ולכן כדאי לבחון את טיבו והתאמתו של האולם דרך רמת ואיכות חברת הקייטרינג הפועלת בו. חשוב לשמוע המלצות אמיתיות של לקוחות עבר, בדגש על אופן ויעילות הגשת ופינוי המנות, וכמובן על הטעם והאיכות שלהן.

5 הוא אמנם בתל אביב – אבל הגישה אליו נוחה

אז כבר החלטתם שאתם הולכים על תל אביב, וזו ללא ספק בחירה מצוינת, אך דווקא בגלל זה, חשוב שתהיו עם האצבע על הדופק בעניין נוחות ההגעה של האורחים שלכם לאירוע. בתל אביב, כידוע, לא פשוט למצוא חנייה ולעתים גם לא פשוט להגיע ליעדים הנמצאים בתוך נבכי העיר, עקב עומסי תנועה וכדומה. לכן, אם הלכתם על אולם אירועים בעיר, חשוב לבחור בכזה שנמצא באחד מקצוותיה ולא מצריך כניסה של ממש לתוך העיר. כמו כן, מובן מאליו שחשוב שיהיה חניון מסודר ונוח עבור האורחים.

6 הוא מתאים ״אחד לאחד״ לתוכנית ולקונספט שהגדרתם

אירועי חברה יכולים להיות מסיבה עבור העובדים או לקוחות החברה, ויכולים להיות גם כנסים מקצועיים עם הרצאות – שני אירועים בקונספט שונה בתכלית, והיד עוד נטויה. לכן, כאשר אתם מארגנים אירוע חברה ומחפשים את המקום המתאים עבורו, חשוב לבדוק האם הסגנון והקונספט של המקום, מתאימים בדיוק לקונספט שהוגדר עבור האירוע. אם מדובר במסיבה, חשוב שיהיו שם בר, רחבת ריקודים ולא פחות – אווירה מתאימה, אם מדובר בכנס עם הרצאות, חשוב שיהיו שם במה, אמצעי תאורה והגברה מתאימים, סידורי הושבה מתאימים וכו׳. חשוב מאוד להצליב נתונים בהקשר זה ולבחור במקום שתומך כל חלק בתוכנית שלכם לאירוע.

7 הוא זמין בתאריכים שפתחתם כאופציות לאירוע

מצאתם מקום שעשה לכם את זה? כמובן, אחד הדברים שהכי חשוב לבדוק כבר בהתחלה – האם הוא זמין במועדים שהוגדרו כאופציות לאירוע.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Fields marked with an * are required.
טראסק אולם אירועים בנמל תל אביב מזמין אותך לפגישת היכרות אצלנו במקום!
צרו קשר

CHECK OUT OUT TLV URBAN VENUES